Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejötnnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejötnnétek olyannal aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
Nálam az ilyen ugyanis szakító ok (ill. az ismerkedési folyamat azonnali végét jelenti) mikor a személy akivel ismerkedem kijelenti, hogy ő nem szereti az állatokat.

2021. szept. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
47%
Nem, de sajnos van aki ezt remekül tudja leplezni. Az én férjem is vidéki anyuci fiacskája, kutyának láncon a helye, de házban semmiképp. Arra hamar rájött, hogy mivel ő költözik hozzám, esélye se lenne, ha tiltaná, hogy bejöjjenek, így előadta, hogy szereti őket, de szerinte kint lenne a helyük, de végülis el tudja fogadni, ha bejöhetnek. Én sajnos hoztam kompromisszumot, mert babát terveztünk és emiatt a szobába nem jöhettek onnan kezdve be, pedig még vagy 5 évig nem lett baba. Bejöhettek a házba, konyhába, folyosóra, de a szobába nem. A vége az lett amúgy, hogy évekig úgy tűnt, megszerette őket, de aztán amikor anyósék nem hívtak állatorvost a nagyon beteg kutyához, mert mit fog szólni az orvos, hogy nincs benne kötelező chip, se oltás, 6 éve láncon ...mind törvényellenes. Szóval maradt az, hogy majd csak elpusztul magától is, ha már beteg lett...úgy találtam rá, hogy a szemét se tudta kinyitni a rászáradt csipától. Állatszerető férjem pedig nem állt mellém, nem akart a kutyával foglalkozni és konfliktust az anyjáékkal, így egyedül kellett beleszólnom az állattartási kultúrájukba. Ott véget is ért a házasságom. Elválni nem tudtam, pici gyerekünk volt és még most se nagy, de a házasságom azóta halott. 5 éve. Külön szoba, stb. Decemberben eltűnt 3 cica egyszerre, akiket évek óta etettem. Pont akkor amikor az egyik már olyan szelíd volt, hogy a leghidegebb napokra behoztam estére. 1-2 estét aludt bent, aztán eltűnt örökre a másik kettővel együtt, akik sosem voltak bent, csak enni kaptak, mert nem volt gazdájuk. A fura az, hogy a saját 3 cicánk, akik bejöhetnek, de kijárósok, ők nem tűntek el. Csak a 3 odajárós, aki csak enni jött főleg éjszaka az udvarba. A mieink is kint voltak akkor sokat, de ők nem tűntek el.
2021. szept. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
50%
Én teljesen megértem azt, aki nem akar kutyával egy ágyban aludni, ezt nem értem, hogy miért kell lepontozni. Én sem tudnék kutyával egy ágyban aludni, pedig egy ágyban alszom macskával. Persze az is érthető, ha valaki macskával sem akar.
2021. szept. 16. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
63%

Van egy kutyám. Egyet találhatsz, hogy ő a fontosabb vagy az, aki vadidegen lévén még semmit nem tett értem, de már választás elé állítana. :D


Azt el tudom fogadni, ha valaki nem akar álattal aludni, nem szereti, ha kajáért kuncsorog vagy ha összekoszolja. Alapvetően én sem szeretem, ezért neveltem meg a kutyám, hogy ne kunyeráljon, ezért van neki saját kis ágya, ezért mosok neki valagat és lábat, ahányszor kiviszem sétálni.


De ha valaki lelöki a kanapéról (az én kanapémról ráadásul) meg ellöki, mikor kedveskedni akar vele az eb, meg undorral fogja meg vagy bármilyen szempontból bántja, az takarodhat azonnal. Jó érzésű ember így nem viselkedik állattal. Meg velem sem, mert nyilván ez az én érzelmeimről is szól.

2021. szept. 16. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
69%

Állatkínzókkal soha, de önmagában az hogy valaki nem kutya/macska tartó-e, az nem érdekelne. Egyébként az állatszeretet nem a kutya/macskamániát takarja számomra. Sőt - és most jöhetnek a mínuszok - az udvari macskatartást környezeti katasztrófának tartom, emiatt aki valódi állatbarát, az vagy szigorúan lakásban tart macskát vagy sehol. Én a lakásomba meg nem engedném be, mert rühellem az állatszőrt a cuccaimon szóval lehet itt sokaknál kiesnék a versenyzők közül.


Sosem bántanék állatot és ezt elvárom a másik féltől is.

2021. szept. 16. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
67%
Nem
2021. szept. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
71%

Nekem volt olyan párom aki nem szerette. Sose jött ő hozzám, mindig nekem kellett menni, mivel nekem van kutyám. Nem is tudtunk volna összeköltözni, mivel csak azt hangoztatta hogy ha a kutya kárt tesz ebben, vagy kiás valamit, vagy nem egy adott helyre fog szarni, meg ha ugatni fog stb. Mindezt úgy hogy a kutyával személyesen sose találkozott, de a kutyám keritésen belülről is csak ugatta és ment volna neki.

Mostani párom szereti az állatokat, mikor eljött hozzám elsőnek meg akartam fogni a kutyát míg bejön, de keritésen kivül se ugatta a páromat. Amikor bejött meg mintha ezer éves barátja érkezett volna haza, engem nem is üdvözölt csak a páromhoz bújt. A kutyák is megérzik kik állnak úgy hozzájuk, így én már olyannal aki utálja az állatokat nem kezdenék.

2021. szept. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem állatkínzó, akkor simán. Nem ez a legfontosabb szempont.
2021. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
26%

Nem. Sok háziállatom van. Nálam fő szempont hogy szeresse az állatokat, azon belül főleg a macskákat.

Na de nem bio egérfogóként, tirpák módra, hanem a házban élő családtagként.

A boáktól se fossa össze magát, ha lehet.

2021. szept. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
37%
Igen. Fontosabb egy jó párkapcsolat, mint egy macska.
2021. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
40%

21#


"Arra hamar rájött, hogy mivel ő költözik hozzám, esélye se lenne, ha tiltaná, hogy bejöjjenek, így előadta, hogy szereti őket, de szerinte kint lenne a helyük, de végülis el tudja fogadni, ha bejöhetnek."


A kutya szeretet nem azt jelenti, hogy vele kell aludni! (Most arra, hogy nálatok sem a férfi hordja a nadrágot, nem térek ki...) Sok kutyafajta kint a természetben érzi jól magát, főleg vidéken, ahol nagyobb mozgástere is van.


Maradi, önző emberi hozzáállás az, amikor az állatszeretet a simogatásban a szobába/ágyba beengedésben, becézgetésben nyilvánul meg.

(Amúgy ha nagyon fázik, mi beengedjük, de csak az előszobába)

2021. szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!