Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nem vonzó egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem vonzó egy 19 éves srác aki céltudatos?

Figyelt kérdés

Röviden:

Tudom hogy mit akarok az életben ezért nem pazarlom az időt kábszerekre, alkoholra illetve bulizásra. Viszont ezért unalmasnak vagyok titulálva a lányok szemében.


Hosszan:

Rájöttem hogy miben vagyok jó és hogy élvezem is csinálni, ez az alkotás. Főként videójáték készítés a cél, amiből egy vállalkozást csinálnék. Mivel ez egy olyan munka ahol a saját főnököm én vagyok és egyébként jók a képességem, könnyen fejlődök. Úgy döntöttem hogy nincs szükségem érettségire. Ez az első dolog amit úgy gondolok hogy zavarja a lányokat, valószínűleg azt gondolják hogy egy proli, tanulatlan, semmirekellő vagyok aki sosem lesz sikeres.


A következő ami kiemelten rosszat tesz az ismerkedéskor hogy kevés barátom van. Összesen kettő embert engedtem magamhoz közel és rajtuk kívül kevesekkel beszélek rendszeresen, ez azért van mert nem érzem jól magam olyan körökben ahol a beszédtémák aköré fűződnek hogy kibeszélnek másokat.


Ezen túl szeretném kiemelni hogy nem vagyok ronda! Magas vagyok átlagos kinézetű arccal és kék szemmel, továbbá hosszú hajjal. A kinézetemmel sosem volt probléma, sőt többször vettem észre hogy egy-egy lány társaság pihenteti rajtam a szemét.


Az általános öltözködési stílusomba tartozik a slim fit ing és bőr cipő, hidegben pedig még a szövetkabát, így én is komolyabbam tudom magam venni és mások is látják hogy nem viccből vagyok aki vagyok.


A személyiségem sem egy félős, gyenge embert tükröz. Kimért és visszafogott vagyok, bár egy kissé csendes, viszont igen karizmatikus tudok lenni ha az a szándékomban áll.


Viszont sosem volt még barátnőm, sőt a közelében sem voltam hogy legyen akárhogy is próbálkoztam. Nem könyörgöm senkinek, van gerincem viszont már jól esne ha lenne valaki akiben teljesen megbízhatok és élvezi a társaságom. Viszont nem járok szórakozóhelyekre vagy egyéb emberrel megtömött rendezvényre mert kevés esélyt látok arra hogy ilyen helyen találjam meg azt akiben megbízhatok.


Tehát az igazi kérdés az, hogy van-e egyáltalán esélyem hogy találjak valakit akivel megérné hosszú távra tervezni, vagy kukázzam az ötletet és hagyjam a társkeresést úgy ahogy van? Általában magabiztos vagyok de több éve már semmi szerencsém nincs, sem élőben sem online, szóval mostanra tanácstalan vagyok.



2021. szept. 7. 21:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha nagy leszel, akkor rájössz te is, hogy akkor is lehet bármilyen karriered, ha néha megiszol egy-két sört és a gépezésen kívül mást is lehet veled csinálni időnként. Hidd el, ha nekem és az összes egyetemi ismerősömnek az orvosit is simán sikerült elvégezni úgy, hogy azért néhány összejövetel alkalmával egy-két sörnél jóval több is lecsúszott, akkor te is lehetsz bármi akkor is, ha a nagy, komoly karrierépítés mellett néha lazítasz is.
2021. szept. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Beképzelt vagy, arrogáns, unalmas, karótnyelt, szar szociális érzékkel, gyakorlatilag nulla "soft skillekkel" megáldva. Nincsenek haverjaid, nem élsz társasági életet, nem csinálsz semmi izgalmasat, semmi érdekeset. Szerinted ez így kinek fog bejönni?

Ja és mindezek mellé még tanulatlan is vagy. Az érettségi, egyetem nem azért kell, hogy feltétlen ezek legyenek a karriered alapjai, hanem mert alap műveltséget, szélesebb rálátást biztosítanak a világra. Az érettségi egy tök alap dolog (vagy valamilyen szakma), az egyetem pedig szélesíti a látószögedet és finomítja, formálja a világnézeted és a saját magadról alkotott képet is. Igen, még a "büfészakos" diploma is bőven előny lehet.


De hogy ne legyek túl negatív adok pár jótanácsot az életre:

1. érettségizz le, 19 évesen még bőven belefér (sőt igazából bármikor).

2. tanulj ki egy szakmát, vagy végezz el egy egyetemi képzést.

3. mindezek közben keress ismerősöket, haverokat, barátokat, járj el bulikba néha (nem kell túlzásba vinni), szerezz/keress hobbikat és ezekhez kötődő társaságot.

4. legyél lazább és érdeklődőbb mások iránt

5. ne ítélkezz első látásra és ne tartsd magad jobbnak, de rosszabbnak se másoknál

2021. szept. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
13%
Szegény gyerek jól le lett hordva mindennek.
2021. szept. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
29%

Manapság inkább dicséretes, hogy valaki ennyi idősen céltudatos, én azt mondom ne add fel, vannak komoly lányok, én is kilógtam a sorból mindig, de az számított, hogy jól érzem magam és haladok a cél felé.

25N

2021. szept. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!