Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Érdemes beszélnem róla?

Figyelt kérdés

Megismertem egy kicsi husi lányt, aki elkezdett fogyni. Randiról randira egyre vékonyabb lett, és így számomra egyre kevésbé vonzó szexuálisan. Most nagyjából 60 kiló körül lehet, és nekem ez az a határ, ahonnan ha tovább fogy, akkor drasztikusan elkezd csökkenni a szexuális érdeklődésem iránta. Ez egy egészséges súly, sportol, formás, és szerintem csak azért csinálja ezt, mert kissé önbizalomhiányos, és így akar megfelelni a társadalmi elvárásoknak. Szerintetek érdemes beszélnem vele erről, vagy inkább ne szóljak bele, mert semmi közöm hozzá?

Az ismerkedésben a csóknál tartunk.


2021. aug. 21. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy miattad abbahagyná az edzést, diétát. Magának akar tetszeni elsőkörben.

Egyébként, ha neked pár kiló múlva már nem lesz vonzó, akkor inkább hagyd. Ez ugyanaz, mintha valaki felszedne pár kg +-t és úgy már nem kell neki a párja. Ismerkedés alatt még nem lehet mély érzelmekről beszélni, ez is igaz. De nekem úgy tűnik, nem fogott meg téged igazán, ha ezen múlik a dolog.

2021. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
39%
Ugyis visszafog hízni..ne aggodj.
2021. aug. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22%

Első randin van a csók.... tejóég!

Masodsorban pedig az sosem jó ha valaki elhízik és utána lefogy. Akkor már maradjon duci!

2021. aug. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!