Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek amitől tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek amitől tényleg kitudom mozdítani a komfortzónájából?

Figyelt kérdés

Az egyik közeli barátnőm nagyon vágyik egy párkapcsolatra, és szerinte azért nem lehet, mert kövér. Nagyon ízléses lány egyébként csak alacsony, nagy mellű ès duci. Nem szeretnék kerítősödni, de látom, hogy nagyon a béka segge alatt van az önbizalma, hiába mondom neki, hogy a magas helyes vékony fiúknak is lehet az esete az olyan alkat mint az övè, meg sem hallja. Egyszer már megpróbáltuk valakivel összehozni, de a fiúnak akkor tényleg a vékonyabb lányok tetszettek, emiatt nem is mondtuk el neki az egészet. Ettől függetlenül nem gondolom, hogy minden srác ilyen, ahány ember, annyi fèle. Hogyan tudnék segíteni neki?


21L



2021. szept. 27. 11:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Elöször is ne mondjál neki olyanokat, amiről tudod, hogy nem, vagy csak részben igaz. Igen, van pár "magas helyes vékony fiú" akinek az alacsony elhízott nők tetszenek, de erre a kis százalékra hajtani, azzal bíztatni, hogy majd ezek felfigyelnek rá, enyhén szólva is csúsztatás.

Mit tegyél érte? Semmit nem tehetsz érte. Amíg ő maga nem ismeri fel, hogy rosszul éli az életét és nem akar ő maga megváltozni, mondhatsz amit csak akarsz, süket fülekre találsz.

Egyébként egyszerű a recpet. Ugyanazt kéne tegye, mint a rendszeresen itt kérdező magányos fiúknak: 1. hozza ki magából a maximumot (öltözködés, fodrász, stb.), 2. törekedjen önfejlestésre (sport, hobbiban való elmélyedés, szakmai sikerek, elismerés), 3. járjon minél nagyobb társaságokba, 4. ismerkedjen, haverkodjon minél több emberrel ebben a társaságban

2021. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azt hiszem írtam, hogy amúgy ízléses csaj, szèpen sminkel, jól öltözött, èletvidàm, jó a humora és szereti a tisztaságot, járt edzeni de megváltoztak a körülmények, azóta nem tudott más alternatívàt találni még. Nem is tűnne olyan ducinak ha nem lenne ennyire nagyon alacsony.

Nem tudom hogy nagyon csúsztatok-e azzal hogy lehet vèkony jókèpű pasija, mert az utcàn rengeteg ilyet látok, hogy egy nagydarab csaj, aki oda teszi magát mindenben a súlya ellenére, van egy normális külsejű férfi mellette. A személyiségről nem is beszélve. Sok pasi szereti a humoros csajokat akiknek van önkritikàjuk, nem szállnak el maguktól. Tènyleg olyan mintha hazudnèk neki?

2021. szept. 27. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez nem ‘segites’ hogy megprobalod random fiukkal osszehozni. 21 evesen meg semmivel sincs elkesve.

jarj el vele helyekre, progarmokra, tarsasagba, minel tobb heyre mentek, annal nagyobb az eselye, hogy megismer valakit, akivel kolcsonosen szimpatizalnak. ennel tobbet nem tudsz tenni.

2021. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%
Kezdjen el kondizni, ez minden téren jót fog tenni az önbizalmának nem beszélve a testi előnyökről, 1-2 év munka aztán rendben lesz csak ne csessze el útközben meg ne essen vissza.
2021. szept. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem inkább a saját ligájában jűkeressen, te meg pont az ellenkezőjét erősíted benne. Ezzel csak többet fog sérülni. Lehet 10-ből 1 magas vékony/sportos srácnak bejön, de ne abból várja a potenciális jelölteket... 31f
2021. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, de te nem fogod tudni megoldani más gondjait, azt magának kell még akkor is, ha szakember segítségét kéri
2021. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nőként nagyon bosszantott ha valaki kerítősdít játszott. Nem tudhatjátok milyen a pasi ideálja, mit keres egy férfiben. A barátnődnek kell összeszednie magát, helyrerázódni, és akkor lesz kapcsolata. Legyen vékony, duci, modell, alacsony , magas. Ameddig magát nem fogadja el, és nem hozza helyre ,boldog kapcsolata nem lesz. Csak rosszabbat csináltok ezzel.

Én amikor nem fogadtam el magamat, és az önbecslésem a béka segge alatt volt, bevonzottam az összes kretén pasit aki átgázolhatott rajtam, és csak mégjobban eltiportak.

Én is moletebb vagyok egy kicsit, de amióta helyre tettem az önbecsülésem , és ezt sugárzom a külvilág felé is, sokkal nyitottabbak a férfiak is felém. A mostani párom vékonyabb, izmos, régen nem hittem volna hogy ilyen párom lesz. De amint helyretettem magamat, helyrejött a szerelmi életem is.

2021. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%

Az "ennyire nagyon alacsony" nőnek mi a francnak magas férfi?Kérdezem ezt nőként, úgy, hogy én sem vagyok magas.Mondjuk alacsony sem, de mindegy.

Pláne ha kövér is, akkor már halmozódnak a problémák, feltéve ha neki a magas, normál súlyú férfiak a zsánerei.

Egyébként elárulom, senkit nem érdekel a sminkje.Azt egy pohár vízzel lemosod.Kifejezetten rosszat teszel neki azzal, hogy hülyeségekkel tömöd a fejét.

Keressen egy extrém alacsony, elhízott, de ízléses férfit.A saját kategóriájában biztos lesz sikere.

2021. szept. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem kell senkivel összehozni! Menjetek közösen társaságba, bulizni, majd megtalálja azt, akinek tetszik. Ha nincs megelégedve magával, akkor tudod erősíteni, ha nem akar változtatni, ha meg igen, akkor abban.

Az önelfogadás hosszú út, nem biztos, hogy te tudod ebben segíteni!

2021. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok biztatot nem mondhatsz neki, ha TENYLEG a baratja vagy, mert a koverseg a ferfiak igen nagy szazalekanak szemeben taszito, pl az enyemben is.

Ez teny, szoval ha az ellenkezojet mondod neki, akkor igen, hazudsz.


Jo hir, hogy minden kulsoseg kozul ez az, amin viszonylag konnyu valtoztatni.

2021. szept. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!