Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavaró tényező ismerkedéskor,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaró tényező ismerkedéskor, ha valakinek vannak tetkói?

Figyelt kérdés

2021. szept. 1. 13:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavart.
2021. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha ízléses, normális tetoválások, amiken látszik, hogy hosszas meggondolás után lettek elkészíttetve és önazonosak, és nem az arcán vannak, engem nem zavarnak.

A divattetkók (pl. maori, nonfiguratív... "csak mert", lemásolja valaki másnak a tetkóit, jellegtelen), a látványosan baromi szar minőségű sufnitetoválások, a gusztustalan tetoválások (meztelennős, szeméremszőrzet felett lefele mutató nyíl mellett "Dortmund" felirat, "Thug life" felirat ujjperceken és egyéb "hű de gengszter vagyok" jellegű feliratok)... ja meg az exe neve ne virítson a bőrén.

2021. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, persze ha olyan a témája, vagy nem szakember vitelezte ki, az más.
2021. szept. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Inkább azt mondanám, hogy vannak gáz tetkók - nemtől függetlenül az alábbiak kifejezetten kínosak:


- ÜSSED vagy ÜSSD! felirat az 5 ujjon

- Bányásztetkók bármelyike

- Könnycsepp

- Delfines tetkó a medence környékén (a kémiatanárunk szerint a prostik jelképe volt ez régen)

- Random név szívvel ellátva (Leginkább női névvel, agyatlan bűnözők esetén "Anyu" felirattal)

- Olyan dátumok, mint a puják születési ideje stb.

- "MEGÖLLEK, KILL!!! vagy egyéb kedves üzenet

- Aerosmith felirat

- "Ribis" deréktetkó


- Michael Schumacher összes győzelmei

- 4Chan jelképe, 9Gag logó

- Horogkereszt, sarló-kalapács, SS jelvény

- Az ajanos bukszi kutám képeckéje

- "Halálfej", bohóc, meztelen nő, farok stb.

- Kínai vagy japán írásjelek amikről kiderül, hogy annyit jelentenek, hogy "leves" vagy "anyacsavar"



Amiknek van értelme:


- Szép figura vagy nonfiguratív alkotás, kivéve arcon

- Sebet vagy forradást elrejtő típus

- Vércsoport és egyéb fontos adatok közlése pl. ismertem olyat aki a gyógyszerallergiáit írta rá a felkarjára

- Családi címer és mottó "Toujours Pur"

2021. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyenek és mennyi van az adott személyen.
2021. szept. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az agyontetovált nekem nem tetszik. Egy-két kisebb viszont nem gond.
2021. szept. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Engem zavar. Gyakran intelligenciahiányra utal a teletetovált test. Összehasonlításképpen meg lehet nézni, hány tetovált ember van mondjuk a közmunkások között, és az MTA-n. Arról nem beszélve, hogy a bőr nem arra lett kitalálva, hogy mindenfélét firkáljanak rá, és hogy öregkorra, megráncosodva, megkopva mindez hogy fog kinézni. De most ez a divat, valószínűleg én vagyok túl konzervatív.
2021. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%
Az utolsó nagyon eltalálta, én is így vagyok vele.
2021. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
ha nőről van szó és firka tábla benyomását kelti akkor igen, a férfiakra annyira nincs rossz hatással.
2021. szept. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

7: Ezt úgy írom, hogy rajtam egy darab tetkó sincs, de :

A legtöbb művésznek van tetoválása intelligenciától függetlenül. Dolph Lundgrennek több tetoválása is van, igaz legtöbb nem feltűnően látható helyen. A pali IQ-ja 160 és vegyészmérnök végzettsége van.

Az emberek nem azért tesznek bármit, hogy 80 évesen majd milyen lesz. A tetoválatlan bőr is ugyanolyan megereszkedett lesz.

2021. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!