Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Váratlan szituációs ismerkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váratlan szituációs ismerkedés?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a Kutatók Éjszakáján egyedül, amúgy is érdekelt, mert még nem voltam ilyenen. De volt egy olyan szituációm amiből lehet kihozhattam volna valamit, ha nem vagyok pancser :D A sztori úgy volt, hogy megszomjaztam, volt ott 3 ital automata is, gondoltam megiszok valamit. Ott nézelődtem, erre megjelent egy csaj közben és mikor vette volna ki a pénzét az automatánál kiejtette a személyit meg a lakcím kártyát, pont a lábam elé. Aztán felvettem neki vigyorogva és odaadtam, persze ő vissza vigyorgott és kétszer is megköszönte, de valahogy annyira leblokkoltam, hogy a "szívesen" szón kívül alig jutott más eszembe és beégni se akartam, így elbaxtam az egészet. De persze utólag okos az ember, aztán rájöttem, hogy meg kellett volna kérdezni, hogy nem e jártas erre és el tudna e navigálni, aztán folytatásból alkotni valamit... Így elhatároztam, hogy gyakrabban eljárok ilyen eseményekre és közben megpróbálom fejleszteni a kommunikációmat is, mert idáig netről sikerült randizgatni/ismerkedni, az élő ismerkedés meg ugye teljesen más. Nem arról van szó, hogy nem szólítottam még le senkit sose, de abból mindig elutasítás lett a vége.. Aztán, azon kívül, hogy igazodok a helyzethez, hogy tudnék akadálytalanul az ilyen helyzeteken felülkerekedni az lenne a kérdés lényege. De, ha vannak hasonló sztorik azt is szívesen meghallgatom, akár sikeres akár sikertelen.

2021. szept. 25. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megtetszett neked a csaj, és azt kívánod utólag, bárcsak bátrabb lettél volna a kapóra jött helyzetben? :)


Jól összefoglaltam a kérdésed lényegét? Erősíts, vagy cáfolj meg kérlek!

2021. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sokkal jobb és nagyobb siekrekkel kecsegtető út, mint utcán random nőket leszólitgatni. Így sem fog minden összejönni közelről sem, hiszen lehet, párja van, vagy a szimpátia nincs meg, de előbb-utóbb sikered lesz.
2021. szept. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekből nálam csak iszonyatos baromságok jöttek, pl. egyetemen egyszer egy terem előtt megkérdeztem egy csajt "Itt lesz órád?". Ami jó ötlet lenne, ha épp nem a vizsgaidőszak közepén lett volna :D
2021. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!