Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Furcsa, nem normális dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, nem normális dolog hogy 41 évesen még mindig nem vágyok arra, hogy egy nővel összeköltözzek, családot alapítsak, házasodjak és hogy gyerekeim legyenek?

Figyelt kérdés
2021. szept. 21. 07:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
59%
Furcsa, de normális. Lehet, hogy később se akarsz. Köszönjük, hogy belátod és nem foglalsz le egy nőt, azért, hogy aztán rommá csaljad és csak megnyomorítsd az ő és a gyerek(ei)tek életét.
2021. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%
Furcsának furcsa, mert nem átlagos, de nem gondolnám nem normálisnak. Ha neked így jó, akkor így jó, másnak nincs köze hozzá.
2021. szept. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
97%

Ismerek olyanokat akik 40 felett 20 évesekkel vannak es a gyerek gondokatátol is borsózik még mindig csak a hátuk es soha nem is akarnak.

Inkabb a szabadság meg a friss hus.


Igy is le lehet élni egy egész életet. Pénz szex es ennyi.

2021. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
Több barátunk is van, aki nem nősült meg. Ez teljesen normális, nem mindenki képes az együttélésre. Nő vagyok, és tökéletesen megértelek, mert én is egyedül szeretek lenni.
2021. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Inkább bölcs vagy.
2021. szept. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
0%

Folyt Nekem az a fura hogy nincs meg bennük valahogy az az ösztön, hogy a saját magát lássan viszont egy kiskölyökben aki ugyanolyan bűnrossz lesz mint ő volt(jo érzelemben), aki amolyan kispalánta es vinné tovább a vagyont is. Nem, inkább a vagyont is magukkal viszik a sírba vagy szétszorják az unokateso meg ilyeneknek. Mert a 20 evesekre valahogy azert nem végrendelkeznek.


Nekem az egész önző mentalitás a fura EBBEN a korban.

2021. szept. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
*(jó ertelemben)
2021. szept. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

6. Nekem az a furcsa hogy ilyen ösztönösen gondolkozol, hogy az ÉN Génjeimet vigyem tovább stb..

Az nem önző dolog hogy azért akarok gyereket, hogy nekem jó legyen.. tovább örökítsem magam stb.. és a gyereket senki nem kérdezte meg akarsz erre a nehéz világra jönni

2021. szept. 21. 08:09
 9/26 anonim ***** válasza:
23%

Viszont nem eg' idosebb ffit hallottam (apa es mostohaapám is)amikor bemutatom nekik az aktualis barátom akivel jot beszélgetnek hogy kesobb azt mondják tiszta szeretetteljesen(!), hogy jé fiatalon en is ez voltam, vagy fiatalon en is ilyen cingár voltam :)es ahogy magukat látják meg a barátomban es meghatodva nosztalgiáznak, akkor más ffiakban hogy a francban ninca meg az hogy a sajat leendő kölykükre is igy gondoljanak?

Szoval apai ösztönük mégis van elvileg képesek meghatodni amikor fiatalban magukat látják vissza régről, de ők (40 felettiek)aztan nem akarnak gyereket...igen, munka, de egy érték is..

2021. szept. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
29%

Miert lepont a 6 ra.

Ezek tények voltak.

2021. szept. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!