Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek incelként lehetség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek incelként lehetséges teljes értékű életet élni?

Figyelt kérdés

A magányos emberekről szól a kérdés, akik magányra vannak predesztinálva.

Néhányan elégedettek a magányukkal, legtöbben szenvednek általa, mert nem érzik jól magukat egyedül. De bármennyire is magányosak, képtelenek kitörni helyzetükből.

Nem az a kérdés hogy ki hibás, vagy mit tehetnek, hanem hogy lehetséges-e így egy boldog életet leélni? Mennyire tekinthető ez az élet értékesnek így önmagunk számára?

Illetve mit tehet az az ember aki semmiben nem leli örömét magányosan?

Talán az utolsó kérdésem a legfontosabb



2021. szept. 23. 17:55
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
52%
Inkább azt mondanám, hogy ha nem vagy incel, és csóró vagy, akkor csúnya meglepetések érhetnek a jövőben. Most a csajokat másoknak kell meghagyni. Vannak csedek, pénzes külföldiek, sugar daddyk, amit akartok. Ha viszont összejöttök egy csajjal és leragadtok, akkor Orbánisztánban végetek van. Ráhelke éppen most lépett le családdal-gyerekkel (meg egy rakat lével), szerintetek mi lesz itt?
2021. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Ráhelke éppen most lépett le családdal-gyerekkel (meg egy rakat lével), szerintetek mi lesz itt?"

Gőzöm sincs mond meg te!

Én csak arról tudok hogy itt választások lesznek, másról nemigen

2021. szept. 24. 23:13
 23/28 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt olvastam ráhelékről. Ha befektető lennék nyilvánvalóan a nagyobb profitért külföldre is terjeszkednék. Azt nem értem hogy tartozik ez ide? Hogy más sikereit nézed nyálcsorgatva és vágyakozol rá, elítéled őket attól még neked nem lesz jobb a helyzeted.

2021. szept. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 VincentLaw ***** válasza:
88%
Ráhelék és "más sikerei", ez így egy szövegkörnyezetben azért elég vicces :D Gondolod, hogy kizárólag saját önerőből sikeresek? Kíváncsi lennék arra, ha a háttér nem lenne ott, akkor mennyire sikeresek lennének.
2021. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
24: És amúgy nem tök mindegy? Ez a "mi lett volna ha" gondolkodás soha nem vezet jóra. Tökmindegy, ha kaparós sorsjegyen nyert valaki, akkor sem fujjolni kell, hogy "kíváncsi lennék mi lett volna ha aznap zárva van a bolt ahol a kaparóst vette" :)
2021. szept. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24 Még mindig úgy látom az zavar téged, ha valakinek pénze van. Jobbulást!
2021. szept. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 VincentLaw ***** válasza:

Öööö. "Még mindig úgy látom" - ot nem értem, egy kommentet írtam. A másik amit nem értek, hogy miért zavarna az, akinek pénze van? Nekem is van, informatikus vagyok. Amivel gondom volt, az a Ráhel sztori, ahol pontosan lehet tudni, hogy nem azért sikeresek, mert odatették magukat vagy mert olyan jó üzletemberek lennének.

Abban igazad van, hogy felesleges a feltételezés, akkor javítom a mondatot:

Nincs háttér, nincs siker.

Lölöre is pontosan ez vonatkozik.

2021. szept. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Ez a politika téma itt nem kicsit off

Meg kéne hagyni jövőre, vagy egy másik kérdéshez, aminek témája a politika

2021. szept. 28. 12:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!