Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejötnnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejötnnétek olyannal aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
Nálam az ilyen ugyanis szakító ok (ill. az ismerkedési folyamat azonnali végét jelenti) mikor a személy akivel ismerkedem kijelenti, hogy ő nem szereti az állatokat.

2021. szept. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
81%
Nem. Mivel van állatom, kizárt, hogy ilyen emberrel össze jöjjek.
2021. szept. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 A kérdező kommentje:

Igen, már csak ezért sem.

De tudod ha épp nem lenne állatom akkor sem.

2021. szept. 15. 22:36
 3/51 anonim ***** válasza:
71%
Persze. Van egy cicám és nagyon szeretem az állatokat, de ez személyes ízlés kérdése, nekem egyáltalán nem kizáró ok. Ez olyan lenne, mintha valaki megszakítaná velem az ismerkedést, mert én nem szeretem töltött káposztát.
2021. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
89%

Bár állat tenyésztő mérnök szakra jártam, nem szempont nálam.

Nem kell szeretni,viselje el őket. Nálunk az állatok kint laknak.

2021. szept. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem
2021. szept. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert mindig is volt háziállatunk, szeretnék mindig is tartani.
2021. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%
Több ok miatt sem, az egyik, hogy vannak állataim, a másik hogy én is egy nagy állat vagyok 😅
2021. szept. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
85%
Mármint nem szereti az állatokat úgy általánosságban, vagy nem szereti az állatokat a lakásban? Nem mindegy. Mert ez utóbbi nálam nem kizáró, én sem rajongok ezért, így nincs is háziállatom. De aki általánosságban utálja az állatokat, azzal nem jönnék össze.
2021. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nekem ez fontos szempont hogy szeresse.
2021. szept. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
56%

#3


Azért ne keverd már a szezont a fazonnal. Ha neked van egy cicád és olyan párod, aki nem szereti az állatokat, az összeegyeztethetetlen. Én meg az exem emiatt szakítottunk. Egyszerűen nem bírta elviselni, hogy macska van a lakásban. Pedig semmi baj nincs vele, nem megy fel sehova, egyszerűen irritálta a jelenléte is. Amikor összeköltöztünk például a szobába nem jöhetett be a macska, eleinte belementem, nem akartam, hogy rámenjen a kapcsolatunk. Majd idővel furcsa volt a macska mikor hazaértem, máshogy viselkedett, félt. Szerintem bánthatta is, amikor nem voltam itthon, sőt biztos, mivel egyik este arra keltem, hogy keserves hangon nyávogott a macska, mert belerúgott. Na azonnal lapát. De ugye ő megjátszotta, hogy egyébként ő szereti az állatokat csak összeköltözés után már ezt nem tudta titkolni. Amúgy nem volt agresszív egyáltalán szóval nem értem ezt az egészet, na mindegy én ezzel nem azt akarom mondani, hogy más is bántaná, de nyilván aki utálja az állatokat az nem tud egy állattal normálisan egy fedél alatt lakni még ha nem bántja akkor sem, így szerintem azért ezt nem lehet összehasonlítani azzal, hogy valaki szereti-e a töltött káposztát vagy sem, nem is értem ezt hogy gondoltad.

2021. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!