Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezhetnék barátnőt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetnék barátnőt, ha nincsenek még barátaim sem, és az embereket sem tudom sokáig elviselni magam körül?

Figyelt kérdés

26 éves fiú vagyok, és mindig is magányos farkas voltam. Persze voltak suliban/egyetemen haverjaim, de az intézmény falain kívül nem, vagy csak alig töltöttem időt velük.

Testvérem nincs, és a szüleim nem engedtek el sehova kamaszként. Nehezen tudok alkalmazkodni az emberekhez.


A csajokkal pedig úgy voltam, hogy inkább csak távolról mertem stírölni őket, sok plátói szerelmem volt, és csak fantáziálgattam arról, hogy összejövök valamelyikükkel. Meg aztán fogalmam sincs, miről tudnék velük beszélgetni.

Néhány alkalmam volt, amikor egy lány közeledni próbált felém, de én akkor mindig megijedtem, vagy haboztam, és eltávolodtunk egymástól.


Nem vagyok egy adonisz, az arcom elég kisfiús, nem hordok divatos ruhákat, szemüveges vagyok. Néha totál azt hiszem, hogy nyomi kinézetem van, de néha egész elfogadhatónak látom magam a tükörben.


A közösségbe járás mindig gondot jelentett, mert szinte mindig levegőnek voltam nézve társaságban (gimi, egyetem). 26 évesen már nem tudom, hova lenne érdemes csatlakozni. Hobbim igazából nincs a focizáson és a vonatok nézésén kívül, de rávehető vagyok akár túrázásra, akár társasozásra. Csak hát 26 évesen ki az, aki ezeket csinálja?...


A célom az, hogy megtaláljam azt a nőt/csat, aki a feleségem lesz. 266 évesen most már ez kell, hogy a szemem előtt lebegjen. Szeretnék kézen fogva sétálni végre egy nővel, összebújni, szeretkezni. Több alkalommal éreztem, hogy na, most megtaláltam a hozzám való csajt, mert megvolt a kölcsönös szikra, de nem mertem magam megmutatni, közeledni hozzá, úgy igazán rámozdulni, hogy egyértelműen érezze, hogy őt akarom. Mindig kockázatosnak éreztem megnyílni másnak, főleg egy lánynak.


Emellett pedig vágyom baráti társaságra is olyanokkal, akik hasonlóak hozzám. Ha megismerkednék egy lánnyal, szégyellném, hogy nem tudok felmutatni barátokat. Mindössze egy haverom van, aki tőlem messze lakik, és csak évente 4-5 alkalommal találkozunk.



2021. szept. 11. 09:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
9-es, ez meg mindig a prosti kategoria. Hazhoz rendeled, lerendezed, majd elmegy. Ez nem baratno, te nem erre vagysz. Csak ingyen szeretned. Na ez az ami nem fog menni.
2021. szept. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
84%
Kérdező, azzal a szándékkal mentél pszichológushoz, hogy változni akarsz? (És hogy ő ebben segítsen?) Mert ha nem, hanem bármiféle elképzelés nélkül, arra várva, hogy ő oldja meg neked a problémádat, akkor a pénzkidobásod meg a terápia eredménytelensége egyedül a te sarad. A terápiának ugyanis a közös munkáról kellene szólnia ahol te végzed a belső munka oroszlánrészét, méghozzá irgalmatlanul sok érzelmi energiát invesztálva az egészbe. Még ha passzívabb akarnál lenni, akkor is annak kéne lennie, hogy ő mond valamit pl. hogy menj társaságba, te megkérdezed, hogy mégis hova, és közösen kerestek valami közösséget, ahol végre elkezdheted a szocializálódást. Vagy amikor a közösségbe járást fölveti a szakember, te nem reagálsz rá, gondolatban legyintesz, és annyiban marad a dolog?
2021. szept. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
58%
Jelen állapotodban az együttjárásra is tökéletesen alkalmatlan vagy, nem hogy családi életre. Pszichésen beteg vagy, akinek előbb meg kellene gyógyulnia.
2021. szept. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!