Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban ebben kettős mérce...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ebben kettős mérce van, hogy ha egy férfinak nincs jogsija vagy autója, akkor az negatív ismerkedés szempontjából, de ha egy nőnek az semleges és nem hátrány?

Figyelt kérdés
2021. szept. 26. 11:20
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
91%

#8

A hónaljat, a karokat, a lábakat, valakinek még a hasát és a nemiszerv környékén is. Véletlenül se mártírkodnék, de ez sokkal nagyobb munka, mint borotválni az arcodat.

2021. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
94%

Ez a különbség férfi és nő között: a nők olyan dolgokat várnak, ami elérhető becsületes munkával. A férfiaknak meg adottság meg plasztika kell.


Bele ne haljatok már egy kibszott jogosítványba... Másnak 3 diplomája van, ti meg erre sem vagytok képesek?

2021. szept. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
66%
Cicám, szerintem nem akarod, hogy annyit várjak tőled férfi létedre, amennyit én letettem és leteszek az asztalra nap mint nap... Nagyon rosszul járnál és kapásból 10 év hátrányban lennél. De játszhatunk így is felőlem.
2021. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
81%
Tizennyolc éves lányként megszereztem a jogosítványt, nem olyan bonyolult dolog, ha az ember alapvető dolgokkal tisztában van. Nálam párkapcsolatban sose volt elvárt a jogosítvány, pláne az autó, csupán a gyerekvállaláshoz (ahol már az autót közösen vettük).
2021. szept. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
74%

10

Rendben! Neked is megvan a véleményedhez valo jogod,meg nekem is. Én is elvarhatom, hogy a férfinek legyen kocsija, jogsija, te is elvárhatod a duppla D.t. Azár más kérdes, hogy meg is kapod e.


Üdv, egy DD+ -os. Sajnos 53 kg vagyok

2021. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
7%
14: Csak nem mindegy, hogy 20 éve szerezted meg amikor tizedannyi volt a forgalom és nem a forgalom közepén hanem rutinpályán kellett parkolgatni és manőverezni, vagy ma!
2021. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
81%
Arról nem beszélve hogy a legtöbb férfi alapelvárása a nővel szemben : feszes, hamvas, szőrtelen, hibátlan arc és bőr testszerte. Rengeteg elvárás amit ha nem teljesítesz máris igénytelen, undorító és társai vagy. Smink nélkül észre sem vesznek kezdjük ott. Az persze felháborító hogy egy nő nem szeretne egy 2 lábon járó csőddel járni, aki tanulatlan, ostoba, semmirekellő és csak fröcsögni tud meg "bezzeganők"-ezni.
2021. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
69%

#16

Öt éve szereztem meg (most vagyok huszonhárom) Budapesten, és kétlem, hogy annyival romlott volna a helyzet, bár igaz, hogy két éve nem élek az országban.


Rutinpályánk nem is volt, az első alkalom során végig egy parkolóban gyakorolgattunk, majd második alkalomkor már kivitt a forgalomba (a Puskás Ferenc környékén történt ez). Elsőre rémisztő is volt, de aztán belejön az ember, ahogy egyre magabiztosabb lesz.

2021. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
69%
Mindenre van magyarázat, ha egy nő ügyesebb valamiben mint ti, hát ez hihetetlen. 😂
2021. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
17%
19: Igen, a nőknek mindenbe van belekötni való, most épp a "bibibíí jogsi" a menő.
2021. szept. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!