Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány nem jön be külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nem jön be külsőre, akkor nem is működne vele jól egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkozom ezen, hogy mennyire kell számítson a külső és mennyire inkább racionális alapon vagy belső tulajdonságokat nézve kell választani.

Azért számít a külső is, mert az a testi vonzalom alapja, ami nem mellékes egy kapcsolatban.

Akik már kötötték ilyen kompromisszumot, hogy olyannal jöttek össze, aki nem jött be külsőre, megbánták végül, nem volt vágy mások felé?



2021. szept. 21. 10:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy munkatársnőm. Első ránézésre csúnya ellenszenves volt. Aztàn ràjöttem hogy egy csupaszív jólelkű, aranyos nő. Fél év utàn beleszeretten. Most ő nekem a leggyönyörübb, legszexibb az egész vilàgon.


Az előző pàrom fullextra nő volt, csinos szexi. Pokollá tette az èletem. Egy hisztis idegbeteg picsa volt

2021. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép belsőbe még jobban bele lehet szeretni, mint egy szép-de üres külsőbe. A néhai feleségem első látásra nem is igazán tetszett, helyes volt, de semmi extra, és voltak nála szebb csajok is a közelemben. Viszont annyira kedves, cuki, és bájos volt, hogy egészen elvarázsolt.
2021. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy mire gondolsz külsőleg. Nekem sokat nyom a latban, ha arcra csinos. Ha az tetszik, akkor ami onnan lefelé van, azt már simán el tudom fogadni, még ha nem is jön be 100%-osan.
2021. szept. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#3

Én is elsősorban arcra gondolok, főleg a szemre. Fontos, hogy tetszedjen a mosolya, nézése, tekintete. Arcon kívül csak annyi, hogy ne legyen kövér.

2021. szept. 21. 11:00
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek eltérő mértékben számít a külső. Ha vonzódsz hozzá, működhet a kapcsolat, ha nem kívánod megcsókolni sem, akkor esélytelen. Személyiség sokat dob vagy ront a megítélésen.
2021. szept. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%

Miert nem lehet erzelmi alapon tarsat keresni?kemiarol nem hallottal?


Ez a racionalis tarskereses kb mint egy szerzodes. X dolgot kell tartalmazni, y dologert cserebe... Aztan csodalkoznak, hogy annyi a valas meg 2-3 honap egy kapcsolat.

2021. szept. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%

#4

Egyetértek veled kedves kérdező.

Finom vonások az arcon fontosak.

És ne legyen súlylökő alkat.

2021. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem racionális alapon. Ha valaki belseje kellőképpen megfog, akkor úgyis érezni fogod, hogy elfogadod a külsejét is, vagy kompromisszumot kell kötnöd úgy érzed. Ha utóbbi, akkor az már eleve veszett dolog.
2021. szept. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
...de ha ott van előtted személyesen, akkor már úgyis sokkal többet látsz, érzel belőle mint szimplán a külseje. Komplett a kisugárzása. Márpedig az sokszor nagyon sokat dob a külsőn.
2021. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem bizti, mert a személyisége még lehet jó.
2021. szept. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!