Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ennyire népszerűek és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire népszerűek és felkapottak a meddő nők a férfiak körében, ha régen ettől inkább selejtes vagy kevés volt egy nő?

Figyelt kérdés
Már több embertől hallom, hogy örül annak, hogy a párja meddő. Mikor egy nő ismerősömről kiderült, hogy nem lehet gyereke (előtte sem akart), akkor már majdhogynem gratuláltak neki. Esküszöm, mintha egyenesen vonzóbbnak tartanák őket sokan. De már azt is körültapsolják, aki hallani sem akar gyerekről...
2021. szept. 7. 23:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem örülök neki, csak elfogadom, hogy ez van.

Régen mindig fikázták az emberek az ilyen embereket, bár ma is vannak ilyen nemnormálisak.

Ma nagyon eröltetett téma ez a "Legyen több gyereked!" Viktorta miatt, ami nem jó, ezt nem kellene erőltetni ennyire.

Azért is "örülhetnek" sokan szerintem, mert totál kezd ebből a másik feljelentése, lealázása dologból elege lenni sokaknak, és hogyha kiderül a másikról, hogy meddő, akkor az is kiderül, hogy velem/miatta nem lehet ilyen b*gba belemenni.

2021. szept. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát nem tudom, azért ez nem olyan dolog, amit a tinder bemutatkozásába kiír az ember. Normális esetben nem is publikus információ, maximum a közeli családtagok, ismerősök tudnak róla (ők is sokszor csak azért, mert megunja a nő/pár, hogy minden beszélgetésük arról szól, hogy mikor jön már a baba). Soha nem hallottam még olyat, hogy valaki örült volna a saját vagy az ismerőse meddőségének, olyat pláne nem, hogy gratuláltak volna neki. Még olyan emberek sem, akiknek eszük ágában nincs gyereket vállalni (azért az ilyenek nagy része sem vérbeli gyerekgyűlölő, aki lerúgja a buszról a síró csecsemőt, simán csak sajátot nem akar). Normális embernek azért van annyi empátiája, hogy akkor is sajnálja a másikat (és ezt szavakban is kifejezze), amiért nem lehet gyereke, hiába szeretne, ha ő maga nem akar szaporodni.
2021. szept. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyenek szokták nagyon csúnyán megszívni.

Ugyanis egy nő csak akkor mondható egyértelműen meddőnek, ha nincs méhe vagy petefészkei. Hány olyat láttam már orvosként, hogy "azt mondták meddő vagyok" és úgy teherbe esett, mint a franc.

A férfi örül, hogy nem kell kotont húzni, mégse lesz kölyök, aztán meg jön a meglepő, mikor mégis csak terhes az asszony...

2021. szept. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
79%
Gondolom mert nem akarnak gyereket, és örülnek neki hogy nem lesz olyan hogy majd a párjuk meggondolja magát és "becsúszik a gyerek".
2021. szept. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%

Én inkább azt sajnálom, aki szeretne de nem lehet neki. Sokaknak meg akaratlanul is lesz, pedig teljesen alkalmatlanok szülőnek.

De bárhogyan is, én meggondolnám, hogy kell -e gyerek ilyen országba, ahol most élünk! (35/F)

2021. szept. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Lehet a mai férfiak kevésbé mérik egy nő értékét abban, hogy szül-e vagy nem, ill. tud-e szülni vagy nem.
2021. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy darabig jó, hogy óvszer és gyógyszer nélkül lehet szexelni vele. Aztán később ennek lehet böjtje, ha már öregszik a nő és a férfi mégis szeretne utódot.
2022. febr. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!