Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elmesélem a hekyzetemet lenn....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmesélem a hekyzetemet lenn. Mi a véleményetek, reménykedhetek, vagy nem? N

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Van egy férfi az életemben, akivel nem vagyok kapcsolatban, de attól még szeretem. Nem olyan nagyon régen ismertem meg, körülbelül fél éve. Barátok lettünk. Én szingli vagyok ugyan, de neki van barátnője. A barátságunk nem felületes haverság, hanem igen mély, bizalmi viszony, ahol intimebb részleteket is megosztunk az életünkből. Épp ezért tudom, hogy nagyon sok gond terheli a kapcsolatát. Nem ritkán panaszkodik arról, hogy a barátnője hogyan viselkedik. Sokat tépelődik, mert elmondása alapján nagyon szerelmes volt a barátnőjébe, és mèh mindig szereti, de közben meg nehéz úgy élnie, hogy el kell viselilnie a rossz tulajdonságait. Ő már az eljegyzésen gondolkodik, mert ha vele tervezi az életet, akkor meglépné ezt a barátnője felé. De a sok gond miatt nem szánta rá magát még. De úgy érzi, hogy nem sok értelme van olyannal együtt lennie, akit eljegyezni viszont nem érdemes. Szoval vagy eljegyzi, meet szereti, vagy szakít, mert elviselhetetlenül viselkedik. De ez nem állapot, hogy se boldog kapcsolat és eljegyzés, se szakítás és tiszta lap. Én, mivel szeretem, természetesen abban reménykedem, hogy elhagyja. Hátha utána adna egy esélyt kettőnknek. Most mondom, megcsalásról szó sincs, semmi sem történt köztünk. Nagyon hullámzó a dolog, mert néha nagyon be van sokallva a barátnőjétől, hogy haza sem akar menni. Máskor meg, ha elcsendesednek a dolgok, megint nagyon szereti, megint szerelmes bele, olyankor nagyon szépeket mond róla, hogy ő élete szerelme, meg hogy szép és okos nő. Azt mindesnetre látom, hogy így vagy úgy, de a barátnője nagy hatással volt az életére, mert elmondása alapján a kapcsolata előtt másmilyen élete volt, mindig csak gamelt, most meg szinte soha. Most hasznosabb elfoglaltságai vannak. Régen nem utazott, most igen, akár Európán túlra is. Régen nem csinált semmit a pénzével, csak elverte, most meg befektet. Szóval aki így megváltoztatja az embert jó irányba, az tényleg nagy szerelem lehet. Egy közös kutyájuk is van. De kérdésy hogy egy ilyen nagy szerelem elntud-e múlni? Érdemes-e eljegyeznie? Van-e esély arra, hogy valaha velem legyen együtt? Beleszerettem.
2021. szept. 22. 01:54
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Jó hülye vagy!
2021. szept. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 VincentLaw ***** válasza:
Mert mi a gond a gamer élettel? Kicsit negatív szájízzel lett megemletve, de lehet, hogy csak én éreztem ki belőle.
2021. szept. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe. Feleslegesen várod a csodát és pocsékolod az idődet. Tudom miről beszélek, hidd el. Lehet itt lelkizgetni de sajnos nem vagy elég fontos neki hogy téged válasszon. Én csak 8 hónapot pazaroltam el egy ilyenre. Ez 3 éve volt. Azóta is együtt vannak. Biztos a kutya miatt. :D
2021. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Nem értem a nőket, hegyekben állnak a szingli férfiak, de neki olyan kell, akinek már van barátnője (F 45)
2021. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

"de neki olyan kell, akinek már van barátnője"

Nekik mindig olyan kell

2021. szept. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 VincentLaw ***** válasza:

#14

Mondjuk ezt már én is megfigyeltem.

2021. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

14# Nem olyan kell, hanem addig udvarol, amíg bele nem szeretek. Természetesen titkolva hogy van nője. Ezután már nem tudok mit csinálni, ha nem tudok nyitott lenni más férfira mert megszeretteti magát.

Sajnos utólag kiderül hogy semmi más célja nem is volt mint a vonzerejét próbálgatni.

2021. szept. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Mégis meddig várnál rá? Hónapokat? Éveket? Te szereted, ő meg a barátnőjével van, aztán csak elveszi, te pedig ott fogsz pofára esni és sajnálni, hogy mennyi időt fektettél egy olyan emberbe, aki nem akar tőled semmit, közben meg találhattál volna nála különbet is.
2021. szept. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
53%

"Nem értem a nőket, hegyekben állnak a szingli férfiak, de neki olyan kell, akinek már van barátnője"

Mi pedig nem értjük ezt a gondolkodásmódot. Darab-darab... Lehet, hogy "hegyekben állnak" (amúgy csak a társkeresőkön, a mindennapi életben valahogy nem), és? Egyik sem ugyanaz a férfi. Márpedig minket az az adott férfi fogott meg, érdekel valamiért (nem azért, mert foglalt), nem helyettesíthető csak úgy egy random Jóskával azon az alapon, hogy mert ő egyedülálló... Ez nem így működik. A férfiaknál igen? Lyuk-lyuk, mindegy, csak annyi számít, hogy melyik elérhető, melyikbe esélyesebb minél hamarabb belemártani?

2021. szept. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

19#

A férfiakban általában van annyi hogy békén hagyják a boldog kapcsolatban élőket. A molesztáló nyomorultakat nem számolva persze, mert normális férfiakról beszélek.

Jóval ügyesebben kontrollálják az érzelmeiket mint a nők.

Ellenben a normális nők is csak a buta ösztöneik által vezérelve működnek, és nem tudják azokat kontrollállni. Aztán még a férfiakat mondják ösztönlényeknek, akik ezen a téren jóval különbek.

2021. szept. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!