Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt látjátok egy társaságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt látjátok egy társaságban, hogy a kinézett csajra más is hajt, akkor érdemes ilyenkor "versenyezni", vagy tök mindegy, mert a csaj már úgyis rögtön eldönti, kit választ?

Figyelt kérdés
2021. szept. 14. 20:35
1 2
 1/17 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Számomra semmi viccesebb nincs, mikor ott van körülöttem több pasi és kb. felváltva pitchelnek, hogy miért ők az érdekesebbek.

Mert ez kb. így néz ki kívülről.

2021. szept. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Egyszer volt, hogy lecsaptam így egy nőre. Megéri-e? Hogyne! Mégis mit veszíthetsz azzal, hogy felkínálod neki magad, mint lehetőség? Maximum nem téged választ. Ellenben, ha mégis, akkor bármi lehet belőle.
2021. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1: Nekünk sajnos meg is kell erőltetni magunkat, ha párkapcsolatot vagy szexet akarunk, ellentétben a jól kinéző nőkkel. De elhiszem, hogy neked ez vicces.


#2: Nem arról van szó, hogy felkínálom magam, hanem arról, hogy érdemes-e "versengenem" a másikkal. Jobban jelen lennem, többet beszélni, többet dicsekedni, többet mosolyogni a lányra, viccesebbnek lenni, stb.

2021. szept. 14. 20:50
 4/17 anonim ***** válasza:
23%
Én nem versenyeznék ilyen esetben.
2021. szept. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
86%
Félidegen-idegen társaságban kit érdekel!? Barátok között pedig jobb helyeken nem fordul elő ilyesmi. (nem mászunk a haver kiszemeltjére)
2021. szept. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
A nő úgy is döntött kb az első pàr pillanatban hogy melyik versenyző a befutó, licitàlni így majdnem hogy felesleges - érett nőkre gondolok itt
2021. szept. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Attól hogy más is nyomul rá lehetsz te a befutó. Ha meg sem próbálod, még az esélyt is elveszed magadtól.
2021. szept. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem fogok ott bohóckodni. Ha vele akar lenni legyen, nem izgat. Majd leszek olyannal aki velem töltene szívesen időt.
2021. szept. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Bár én nő vagyok, de soha nem versengtem senkivel. Ha én kellek neki, akkor én kellek, és nem más. Legyen oda értem, és kész.
2021. szept. 14. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Kevés lány van a még a tágabb ismerősi körömben is, de azt látom, ha valahonnét, főleg "idegen" csaj vegyük közénk, mindegyik idióta megőrül és mint a pióca tapadnak rá. Még akkor is ha tudják, hogy semmi esélyük. A csaj csak röhög magában (valamikor nem is magában).

Szóval ennek a "versenynek" valójában semmi értelme. A csaj nem az alapján fog döntetni, hogy melyik "majom hangosabb", hanem vagy előre tudja vagy alapból nem akar senkivel sem kezdeni.

Ha tudja, hogy ki tetszik neki (kb. pár mp alatt eldől), akkor úgyis azzal a sráccal fog foglalkozni és hiába tódul oda hozzá 80 másik, nem befolyásol semmit. Ha meg senkit nem akar az jelenlévők közül, akkor csak kiélvezi (már aki ezt élvezni tudja), hogy körülrajongják.

2021. szept. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!