Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő huszonéves férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő huszonéves férfiaktól kérdezem: nektek is az a tapasztalatotok, hogy aki a húszas évei elején nem talált magának párt, az nagyon megszívta?

Figyelt kérdés

Visszatekintve azt látom, hogy abban a korban a legnyitottabbak a lányok és akkor van a legnagyobb esély normális, szép egyedülálló csajokat találni. Korombelieket pokoli nehéz. Nem mondom, hogy nincsenek, de nyilván nem az a célom, hogy bárkivel összejöjjek, akit 500 jobbra húzásból kidob a tinder (igen, használom, igen, válogatós vagyok. Naná, hogy válogatok, ha egyszer arról van szó, hogy kivel akarom eltölteni a hátralevő életem).


Amikor ismerkedni próbálok ennyi idősen, mindig az derül ki a normálisabb lányokról, hogy már ezer éve van párjuk. Az a cél, hogy olyat találjak, aki csinos, okos és szép, és akivel összeillünk, de szerintem ezek a lányok erre a korra (28-30) egyszerűen elfogynak. Azokkal a mázlistákkal vannak együtt, akik már 20 évesen megtalálták őket. Több barátom van, aki velem egykorú és sok éves kapcsolat után kellett újra elkezdenie keresgélni és ugyanerről számolt be, mint én. Ilyenkor nincs már más, mint visszatérni valahogy a fiatal huszonévesekhez?


Még egyszer leírom, hogy nem kérek szemrehányást azért, mert olyan elvárásaim vannak, hogy szép meg értelmes lányt akarok. Hosszú távra keresek partnert, nem fogom beérni olyannal, aki nem vonz vagy nem egyezik az értékrendünk.


2021. szept. 10. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Milyen közegben mozogsz?

Én azt látom, hogy egy jól sikerült párkapcsolat élettartama 5-15 év.

2 házasságot ismerek, ami 12+ éves, de a feleknek más partnereik is vannak közben, nincs szó monogámiáról.

2021. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
Na, csak nem akar a szuz hercegno megerkezni es bekopogni hozzad? Lehet megsem igaz, amit a mesekben leirtak? Apropo, melyik meseben volt ilyen?
2021. szept. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

35 vagyok, holnaptól a feleségem az a "csinos, okos és szép" 24 éves lány, akit 33 évesen ismertem meg.

Kicsit vidd lejjebb a korhatárt 28-30-ról, hátha.

2021. szept. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
nekem nem volt ilyen tapasztalatom, sőt a 20-22 éves kor körül kialakult kapcsolatok jelentős része véget ért néhány év után.
2021. szept. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

az oke, hogy a lany legyen csinos, okos es szep, de ehhez a szinthez te is fel tudsz erni? helyes vagy, jokepu es okos?

ha oszinten magadba nezel es nem a valasz, akkor itt siklik felre a dolog. egyebkent pedig elhiheted, hogy mindket nemnek nehez mar a huszas eveik vegen, normalis, ertelmes, helyes pasibol is nagyon keves van, arrol a kevesrol is nagyreszt kiderul elobb utobb, hogy csak szexet akar vagy kalandot, esetleg csalja a nojet.


ertheto modon az embernek 20 evesen kevesebb elvarasa van, mint 30 evesen. de eselyes, hogy aki 7-8 eves rossz kapcsolatban tengodik, az elobb-utobb szakitani fog es szabad lesz. illetve aki kapcsolaban van, az korantsem biztos, h azert, mert annyira okos es szep, koztuk is ugyanannyi a selejt, mint a szinglik kozott. lasd az altalad szepnek es ertelmesnek titulalt csajokat, akik a pasijukat csalnak.. az ilyen aztan marha jo parti lehet.

2021. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"ehhez a szinthez te is fel tudsz erni? helyes vagy, jokepu es okos?"


Igen. A magasságom és a testalkatom átlagos, de amúgy igen, helyes vagyok és okos is.

2021. szept. 10. 13:38
 7/12 A kérdező kommentje:
És egyébként elég sok magamhoz hasonló pasit ismerek, akikről ugyanez elmondható. Teljesen rendben vannak, van munkájuk, nem néznek ki rosszul, diplomások, csak valahogy nem tudják ott és annyira eladni magukat, ahogy kellene. Valahogy mintha a csajokat nem érdekelnék annyira a pasik, mint fordítva, vagy nem tudom. Meg talán még az is benne van, hogy kevés a jó és összetartó közösség. Túl sokan magányos farkasok, túl nagy a virtuális világ.
2021. szept. 10. 13:41
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

7: De akkor ezek szerint VAN ugyanannyi korodbeli egyedülálló nő.

Mert a nyitó szerint elfogytak.

2021. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

"Valahogy mintha a csajokat nem érdekelnék annyira a pasik, mint fordítva, vagy nem tudom."

érdeklik őket, csak az igen szűk "telitalálat" célközönséged hülyére válogathatja magát.

2021. szept. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%
Kerdezo, felertekelodott az empatia es a onismeret, erteket veszti a kulsoseg. AHogy az ember oregszik egyre jobban. Ami 20 evesen meg eleg volt, hogy felszedj egy csajt, 30 evesen mar nem. Fejlodni es felnoni kell.
2021. szept. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!