Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tapasztalatlan 29 éves férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatlan 29 éves férfiként van értelme nőkkel ismerkednem?

Figyelt kérdés
Amennyi pofára esésben lenne részem, elgondolkoztam azon, hogy végleg feladom a dolgot, és életem végéig prostituáltakhoz járkálok.

2017. aug. 30. 00:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Ahogy gondolod.
2017. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs menj nyugdíjba és keresd fel a helyi golfklubbot és könyvtárat.
2017. aug. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Hát, biztos több értelme van, mint itt siránkozni.
2017. aug. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Magánügy. Nem mindenkinek való párkapcsolat. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2017. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van! Ne görcsölj, ne akarj mindenáron kapcsolatot! De járj emberek közé, és légy nyitott! Sok sikert neked, ne add fel!
2017. aug. 30. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A legrosszabb ***** válasza:
85%
Nem érdemes a nőkkel való ismerkedésbe semmi energiát sem belefektetni. Építsd a karrieredet, gyarapítsd a vagyonodat, művelődj, eddz, fejlődj! Ahogy a #4-es írja, nem mindenkinek való párkapcsolat.
2017. aug. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%

Szerezz már egy csúnya, kövér lányt, sookal jobb lesz bármilyen prostitól. ha maradsz a prostiknál, ne nevezd magad férfinak.

Tiéd a döntés merre indulsz el, de te is tudod mi a helyes út.

2017. aug. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Férfiak soha nincsenek úgy elkésve, mivel akárhány éves korodig megőrizheted elvileg a nemzőképességedet, nincs menopausánk...


Amúgy a szex nagyon jó dolog, de azért nem akkora prioritás, hogy az egész életed akörül forogjon. Akkor se ha a populáris kultúrában ezt látod.

2017. aug. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ban, lesz tapasztalatod...sosem késő elkezdeni...de a te ' dógod...
2017. aug. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Minél előbb annál jobb!

Én megismerkedtem egy 31éves "férfival", aki látszólag nagyon értelmes, érett embernek tűnt. A munkájához nagyon értett, viszont a nőkhöz kevésbé.

Engem speciel zavart, hogy nagyon tapasztalatlan volt, és még a melltartómat sem tudta kikapcsolni, és megkérdezte, hogy ezt hogy is kell??

Azt gondolom mozdulj ki a barátaiddal, üljetek be egy fröccsre, menjetek el koncertekre, ahol tudsz ismerkedni. És ha valaki megtetszik, legyél bátor.

Nem tudhatod mit vagy kit hoz utadba a sors... :) Nagyon sok olyan nő van, aki szintén veled egy cipőben járnak.. bár egy kapcsolatban egy férfi legyen férfi! HAJRÁ

2017. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!