Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A környezetetekben is mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A környezetetekben is mindenki házasodik, gyereket vár, vagy vannak még szinglik? (25-30 év körül)

Figyelt kérdés

Nekem régen mindig azt mondták, hogy az ember ritkán marad együtt a középiskola alatt megismert szerelmével, ehhez képest én azt tapasztalom, hogy a legtöbb ismerősöm vele házasodik össze. Aki nem, az is maximum 22 éves korral bezárólag megtalálja az igazit. Én 25 évesen szakítottam, 5 év után, és kezdek berezelni, hogy pont azokat az éveket rontottam el, amikor életreszóló partnert kellett volna találnom.


Érdekelne, hogy ez nálatok hogy van. Ha gondoljátok, írjatok települést, vagy legalább annyit, hogy városban vagy faluban éltek.



2021. aug. 21. 22:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is többnyire így van. Kapcsolat minimum, gyerek még kevésbé
2021. aug. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten elek, 30 eves vagyok, a barati korunk kb 22-30 evesekbol all, es egy tavolabbi ismeros parrol tudok csak, akiknel veletlenul besikerult egy gyerek par honapos kapcsolatban. (De nekik jol alakult, ennek kb 2 eve, boldogok egyutt.) Meg a baratomnak van valami regi lanyhaverja, akinek szinten veletlenul lett gyerek, valami random kapcsoltban, sokat nem tudok a sztorirol, ok is egyutt maradtak, de amiket hallottam a baratomtol, az a kapcsolat annyira azert nem stabil. A kozelebbi barataink kozul senki nem tervez gyereket jelenleg es ok nem is ennyire “zurosek”, hogy veletlenul besikeruljon egy alakulo kapcsolatban :D

Ezen kivul maximum neha 1-1 kollegarol hallom, hogy vagy o maga terhes, vagy a baratno / feleseg, de az meg mar vegyesebb korosztaly. Mi sem tervezunk ilyesmit jelenleg.

2021. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan van egy szingli barátnőm, de mindenki más kapcsolatban vagy nemrég házasodott meg, és nem egy már gyereket is vár vagy megszuletett nekik. Bár én 32 vagyok.
2021. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom hogy mostanság újra divat lett nagyon fiatalon (18-23 év) hazasodni.

Egyre több ismerősöm van akit már vagy megkértek, vag, 21-22 évesen már házas.


Számomra pedig ez egyre érthetetlenebb. Nem mintha nem hinnék a szerelemben, mert de, csak szerintem ennyi idősen még sokszor felelőtlenség és felesleges rohanás. De mindegy is.


Szóval mintha újra tendencia lenne. És itt most nem Kalányosékról beszélek, 8 gyerekkel.

2021. aug. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
27 éves leszek, tavaly decemberben ért véget egy majdnem 8 éves kapcsolatom. Körülöttem még nem házasodnak ugyan, de kicsit én is félek, honnan lesz párom.
2021. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, Budapest. #5
2021. aug. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én férfiként egyedülálló vagyok, bp.-i, a környezetemben többnyire családosok, párokban álló egyének vannak.
2021. aug. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
ó igen, mindenfele csak ilyeneket látok. 23N
2021. aug. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 moozygoo ***** válasza:
100%

27 éves pesti pasi vagyok.

Nem hogy gyerekem, de még barátnőm is ha ez vigasztal :'D

2021. aug. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ezt látom, mindenki minimum több éves kapcsolatban, eljegyzés házasság, gyerek csak itt-ott.


Nekem semmi sincs kilátásban. Valahogy jól elvagyok egyedül, nem hiányzik senki. Bár kicsit mozog bennem hogy amúgy nem vagyok én elkésve?!:D


26/F

2021. aug. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!