Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ilyen szerencsétlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Ritkán tetszik meg valaki, most megtörtént.

Munkatársam hívta fel rá a figyelmem, hogy néz.

Elég diszkrét volt, kivéve a legutóbbi alkalomig.

Mikor meglátott, úgy visszafordult, hogy meg is botlott, az hittem elvágódik, egész mókás jelenet volt.

Erre mit ad isten..A FB kiadta, a "kit ismerhetek"-nél, és több éve párkapcsolatban van.:)



2021. szept. 20. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Én is ilyen vagyok.
2021. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a nézés nem feltétlenül jelent bármit is, de azért bíztam benne, hogy talán. Én kis naiv.
2021. szept. 20. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez ugyan olyan mint amikor valakinek te tetszel de neked ő nem tetszik, aztán aki neked tetszik annak te nem tetszel.

A többiek pedig kapcsolatban vannak :)

2021. szept. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

1-es vagyok. Főiskolán tetszett meg egy lány. Én elég nehezen leszek oda valakiért, de ő nagyon megfogott, mondjuk olyan szökőévente ha van ilyen. Még ő kezdett el szemezni, stb. és úgy figyeltem fel rá.


Aztán persze már az eljegyzést tervezgették a facebook alapján, azóta gyermekes anyuka.


Azóta sem varázsolt úgy el egy nő sem, na nem mintha úsznék a nőkben. 31f

2021. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%

Egyszer volt ilyen velem strandon. Sorban álltunk fagyiért, a mellettünk lévő sorból egy helyes ázsiai pasi nézett, mosolygott. A barátnőm hívta fel rá a figyelmemet.

Leültünk egy padra, és pár perc múlva előttünk ment el a családjával. A neje elöl tolta a babakocsit, ő meg hátul kullogott, elpirulva mosolygott felénk olyan "hát sajnos ez van" képet bevágva. Röhögtünk és szolidan intettem neki hogy szevasz. Visszaintegetett vigyorogva 😂😂

2021. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sok férfi és néhány nő is hasonló cipőben jar mint te kérdező
2021. szept. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez kb mindennapos történet :D Ezért nem is merek már ismerkedni élőben nőkkel ... szinte tuti, hogy gyerekes/családos/házas/pasija van stb ...
2021. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is az tart vissza, hogy tuti foglalt. Mivel megtetszett, így azt gondolom biztos másoknak is bejön és tuti foglalt. 31f
2021. szept. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!