Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem vagy ne?

Figyelt kérdés

Pénteken egy koncerten összefutottam egy sráccal. A barátnőmmel voltam aki a srác barátjával nemrég jött össze. Teljesen véletlen botlottunk beléjük és amíg a barátnőm a pasijával el volt, mi a sráccal beszélgettünk. Pár perc volt csak, de úgy éreztem hogy jól eldumcsiztunk. Mikor elváltunk ő még egyszer kezet nyújtott és bemutatkozott, meg mondta hogy nagyon örül hogy találkoztunk.

Na most az az igazság hogy ezek után vártam volna hogy bejelöl vagy vmi de semmi. Szerintetek jelöljem be én facebookon? Nem akarok túl nyomulós lenni. Srácok ti ezt nem éreznétek túl tolakodónak egy csajtól?


2021. aug. 29. 15:02
A kérdező szavazást indított:
Jelöld be
Ne, várd meg, hogy ő lépjen
26 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Jelöld be nyugodtan. Semmi következménye nincs, sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak neki. Az is lehet, direkt nem jelölt be, hogy ne tünjön nyomulósnak.
2021. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Hellmano ***** válasza:
89%
Figyeld, ha jó csaj vagy meg szimpatikus is voltál a srácnak, akkor tuti örülni fog neki és valamit ír hozzá, ha bejelölöd. Ha netán bejelölöd visszaigazol, de semmit nem ír, akkor valószínű, mint nő nem jöttél be neki, de udvariasságból visszaigazol.
2021. aug. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld be, de várd meg, hogy ő írjon először.
2021. aug. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha tetszenel neki mar bejelolt volna
2021. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem érdekled igazán.
2021. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért kéne bejelölni? Ha akar, megtalál. Nem kell ahhoz Facebook.
2021. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert nem egy városban lakunk. Bejelöltem amúgy és visszaigazolt.
2021. aug. 30. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!