Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem vonzó egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vonzó egy 19 éves srác aki céltudatos?

Figyelt kérdés

Röviden:

Tudom hogy mit akarok az életben ezért nem pazarlom az időt kábszerekre, alkoholra illetve bulizásra. Viszont ezért unalmasnak vagyok titulálva a lányok szemében.


Hosszan:

Rájöttem hogy miben vagyok jó és hogy élvezem is csinálni, ez az alkotás. Főként videójáték készítés a cél, amiből egy vállalkozást csinálnék. Mivel ez egy olyan munka ahol a saját főnököm én vagyok és egyébként jók a képességem, könnyen fejlődök. Úgy döntöttem hogy nincs szükségem érettségire. Ez az első dolog amit úgy gondolok hogy zavarja a lányokat, valószínűleg azt gondolják hogy egy proli, tanulatlan, semmirekellő vagyok aki sosem lesz sikeres.


A következő ami kiemelten rosszat tesz az ismerkedéskor hogy kevés barátom van. Összesen kettő embert engedtem magamhoz közel és rajtuk kívül kevesekkel beszélek rendszeresen, ez azért van mert nem érzem jól magam olyan körökben ahol a beszédtémák aköré fűződnek hogy kibeszélnek másokat.


Ezen túl szeretném kiemelni hogy nem vagyok ronda! Magas vagyok átlagos kinézetű arccal és kék szemmel, továbbá hosszú hajjal. A kinézetemmel sosem volt probléma, sőt többször vettem észre hogy egy-egy lány társaság pihenteti rajtam a szemét.


Az általános öltözködési stílusomba tartozik a slim fit ing és bőr cipő, hidegben pedig még a szövetkabát, így én is komolyabbam tudom magam venni és mások is látják hogy nem viccből vagyok aki vagyok.


A személyiségem sem egy félős, gyenge embert tükröz. Kimért és visszafogott vagyok, bár egy kissé csendes, viszont igen karizmatikus tudok lenni ha az a szándékomban áll.


Viszont sosem volt még barátnőm, sőt a közelében sem voltam hogy legyen akárhogy is próbálkoztam. Nem könyörgöm senkinek, van gerincem viszont már jól esne ha lenne valaki akiben teljesen megbízhatok és élvezi a társaságom. Viszont nem járok szórakozóhelyekre vagy egyéb emberrel megtömött rendezvényre mert kevés esélyt látok arra hogy ilyen helyen találjam meg azt akiben megbízhatok.


Tehát az igazi kérdés az, hogy van-e egyáltalán esélyem hogy találjak valakit akivel megérné hosszú távra tervezni, vagy kukázzam az ötletet és hagyjam a társkeresést úgy ahogy van? Általában magabiztos vagyok de több éve már semmi szerencsém nincs, sem élőben sem online, szóval mostanra tanácstalan vagyok.



2021. szept. 7. 21:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

Hát nekem például nem vagy vonzó!


És tényleg rohadt unalmas vagy.


33/f

2021. szept. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ha laza lennél és humoros, akkor nagyobb esélyed lenne a lányoknál.
2021. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
A céltudatossággal nincs baj, az pont hogy pozitív.
2021. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Nos, mivel csendes típus vagy és nem igen van akivel beszélni szoktál valószínűleg elég gyengék a szociális képességeid. Mind emellé egy arrogáns képet sugalsz, úgy hogy 8 altalánosod van és azt hiszed így sokra fogod vinni. Ezek mellé nem tudod magad elengedni, valószínűleg még humorérzéked sem sok van.

Főnyeremény!

2021. szept. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
érettségi az manapság minimum. Olyan vagy nélküle, mintha a 8 általánost nem csináltad volna meg. Akárhova is jelentkezel kevesebb alappal fognak alkalmazni, mint egy olyat akinek van. Ez amit csinálsz inkább hobbi kategória. Hobbiból is meg lehet élni, ha jól megy, de ennyire biztosra venni, hogy te ebből majd megélsz hát nemtudom. Erről a "miért pont ő" című film jutott eszembe. Innen merítettél ihletet? Dolgozz először egy ilyen cégnél, miután leraktad az érettségit. Elleshetsz 1-2 dolgot, majd ha továbbra is érdekel mélyebben, akkor elkezdhetsz saját vállalkozáson gondolkodni. Az alkalmazottakat, vállalkozást fizetni kell. Kezdőtőkéd, honnan lesz erre? Vagy egyedül akarsz játékot csinálni? Freelancerkedésben gondolkodol inkább szerintem. Cigányélet, de van akinek működik. Szerintem csak bérkiegészítésnek jó. Nem biztonságos erre alapozni mindent.
2021. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem alap, hogy a párom dilis legyen - kb. annyira, mint én.


Tudjunk együtt nevetni, hülyéskedni.


Nekem egy kicsit karótnyeltnek tűnsz.


A jó hír az, hogy minden ember más. Valakinek meg te vagy az álompasi. Ne add fel!

2021. szept. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%

Lefordítva ülsz a gép mögött, és várod a csodát, nem fog eljönni. Mivel antiszociális vagy teljesen mindegy milyen ruha van rajtad otthon és a bolt között. Nem beszélve arról, hogy 8 általánossal nyilván nem leszel nagymenő vállalkozó, ahhoz ennél sokkal több tudás, vagy kapcsolat kell.

Szomorú, de nagyon rosszul definiálod magad!

2021. szept. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

a céltudatos és egy olyan hobbi között aminek ezer az 1 milliárdhoz hogy pénzt fogsz belőle keresni mert nem vagy tehetséges okos vagy elég kreatív hozzá nagyon más világ ..

HA pénzzel fogható sikered is lesz belőle ,akkor majd rizsászhatsz a nőknek ezekről a dolgokról ,addig meg olyan mint ha az okos probálna vicceket mesélni de rohadtul nincs össze függés a logikus dolgok és a poénok között .. tehát szar !

2021. szept. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

- Nem vagy elég vonzó "cèltudatosnak"

- mindenkinek àtjön mèg itt is, hogy unalmas és merev vagy

- az èlezedről mèg így is feltèteles módban beszèlsz

- kissè sznob hatást keltesz

- az a típus vagy aki el van a sajàt vilàgàban, de minden plusz mindenki egy rakás szar ? ( Èrettsègi )

- mindenesetre làsd az egyes bekezdèst , ha viszont vonzó vagy akkor meg a személyiséged szar nagyon , képet nem láttunk

2021. szept. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Te nem csak céltudatos vagy, hanem mellé korlátolt, lenéző és nagyképű. E mellé még nem is ismerkedsz. Értelemszerűen, így sosem lesz barátnőd.


(Azon a részen röhögtem a legnagyobbat, hogy neked nem kell érettségi. Konkrétan egy vicc kategória letenni az érettségit. A céltudatosságod mellett egyáltalán miből élsz?)

2021. szept. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!