Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan férfival, aki minimalista és szerényebb körülmények között él?

Figyelt kérdés

2021. aug. 20. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%

Minimalista alatt a szarrágót értjük, az igénytelent vagy azt, aki inkább vesz egy minőségi, jól karbantartó autót pl ahelyett, hogy BMW-vel rajkodjon, mint valami szellemi fogyatékos?


Ha utóbbi, akkor jöhet. Ha előbbi, akkor kösz nem.

2021. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lakhely stílusa szerintem abszolut nem mérvadó ismerkedésnél. Egyedüli “lényeg”, hogyha felviszel valakit akkor legyen igényes.

Ha valaki minimált szereti és barokkkosat, akkor az a te dolgod, a te lakásod. Nálam pl szinte minden el van pakolva az asztalokról, polcokon rend van, nem szeretem ha mindenhol minden van a környezetemben, de tudom, hogy valaki meg pont azt szereti, hogy 6 virág van egy kis dohányzó asztalon, zsepi, távirányító és minden egyéb random elhelyezve rajta. Van aki így szereti.

Ha minimalista és szerényebb alatt azt értjük, hogy halál elhasznált cuccok vannak, foltos-piszkos és poros bútorokkal, összefröcskölt falakkal és az ebédlőasztalnál 5 szék van a 6 helyett, mert valaki összetörte évekkel ezelőtt de nem volt kedved (itt a lényeg a kedv és nem a pénz) újat beszerezni, ott azért elgondolkoztató a dolog.

Ha azért szerényebb, mert még most indulsz el valahonnan és jó ha kb egy matrac van a lakásban, az se szégyelnivaló, valahol el kell indulni.


De tényleg ne aggódj ilyen miatt, nem látja rajtad senki a lakásod. Ha felvinnél valakit, akkor ne legyél trehány

2021. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Igen, én is minimalista vagyok.

Persze ahogy az első válaszadó írta, nyilván tisztázni kell a fogalmakat. Minimalista nálam az, aki egyrészt kerüli a magamutogatást (nem vesz státuszszimbólum autót, nem rak aranyszínű bizbaszokat a kerítésre stb), másrészt inkább a praktikus, funkcionális tárgyakat részesíti előnyben.


Ha egy pasi sajnálja a családjától, párjától, önmagától a pénzt, vagy igénytelen és végignyomja a nyarat egy db rövidgatyában ahelyett hogy venne még kettőt mellé, az nem minimalista, hanem gáz.

2021. aug. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
43%
looool, tehát te csak olyan pasival jössz össze, aki felxel a pénzzel, magamutogató? ügyes
2021. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
#4 Előbb járd ki a 8 általánost, nem árt, ha tudsz olvasni
2021. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Minimalista = Fillérb*szó?
2021. aug. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez így nagyon kevés info amit elmondtál. Kifejthetnéd kicsit bővebben, mert így nem igazán lehet rá válaszolni.
2021. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7

Még mindig 30 éves kopott padlószőnyeg van a 30 éves bútorokkal.

A használati tárgyak mobil telefon laptop sincs sűrűn cserélve, főleg akkor ha már tönkrement.

2021. aug. 20. 11:39
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Laptopot telefont mi sem cserélünk, max ha tönkremegy, vagy munkából kifolyólag esetleg korszerűbb kell.

A butorokra vagy szőnyegre jó megoldás lehet, ha pénzhiányod van, hogy figyeled nagyon sokszor ingyen adják oda őket.

Mi se szoktunk újat venni, használtan keresünk olyat ami még azért jó állapotban van.

2021. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

"Még mindig 30 éves kopott padlószőnyeg van a 30 éves bútorokkal.


A használati tárgyak mobil telefon laptop sincs sűrűn cserélve, főleg akkor ha már tönkrement."


Ombre , ezekkel akarsz csajozni?


Már làtom is pàrkereső profilba beírva, meg a padlóról a kèp feltöltve 😆


Nèv: Àtlag József


Bemutatkozàs:

Én egy minimalista , konzervatív, ragaszkodó vagyok


Figyi , a bútoraid randi időszakban mèg anyukádat sem èrdeklik

2021. aug. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!