Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejötnnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejötnnétek olyannal aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
Nálam az ilyen ugyanis szakító ok (ill. az ismerkedési folyamat azonnali végét jelenti) mikor a személy akivel ismerkedem kijelenti, hogy ő nem szereti az állatokat.

2021. szept. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
80%

Ez a kijelentés, hogy "nem szereti az állatokat" elég tág.

Lehet egy szó szerint állatkínzó is. Meg lehet olyan is, aki nem szereti annyira az állatokat, hogy pl. saját háziállata legyen, de ha nem neki kell velük foglalkozni, akkor elviseli, nem zavarja.

Nekem van kutyám, de pl. a macskákat nem szeretem. Ha páromnak lett volna mielőtt összejövünk, akkor nyilván elfogadom így, de attól még nem szeretem a macskákat.

2021. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
70%

Az exem nagy lób*zi volt (mondjuk a mai pitsák 90%-a az), én meg nagyon nem szeretem a lovakat. Soha nem mondtam neki, valahogy mindig kitértem a "lovas dolgok" elől.

Szerintem ez nem gond amúgy, talán akkor lenne az, ha pl. én házban tartanék macskát/kutyát ő meg ezt nem viselné el. De mondjuk kertes ház esetében még ha nem is szereti az állatokat, az udvaron tartva nem hiszem, hogy bárkinek ezzel baja lenne. Maximum nem megy oda hozzá, nem foglalkozik vele.

2021. szept. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Pont a 31 es ellentete vagyok. Macskas vagyok, nem utalom a kutyakat, de nem laknek vele. Ezt el kell fogadni mindket felnek, nincs ezzel baj.


Aki az allatokat szereti... Szol a mondas

2021. szept. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
24%
#33 ismerősöm nagyon szereti az állatokat, embertársai felé viszont szabályos pszichopata, a legapróbb nézeteltérésért akasztaná őket. most akkor hogy is van ez a mondás? hát sehogy.
2021. szept. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
91%
extrém példát mindenre előlehet húzni....
2021. szept. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

23as- Nem állítottam olyan választás elé, hogy én vagy az ágykutya. Nyilván felfogtam ő ilyen, az eb is ezt szokta meg, nekik így jó. Senki se vagyok, hogy pár randi után más házába, szokásaiba belekössek, hülyeség is lenne.

Nekem viszont az ágy az intimitás helye, ezért egyszerűen csak elmondtam én viszont más vagyok s nem fér bele s szakítottam.

Ettől még szeretem az állatokat, sok többet ér a szememben néhány embernél.

2021. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Itt nem az állattal való egy alvás vagy nem alvás hajlandósága az én problémám hanem hogy valaki kijelenti, hogy általánosságban nem szereti az állatokat és nem érti én mit szeretek rajtuk és hogy mit lehet rajtuk szeretni!
2021. szept. 16. 14:42
 38/51 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom ilyen.. utálják a kutyák.. is...
2021. szept. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
95%
Én más állatait nem szeretem! A saját cicámat, kutyámat, stb... mindig is szerettem. De most is egy olyan panelba kényszerülök ahol két óriási ostoba undorító macska van. Állandó a retek és a szarszag, semmit nem lehet letenni sehova mégcsak leülni sem tudok az utcai ruhámban, cuccam fellógatva mindenhova. Aludni nem lehet, a vesémen ugrálnak, ha kizárja végre a drága akkor meg hangosan nyávognak kaparják az ajtót. Szörnyű! Sokáig nem fogom bírni!
2021. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
24es!! Részben igazad van,amiben nem teljesen. A macska falun elvan úgy hogy napokig csak enni jön elő valamikor,télen is nyáron is. Felhúzodik a padlásra,ahol meleg van,behúzódik az istállóba szonáta...ahol haszonállat ott van egér patkány is. Alapvetően a macskák nagyon találékony a saját luxusnak érdekében. Egyszer a tacskó házát is elfoglaltak,darabig veszekedés velük de aztán osztozott.
2021. szept. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!