Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez elutasítás? Hagyjam, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elutasítás? Hagyjam, vagy tovább próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Van egy lány a munkahelyen, néha nagyon ritkán összefutottunk, köszöntünk egymásnak, észrevettem hogy engem csekkol amikor azt hitte nem látom, aztán lebukott. Többször is volt ilyen. Látszott, hogy tetszem neki. Ő nem tudta, hogy ő is tetszik nekem.


De igazából még soha nem beszéltünk. Aztán váltottunk pár szót a munkahelyen belüli írásos üzenőrendszerben, de ez kizárólag munka miatti apró megbeszélés volt. Ez után küldtem neki egy üzenetet, amiben elkérném a telefonszámát, munkahelyen kívül szeretnék vele beszélgetni. Nem válaszolt.


Elvileg egyedülálló, ezt a közösségi médiás oldaláról látom, ahol nem vagyunk még ismerősök.


Nem válaszolt, mert mégsem tetszem? Nem válaszolt, mert mégis van valakije? Nem válaszolt, mert még soha nem beszéltünk élőben és csak láttuk egymást, meg üzeneteltünk írásban, és ezért nincs még meggyőződve? - de hisz pont így lehetne eldönteni, hogy jobban megismerne.


Ez után egyszer - kissé távolról - elmentünk egymással szemben a folyosón, ahol éppen egy barátnőjével beszélgetett és megálltak a beszélgetésben amikor arra jártam. Talán azt várták, hogy odalépek és folytatom a hódítást? Lehet, hogy mégis érdeklődik? Nekem már az is elutasításnak érződik, hogy nem válaszolt a levelemre. Habár nem ismer, szóval nem is nagyon van mit elutasítani.


Szóval nem igazán értem, mi lehet a helyzet.


Szerintetek? Nőket kérdezem, akik jobban bele tudják képzelni magukat a helyébe.



2021. szept. 17. 20:38
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
68%
túl gyors vagy. Inkább munka miatt találkozz vele először, adni kell neki helyet, hogy tudjon manőverezni.
2021. szept. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%
Először egy kávémeghívás is megtenné, csak kis lépésekben haladj, de határozottan!
2021. szept. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
87%

Elkérted a telefonszámát, mert a szerencsétlen csaj véletlen rád mert nézni. Erre nem válaszolt neked. És te most nem érted, mi van. Istenem, pasik :D


Én a munkahelyemen minden emberre rá szoktam néznil, elég röhejes lenne, ha folyton a földet bámulnám. Ez még nem jelenti azt, hogy bármelyiküknek meg akarnám adni a telószámomat.


A bámuláson kívül volt bármi jele, hogy bejössz neki? Naugye.

2021. szept. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Sok jele volt. Zavarba jött, engem bámult olyankor amikor sokfelé nézhetett volna csak pont felém nem volt indoka, aztán hirtelen megfordultam ő pedig elkapta a fejét de már későn, mert láttam hogy engem néz.

Máskor a folyosón amikor már messziről látta hogy jövök szemben, már elkezdte igazgatni haját, mindenét is megvizsgálta, hogy mire odaérünk egymás mellé jól nézzen ki.

És hasonló esetek voltak, minden jel arra utalt, hogy tetszem neki.

2021. szept. 17. 21:19
 5/41 anonim ***** válasza:
84%

Hát nem tom. A nők többsége, beleértve engem is, egyfolytában a haját meg a ruháját igazgatja.


Nem mondom, hogy add fel, lehet, hogy alapból tetszenél neki vagy tetszettél neki, csak a telefonszám elkérés elvette a kedvét, mert túl nyomakodós volt.


Én elég félénk nő vagyok, de még így is igyekszem beszélgetni azzal a pasival, akit kiszemeltem magamnak. Szerintem ha hozzád se szól a csaj, akkor valszeg nem érdekled. Legelőször csak lájtosan kéne beszélgetnetek, ha ez se megy, akkor lőttek a dolognak.

2021. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Sok nő létezik rajta kívül, szerintem nagyrészt meg tudom különböztetni azt, aki érdeklődik, és aki nem.
2021. szept. 17. 21:47
 7/41 A kérdező kommentje:
Nem másnál láttam azt, amit láttam, hanem nála, és sokszor.
2021. szept. 17. 21:48
 8/41 anonim ***** válasza:

Teams-en?

Á személyesen kell, mert úgy hatásosabb

2021. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
80%
elkérted a számát és ő nem adta meg....tiszta sor, nem érdekled. Nem kell ezt erőltetni, keress olyan nőt aki viszonozza az igyekezetedet és nem kihasznál. Attól még hogy rajongsz a nőért az még nem lesz normális kapcsolat, ezt ne tedd!!!
2021. szept. 18. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
37%
Munkahely nem erre van. Ne legyel mar ennyire kanos, hogy nem talalsz mast
2021. szept. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!