Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csalnak a férfiak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csalnak a férfiak az életkorukkal a társkeresőn?

Figyelt kérdés
Az egyik 7, a másik 8 évvel fiatalabbnak írja be magát, mint a valós kora. Szomorú vagyok és csalódott. Én nő létemre mindig a valós koromat adtam meg... De most már fiatalítani fogom magam. :)))

2021. aug. 24. 23:09
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

Csak a miheztartás miatt.

Azért nem olyan ritka az se, hogy fittebb formás képet raknak fel ők sem a közösségi oldalra. Mondjuk egy 2-3 évvel azelőttit. Amikor meg odakerül a sor mintha 2 másik ember lenne.

2021. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy képen mindenki a legjobb formáját hozza. Lehet, hogy tegnap készült a kép, de akkor is.
2021. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
A közösségi oldalakra szinte mindenki azt rakja ki aki lenni szeretne, illetve amilyennek önmagát láttatni szeretné és nem azt, aki ő valójában. Igen, a trükközés régen a nők felségterülete volt, ma már a férfiak is csinálják. Erre van kereslet, ehhez igazodik a kínálat is.
2021. aug. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Mint az óratekerés az autóknál. Mindenki tudja, hogy mindenki csinálja, mégis 60 ezerrel kell tíz éves autó.
2021. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
24: Így van, tökéletes hasonlat.
2021. aug. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Hát nem tóm, az én családom ezt sem csinálja.
2021. aug. 25. 10:29
 27/38 anonim ***** válasza:
Jó hát nem is neked való a társkeresés:)
2021. aug. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
32%
Mert van, akiknél "muszáj". Pl. láttam olyan profilt, hogy "Kizárólag 33 év alattiak írjanak". Namármost, ha 28-nak nézek ki de 34 éves vagyok, akkor elvileg kiestem abból, hogy akár írhassak is neki! De ha 32-t írok 34 helyett akkor megismerhetjük egymást. Érted?
2021. aug. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

Nyilván mindenki a legelőnyösebb képeit teszi fel. Aki fotogénebb, az eleve jobban mutat a képeken, mint élőben, más meg fordítva.

Én szeretek természetes képekkel ismerkedni, de nem vagyok valami fotogén, nem is nagyon szeretem, ha fotóznak... eleve kevés képem van, olyan meg pláne, ami tetszik is... Élőben viszont nagyon sokan említik a "kisugárzásomat" és én inkább ezzel hatok férfiakra. Ez a fotókon annyira nem jön át, kivéve...

Évekkel ezelőtt egyszer elmentem egy profi fotózásra, nem volt vele különösebb célom, főleg magamnak készültek a képek, de ha már voltak, akkor párat feltettem közülük társkeresőre is (mellette volt több természetes kép is). Ezeken a képeken én is láttam azt a bizonyos kisugárzást, amit mások említettek velem kapcsolatban.

Akkoriban mindig félve mentem randikra, mert hát azért mégis beállított képek voltak, profi fodrásszal, sminkessel, stylisttal, retussal... minden ami kell. Na most ehhez képest akkor kaptam kivétel nélkül mindegyik randipartneremtől azt a visszajelzést, hogy élőben is azt tapasztalta, amit a képeken látott...

2021. aug. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
57%
Melyik a nagyobb csalás? Az, hogy 35 helyett 30-at írok, vagy: [link]
2021. aug. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!