Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ronda nőnek egyedül a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ronda nőnek egyedül a plasztikai műtét lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Anélkül esélytelen, hogy szerető párkapcsolata legyen, lehetőleg egy "belsőleg"/szellemileg hozzá passzoló, ápolt partnerrel?
2021. aug. 25. 10:08
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Természetesen nem óriási szilikonmelleket és kacsaszájat szeretnék.

Amiket nézegettem:

-orrplasztika (nincs brutálisan nagy orrom vagy ilyesmi, szóval önmagában ez nem segítene)

-fox eye lift

-ajakfeltöltés (erre jelenleg is lenne keretem, de önmagában szintén nem dobna rajtam sokat, sőt, nem is illene a jelenlegi arcomhoz, pedig próbálgattam vákuumos ajakdúsítókat)

-áll és arccsont filler

-botoxos szemöldökemelés


Az alkatom másodlagos probléma, és azt legalább ruhával el tudom rejteni/tudom korrigálni. Várom, hogy újra kötelező legyen a maszk, hogy az arcomat se kelljen mutogatni.

2021. aug. 25. 11:44
 12/44 anonim ***** válasza:
7%

#7 hűha, nagyon igazat írtál. Én is most készülök orrplasztikára, de őszintén, már inkább magam miatt csinálom. Igényes, sportos lány vagyok, az utóbbi években igyekeztem a legjobbat kihozni magamból, és ez sikerült is. Ennek ellenére egyszerűen nem volt a környezetemben olyan pasi, akiért érdemes lett volna mindezen áldozatokat meghozni.


Nos, az elhízott, nem túl előnyös kinézetű stb ismerőseim már rég elkeltek, potyogtatják a gyerekeket, igaz olyan párjuk van, akikben én semmi vonzót nem találok az égvilágon.


Szóval asszem a társkeresésben nem a külső számít, hanem hogy összejössz-e kb bárkivel.

2021. aug. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
56%

12. Mert sokan úgy vannak vele, hogy van valakim, nincs jobb. Erre is ugrik a gyk népe, mert hogy azok biztosan imádják egymást, és tetszenek egymásnak! 😆 Hogyne...


Azért van annyi válás meg félrelépés.

2021. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%

13-ra:

Azt képzeled, a csinos nőket nem csalják meg?

A válásnál meg végképp huszadrangú a külső szerepe. Annál több a hisztiknek, csúnya veszekedéseknek, eltérő értékrendnek, italnak stb.

2021. aug. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
A mértéktelenség mindennek az oka. Vagy minden ezerrel, vagy semmi sincs.
2021. aug. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 Noren1989 ***** válasza:

Ennyi f&szságot rég olvastam, és azt is inkább Bazsi kérdései alatt.



Mi a f@sz bajod van?

2021. aug. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
23%

Hát, nálam már tuti hogy esélytelen lennél, mert ilyen hülyeségeken gondolkozol. Természetesség párti és természetellenesség ellenes vagyok minden téren, ezért a plasztikai beavatkozás után még annyira sem érdekelnél, mint előtte, azaz egyenesen negatív vonzalom alakulna ki irányodba. Taszító lennél.

De lehet hogy hülye vagyok és már a mentális betegségednél taszítanod kellene, hogy még véletlenül se kerüljek össze egy egészségtelen emberrel.

2021. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
56%
#11: fox exe lift mi a fenének kell, kérdező? Tán lóg a szemed külső sarka? Vagy csak simán azért, mert most éppen divatos?
2021. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
54%

17, szerintem a kornyezetedben van vagy 10 nő aki plasztikaztatott es fingod sincs rola :D manapsag az orrplasztika es cici annyira divatos es annyira atlagosra csinaljak,hogy fel sem tunne meg akkor se ha modnanak.

En a fulemen kivul nagyobb beavatkozast nem csinaltam,meg a szuleim se vettek eszre,hogy mar nem tepsi fulem van,hanem a fejemre simul.Senki nem azt vizsgalja,ez csak onmagunkrol szol,hogy elegedettebb leszel.

Amugy kerdezo en voltam hyaluronos tolteseken es kb semmi nem latszik.,marmint a kulsod nem lesz jobb max kipohentebb a fejed.Es iszonyu sok penzbe kerul mar par ml is.Az extran latvanyoshoz nagyon sok ml kell az meg millios tetel.Szerintem inkabb legyen orr vagy all vagy barmilyen komolyabb palsztikad,ezeket a tolteseket felejstd el.En megbantam,hogy beleoltem 500-800ezret ..inkabb csinaltam volna meg az orrom.Amugy igen a plasztika sokat segit.

2021. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:
#18, igen , mint pl. Anne Hathaway-nek, csak nekem nem áll jól.
2021. aug. 25. 16:14
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!