Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek incelként lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek incelként lehetséges teljes értékű életet élni?

Figyelt kérdés

A magányos emberekről szól a kérdés, akik magányra vannak predesztinálva.

Néhányan elégedettek a magányukkal, legtöbben szenvednek általa, mert nem érzik jól magukat egyedül. De bármennyire is magányosak, képtelenek kitörni helyzetükből.

Nem az a kérdés hogy ki hibás, vagy mit tehetnek, hanem hogy lehetséges-e így egy boldog életet leélni? Mennyire tekinthető ez az élet értékesnek így önmagunk számára?

Illetve mit tehet az az ember aki semmiben nem leli örömét magányosan?

Talán az utolsó kérdésem a legfontosabb



2021. szept. 23. 17:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Teljes ertekut nem, hiszen az egyik eletterulet "elakadt", de egy aranylag kielegito es boldog eletet igen :)



37F incel

2021. szept. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Ez egy ördögi kör

Nincs belőle kiút, viszont meg lehet tanulni vele együtt élni

Én az utóbbira keresem a választ

2021. szept. 23. 21:47
 13/28 anonim ***** válasza:
83%
Találj célt, hobbit amivel szeretsz foglalkozni és foglalkozz azzal. Csináld amit szeretsz csinálni, ehhez nem kell nő.
2021. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

"kisapám-kisapám.. Mond mi a baj kisapám..."


32 vagyok 1 barátnőm volt szexig nem jutottunk. Őszintén?? Gondolkodtam mit értem el most és mit értem volna el bnő mellett. Sajna több pozitív érv szól magány részről. Úgy gondolom fáradtságosabb és hosszabb idő lett volna bnő mellett megvalósítani a céljaimat. A célok elérése pedig nem azt jelenti, hogy a továbbiakban nem lehetnek céljaim.

Én megértem vannak akik vágynak a társra és a kapcsolatra. Elképzelhetetlen tartják, hogy egyedül keljen élniük. Viszont az sem furább, mint az, hogy valaki egyedül él. Incel nem vagyok, kapcsolatot nem kerestem jóóóó ideje már. Talán ezért vagyok még egyedül és nem azért, mert bűn ronda lennék vagy valami. Szemezések vannak, csak kerülöm az elutasítást és ignorálást, a másik, hogy jelenleg sem időm, sem pénzem, sem energiám erre. Azthiszem hozzászoktam ehhez az életvitelhez.

Egyedül jöttem, egyedül döglök meg.


"A bulám-a bulám... Látomnézed a bulám.."

2021. szept. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
20%
Sose értettem ezt az ostobaságot. Mi az hogy incel? Nincs pénze prostira sem vagy mi? Mert ha elmenne egyszer prostihoz, többé nem is lenne incel. Max. egyedülálló. Vagy lemaradtam valamiről, és ezek amúgy ilyen hatalmas erkölcsi magasságokba emelt emberek, hogy nem fizetnek a szexért (mint kb minden más férfi?)
2021. szept. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15# Ez a dolog rég megvan, dehát nem csak szexre vágyik egy rendes ember.

Konkrétan viszont még a szexet sem élvezem így, a tudat hogy nem kellek senkinek kiöli a kedvet belőlem.

"Találj célt, hobbit amivel szeretsz foglalkozni és foglalkozz azzal. Csináld amit szeretsz csinálni, ehhez nem kell nő."

Ez persze jó tanács.

Viszont ezen túl vagyok, jelenleg is a hobbimnak élek, amit nagyon szeretek, és le tud foglalni.

Viszont a kínzó magány-érzést képtelen orvosolni. Attól nem lehet szabadulni úgy érzem.

Szinte állandóan kínoz a helyzetem tudata, amint nem 100% az agyam lekötöttsége, tönkrevág szellemileg. Nem lehetek egyedül ezzel a dologgal.

2021. szept. 24. 04:54
 17/28 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom fáradtságosabb és hosszabb idő lett volna bnő mellett megvalósítani a céljaimat."

Neked valami nagyon torz képed van a kapcsolatokról és/vagy a nőkről. A feleségemmel együtt sokkal sikeresebbek vagyunk, mintha egyedül haladnánk. Mindketten jól keresünk, így sokkal hatékonyabban tudunk félretenni, mint szingliként. Motiváljuk egymást céges sikerekben és együtt indítottunk egy vállalkozást, amivel egyikünk sem boldogulna egyedül, ketten viszont hatékony.

Tényleg jó társat kell keresni, nagy hülyeség en bloc leírni, hogy "engem egy nő (/férfi) csak visszafogna".

2021. szept. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
17. Örülök neki. Nekem egyedül is összejött és úgy gondolom ebből kifolyólag segítség sem kell a későbbiekben. De miért is olvasol te társkeresési problémák csopit, ha ennyire happy minden?
2021. szept. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Mert szeretek beszélgetni ebben a témában (is)?
2021. szept. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem azt mondtam, hogy egymás segítségére szorulunk. Csak hogy tény, hogy együtt többet tudunk elérni.
2021. szept. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!