Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire népszerűek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire népszerűek és felkapottak a meddő nők a férfiak körében, ha régen ettől inkább selejtes vagy kevés volt egy nő?

Figyelt kérdés
Már több embertől hallom, hogy örül annak, hogy a párja meddő. Mikor egy nő ismerősömről kiderült, hogy nem lehet gyereke (előtte sem akart), akkor már majdhogynem gratuláltak neki. Esküszöm, mintha egyenesen vonzóbbnak tartanák őket sokan. De már azt is körültapsolják, aki hallani sem akar gyerekről...
2021. szept. 7. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%

Hmmmm.... elég fura kérdés, ugyanis a meddőség akkor szokott kiderülni, ha egy pár gyereket tervez és akkor MINDKÉT felet vizsgálják (sőt, először a férfit!). Nehezen tudom elképzelni, hogy ehhez a procedúrához bármelyik tapsolna.

Másrészről egy nő akkor meddő, ha egyáltalán nincs méhe és petefészke, minden más orvosilag megoldható, sőt, sokszor spontán oldódik meg. A természet furcsa dolgokat tud produkálni.

2021. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem felkapottak. A kérdés erősen túlzó, és az előző kérdés alapján kreált.


De a válasz: sok férfi nem akar családot, így nem kell nem kívánt utódtól tartani.

2021. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
51%

Ja, ideig-óráig. Aztán amikor a férfi eléri a 40-et ez már nem is lesz annyira vonzó. Ha egy nő azt mondja, hogy nem akar gyereket, az nem akar majd 40 évesen se. Viszont rengeteg férfi mondja huszonévesen sőt a harmincas évei elején is, hogy neki biztos nem kell, aztán idővel mégis kell.

Egyébként nem tudom, hogy te honnan vetted ezt, esetleg az interneten látod ezt a hülyeséget. A valóságban ilyen nem történik meg. Ha valaki megtudja egy ismerőséről, hogy meddő, akkor inkább sajnálja, maximum egymás között viccelődnek az alacsonyabb intelligenciával rendelkező egyedek, hogy jobb is neki, nem lesz nyűg a nyakán. Persze ez nem komoly. Ha egy nő meddő, az általában az emberek nagyrésze számára tragédia, mivel az emberek nagyrésze szeretné anya lenni egyszer valamikor. Van egy kevés réteg, aki nem akar gyereket, de ezzel semmi probléma nincs, de amiről te beszélsz az már komoly sarkítás.

2021. szept. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 peca1000 ***** válasza:
82%
Lehet vele gumi nélkül szexelni, mert nem lesz terhes. Ezért lehet főnyeremény annak, aki nem akar gyereket.
2021. szept. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Ilyen nincs!

Nincs orvosilag meddő nő, csak akinek nincs méhe. 1 év védekezés nélküli szex után kivizsgálják, és nagy eséllyel gyógyítják, ha baj van. Nem beszélve arról, hogy az esetek közel felében nem a nőnél van a gond, hanem a férfiaknál, és ilyenkor mindig párt vizsgálnak, mással lehet minden működne.

2021. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hogy a picsába ne lenne... De az sem érdekel, Ha csak kitalálta magáról, attól még a rá adott reakciók őszinték
2021. szept. 7. 23:57
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk szerintem erős túlzás, hogy vonzóbbnak tartják azt, aki meddő meg kifejezetten gratulálnak neki… De azt nem igazán értem miért gond neked az, ha valakiről, aki amúgy sem akar gyereket, kiderül h meddő és ő meg a párja ennek esetlegesen még örülnek is. Ha valaki nagyon akar gyereket és kiderül, hogy meddő, akkor a többség sajnálatát fejezi ki. Ha valaki gyereket szül, annak boldog-boldogtalan gratulál meg jaj de örül. Na most akkor ugyanilyen alapon fordított helyzetben miért ne lehetne kifejezni “örömünket”, ha valaki éppen abban reménykedik, hogy meddő, mert az életben nem akar gyereket?? Ha ő ennek örül, akkor én miért kéne sajnálkozzak? Nem is értem. Nem mindenki vágyik gyerekre, márpedig egy ilyen ember pont annak fog örülni, ha kiderül hogy amúgy sem eshet teherbe és nem kell féljen egy esetlegesen becsúszott terhességtől.


“De már azt is körültapsolják, aki hallani sem akar gyerekről...”


Miért, talán neki kéne állni szidni meg leszólni, ahogy azt sokan teszik?! Vagy csak azt lehet “körültapsolni”, aki akar kölköt, aki nem, az kussoljon? Amúgy jó néhány gyerekmentes barátom, rokonom van (mi sem akarunk férjemmel) és érdekes sosem hallottam/láttam/tapasztaltam még olyat, hogy valakit emiatt kifejezetten körültapsoltak volna. Maximum, de nagyon maximum felfogták, elfogadták és tiszteletben tartották! Az, hogy nem akarsz kényszeresen más életébe és méhébe belepofázni plusz nem oktatod ki a gyerekmentest, hogy márpedig gyerek az kell, még nagyon nem minősül körültapsolásnak. Mindenkinek joga van úgy élni az életét, ahogy az nekik megfelel. Ha ebbe nem tartozik bele egy gyerek, akkor nem. Nagy dolog…

2021. szept. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%

Mert annak a seggét lehet nyalni, aki akar néhány kölköt, de amúgy alkalmatlan szülőnek? Ebben az országban ez a divat.

Egyébként kétlem, hogy "körültapsolják", egyszerűen csak nem sajnálják, ha ő így boldog.

2021. szept. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Ezt te talaltad ki. Max tetszik, hogy nem akar gyereket. Amugy spirallal mar baromi egyszeru.
2021. szept. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Én sem teljesen értem, hogy hogyan tudják valakinél 100%-os valószínűséggel megállapítani, hogy meddő. Nem fogalmaznék annyira erősen, mint előttem, de nagyon kevés esetben lehet kimondani, hogy valaki meddő és általában nem olyan vizsgálatokról beszélünk, amik egy egyszerű nőgyógyászati szűrővizsgálaton megtörténnek, vagy rettenetesen sokan elvégeztetnék őket random, ha nem akarnak gyereket.
2021. szept. 8. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!