Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csalnak a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalnak a férfiak az életkorukkal a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Az egyik 7, a másik 8 évvel fiatalabbnak írja be magát, mint a valós kora. Szomorú vagyok és csalódott. Én nő létemre mindig a valós koromat adtam meg... De most már fiatalítani fogom magam. :)))

2021. aug. 24. 23:09
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
72%

"Mert sok nő esélyt sem ad, ha elmúltál 30."


Talán 30 felett nem a 20 éveseket kéne hajtani.

Újabb példája, hogy azért nincs nőtök, mert a vén trottyok egyrészének is a nő csak a 30 alatti.

2021. aug. 25. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Nyilván ha 7 ill. 8 év ferdítésről írok, akkor nem húszas vagy harmincas éveimben járok...
2021. aug. 25. 01:42
 13/38 anonim ***** válasza:
46%
Mert az algoritmusok gyakran ez alapján dobják nekik a nőket, és fiatalabbra vágynak. Meg amiért a nők is ezt teszik: azt írják be, aminek szerintük látszanak.
2021. aug. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
93%

Társkeresőn vannak a legfurább dolgok és élmények.

Pasik: alkoholista, fogatlan, idegbeteg, nő verő, kis farkú, 50 éves és 35-nek írja magát ( az élet megviselt) szokták mondani.

Nők: igénytelen, 10 évvel fiatalabb képe van fönt, -30 kg-t letagad, azt írja magáról amilyen szeretne lenni.

Találkozáskor: hajléktalan az igénytelennel!

Már az ismerkedés is hazugsággal kezdődik, biztos jó kapcsolat lenne belőle 😁

2021. aug. 25. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
57%
Amiért a nők.
2021. aug. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Jó, csak tudjátok, magamból indulok ki (mert kiből indulnék ki?). Soha nem csaltam az életkorommal, de mással sem. Nem volt soha filter, szűrő, smink, sejtelmes fátyol az arcomon. Semmiről nem írtam be mást, mint ami az igazság. A dohányzást is beírtam.


Ez a pasi igaz, hogy lagymatagon, de mégis írogatott. Míg a többiek még ezt se... Na mindegy, lejöttem. Az a fb társkereső volt.

2021. aug. 25. 07:50
 17/38 A kérdező kommentje:
* ez
2021. aug. 25. 07:50
 18/38 anonim ***** válasza:
Ez közös játék. Ritkán találkoztam ilyennel, de akkor se zavart.
2021. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

18

Akkor nem közös, ha ÉN nem csinálom, akikkel meg megismerkedtem és egyáltalán szóba jöttek, ŐK csinálták. Sajnálom, ezt nem lehet kicsavarni.

2021. aug. 25. 08:39
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a nők is. 30 felett férfiként is komoly kihívás ám, amikor 10-ből 4 alkalommal a kiszemelt hölgy testesebb "nővére" jön el randira, további 2-ben pedig az "anyja", hogy ne egyből a csalódottságot lássa rajtad, de azért finoman hozd a tudomására, hogy ne nézzen madárnak. Személy szerint én pár kiló pluszt a képekhez viszonyítva simán elfogadok. Azt is, hogy a profilképen használ némi filtert és sminkelve is van és nyilván az egy ideális helyzet megörökítése volt, de mikor nagy az eltérés, azt azért gyorsan meg is szoktam jegyezni.
2021. aug. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!