Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme így ismerkednem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így ismerkednem interneten? F

Figyelt kérdés

Elég ritkán találok olyan lányt / nőt, aki nyitott a beszélgetésre, de amikor találok, akkor is azt érezni már a legelejétől, hogy ők sokkal kevesebbet akarnak beletenni a beszélgetésbe.


Konkrétan mindig az történik, hogy a profiljával kapcsolatban kérdezek valamit és valami témába vágó, de nem konkrét dolgot megemlítek magamról. Ilyenkor örülnék, ha ezzel kapcsolatban valamit visszakérdeznének, de kb. mindig az történik, hogy röviden válaszolnak a kérdésre, de azt nem látom, hogy őket érdekelném, nem kérdeznek vissza, nem érdeklődnek kölcsönösen, kvázi "faggatnom" kéne őket, hogy haladjon a beszélgetés, amihez meg semmi kedvem nincsen. Van értelme így erőltetni az internetes ismerkedést? 25F


2021. szept. 15. 10:13
 1/5 anonim ***** válasza:
63%

Az ilyen beszélgetésnek/ismerkedésnek nincs értelme. Ha valaki minimális érdeklődést se mutat Irántad 2-3 levélváltás és a Te érdeklődésed után sem nem érdemes erőltetni.

Gondolom azért nem mindenki ilyen.

A netes ismerkedést én viszont huszonévesen elkerülném ha bármi egyéb lehetőséged van az ismerkedésre.

2021. szept. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nem éri meg. az első bekezdésben mindent leírtál, ami a netes társkeresés.


dettó ez van. Vagy 2-3 mondat után lehal, hiába teszek bele energiát, vagy az egész nem vezet sehová. Egyirányúnak érzem és időpazarlásnak.

2021. szept. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a többség ilyen. De vannak kivételek. Persze, 100 matchre 1-2 ilyen jut, de van. A netes társkeresésénél el kell fogadni, hogy át kell küzdeni magadat a tömegen, akik nem felelnek meg neked. Ha ez neked nem oké, akkor ne csináld.
2021. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 VincentLaw ***** válasza:
Elég pontos megfogalmazás. Nálam is ez a helyzet, így nem is jut a dolog egyről a kettőre.
2021. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%

Hát én nő vagyok de még sosem társkeresőztem. Szerintem élőben kéne próbálkozni, indirektben.


Az embert általában egy adott szerep tesz vonzóvá egy másik ember számára, így alakul ki egy jó első benyomás. Pl ha láthat téged munka közben, vagy ahogy más emberekkel beszélsz, koncentrálsz egy tevékenységre vagy beszélsz valamiről, amit szeretsz. A társkeresőn sajnos minden pasi belekerül abba a szerepbe, hogy ő most pncit keres és kb ennyi. Eleve egy rossz start pozíció.

2021. szept. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!