Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejötnnétek olyannal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejötnnétek olyannal aki nem szereti az állatokat?

Figyelt kérdés
Nálam az ilyen ugyanis szakító ok (ill. az ismerkedési folyamat azonnali végét jelenti) mikor a személy akivel ismerkedem kijelenti, hogy ő nem szereti az állatokat.

2021. szept. 15. 22:32
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
95%

"ismerkedési folyamat azonnali vége"

Huh, elég kategorikus felfogás. Ha kíváncsi lennék rá, akkor először megkérdezném az okát (mert mondjuk megenni biztos szereti őket, ha csak nem vegetáriánus az illető).

Ha másban sem értünk egyet, akkor én is meggondolnám a kapcsolatot vele, de önmagában ez nem kizáró ok.

2021. szept. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
61%

Sok mindent elmond egy emberről, hogy hogy érez az állatok iránt! Nem lehet jó ember aki nem szereti... Az én szememben.


A férjem tudta, hogy macska mániás vagyok, csak utólag mondta hogy hát ő nem szereti a macskákat. Mondom akkor be is fejeztem volna veled ha tudom!

De ez nem volt igazi az utálata, csak az anyja baromságait fújta, mert náluk nem merte azt mondani, hogy nem utálja mert akkor nem felel meg az anyjának. Az anyja egy lelkizsarnok... Sosem volt macskájuk és azt nevelte bele a férjembe, hogy a macska egy utálatos állat aki nem tud szeretni. Utólag belátta tévedett. (Az idős cicám amúgy mindig hozzá ment rá feküdni.) Anyósom nem állatbarát. Van egy kutyájuk aki csont sovány, csak nagy rajta a szőr, de már az sem takar. Múltkor csesztem le őket, hogy mit képzelnek, hogy napi 1szer adnak neki akkor is 2 liter vízbe áztatott kenyeret. Bezzeg ők esznek 20szor egy nap... Mindenre van pénzük, kutyára meg sajnálják. De nem fogom őket békén hagyni...

A férjem nem ilyen szerencsére.

Szóval annyira utálja, hogy 3 macskánk van, lakásban és az anyjának boldogan meséli, hogy milyen ügyesek, fajinak és hogy milyen produkciókat csinálnak itt nekünk. :) S amikor bajuk volt, rohantunk velük a dokihoz.

2021. szept. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
36%
Miert kell mindenkinek háziállat? Főleg lakásban?
2021. szept. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
70%

#13


Nincsen mindenkinek, például neked sincs🤷🏼‍♀️

2021. szept. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is kizáró ok.
2021. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
68%

Szeretem az állatokat, volt kutyám, macskám, nyuszim, sünöm stb. Amikor lehetőségem volt rá segítettem a helyi állatmenhelynek önkéntesként, adománnyal is.


Azonban szakítottam már olyannal akiről kiderült a kutyával alszik évek óta.

Nekem ez nem fér bele, hogy befeküdjek egy olyan ágyba (meztelen alszom) ahol egy állat szagát érzem vagy nézzen szex közben mert a gazdája szerint mindenképpen ott az eb helye az ágyban vagy szájhugzogatva az ágy mellett...

Szerintem az az állat se szeretett volna meg valakit aki elfoglalja a helyét ahol ő biztonságban aludt addig.

2021. szept. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
39%
#10 ne haragudj, de itt te kevered a szezont a fazonnal. Amiről te írsz, az enyhén szólva túlmutat azon, hogy valaki nem szereti az állatokat. Te utálatról beszélsz meg bántalmazásról, amiről senki nem beszélt és a kérdező sem kérdezett ilyet. Aki utálja az állatokat vagy bántja őket, olyannal nyilván én sem jönnék össze, csakhogy ne ez volt a kérdés, és érdekes módon nekem meg sem fordult ilyen a fejemben. Szomorú életed lehet, ha te mindent utálsz, amit nem szeretsz. Persze lehet hogy csak késő van és félreértetted a kérdést.
2021. szept. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
36%
Nem kizáró ok. Viszont a szűkátokorűség, korlatoltság az.
2021. szept. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
86%
Mivel az állatok nem foglalnak el központi helyen az életemben, illetve nincs sajátom, összejönnék, persze. Rengeteg más dolog van a világon, amit lehet szeretni, olyan ember pedig úgysem lesz, akivel csutkára ugyanazt szeretitek.
2021. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
46%

16# Na ez meg a másik véglet. (Miért pontoztátok le? Nálam a krónikus lepontozási mánia számít kizáró oknak!)


Volt sünöd? :3 awww mi lett vele? Nálunk a kertben élt régen egy család.


Azt én sem szeretném, hogy egy kutya aludjon az ágyamban, és ott szemezzen velem szex közben xd (ismerek olyat aki kutyával alszik. Aranyhal, kaszáspók még oké, de egy KUTYA?? 😂

2021. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!