Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet a legtöbb nekem szimpatikus (van akinek összejön és elmennek randira vele) nőt kimozdítani a komfortzónájából hetek múltán sem a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Beszélgetek velük, 3-4 lánnyal. Van amelyikkel több napig, esetleg hétig. Több képcsere, szimpatikus mindkét fél az elmondás szerint. Elhívom őket randira, 4 ből 3 nem jön el, mert fél az ismeretlentől, meg eddig minden pasi csak bántotta, meg ki tudja mit csinálnék vele. :D Jó ott nekik fent az oldalon és évek óta nem randiztak. Mi jó ebben? Nekem pedig erre nincs idő, hogy hónapokig írogassak a semmiért, erre pedig megsértődnek. Érthetetlen. Nem virtuális kapcsolatot akarok, ők pedig igen. Mi van nagyon sok nővel? Ennyire sok a rossz tapasztalat. Mondom, dolgozok, albérletben élek, káros szenvedélyektől mentes fiatalember vagyok, a képek is erről tanúskodnak. Jó közösségi képeim is vannak, nem részeg, iszákos emberekkel. De ők begubózva ülnek a kis világukba, és a világért sem jönnek ki a barlangból. Mi ebben a jó a netes társkeresőzésben akkor? Persze vannak csodatörténetek, akik ott jöttek össze, de nekem leginkább kezd már rossz benyomásom lenni ezen oldalakról. Furák a lányok ott, úgy érzem.
2016. jún. 28. 13:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A hiba nem benned van. De más helyett bármennyire is akarsz nem tudsz lépni. 23/F
2016. jún. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A válasz lemaradt. Azért nem tudod, mert a saját életük áldozatai, nem pedig a főszereplőik.

Ilyen nők után ne keseregj. Te is jobbat érdemelsz. :)

2016. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem szabad leragadni az ilyeneknél. Hagyd őket a fenébe, jöhet a következő! Amúgy meg ha 4-ből 1 elmegy randizni, az nagyon jó arány... :)
2016. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Az persze más kérdés, ha én vagy ő nem szimpatikus élőben, ugye a külsőt legtöbbször ismerjük képek szerint (legalábbis én friss képet küldök), de a belső az legtöbbször rejtély. Főleg ott bukhat el a dolog, meg a beszéden.
2016. jún. 28. 13:32
 5/15 A kérdező kommentje:
Akkor pedig ugye 4 ből 0 a dolog, ami nem túl jó.
2016. jún. 28. 13:32
 6/15 A kérdező kommentje:
Társkeresőn meg tapasztaltam, hogy a legtöbb lány nagyon sok vasat tart a tűzben. Volt olyan, hogy felvettek facebookon vagy skypon mert nagyon egy hullámhosszon voltunk és szinte oda voltunk egymásért, de láttam hogy 10+ új ismerős (helyes) pasija van itt is, ott is. Az megint nem az én világom, hogy beszélgetek hetekig, aztán mondja, hogy nem te lettél a befutó, mert volt ilyen is. Valahogy ez a netes dolog nem átlag embereknek lett kitalálva. Vagy csak annak az 1000 ből 1-2 nek, akiknek bejött.
2016. jún. 28. 13:35
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi lány vagyok. Bár én randizni el szoktam menni néha emberekkel, de soha nem jön össze a dolog, ami miatt is van, mert senkiben sem tudok megbízni többé, folyton csak hülyített mindenki, meg átvert, és totál értéktelennek érzem magamat. Szóval mindig rájövök, hogy jobb nekem egyedül.
2016. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
A netes társkeresés egy nettó húspiac. Én rázom tőle a lábam, mint a macska a víztől.
2016. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, meg kell tanulni szelektálni. Amelyik kifogást keres már az elején, kuka. "Kérem a következőt!" :)


#7: ha jobb neked egyedül, miért mész el ranizni? Gondolom azt nem nézed, hogy ezzel bele is taposhatsz emberek lelkivilágába, mert ők bíznak esetleg a folytatásban...

2016. jún. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak te tapasztalod meg így a világot. Nálam:

100 lányra írok, abból 70 visszaír.

A 70-ből 40-nel beszélgetek pár napig.

A 40-ből 30-cal átmegyünk facebookra.

A 30-ból 15 egyezik bele randiba.

A 15-ből 10-zel van csók a randin.

A 10-ből 5-tel van szex.

Az 5-ből 1 lesz a barátnőm is.


Szelektálni meg tényleg tudni kell. Pár nap társkeresős beszélgetés után hívd át őket facebookra. Ha nem jönnek, hagyd őket a fenébe. Pár nap facebookos beszélgetés után hívd el őket személyes találkozásra. Ha nem jönnek, hagyd őket a fenébe. Ne foglalkozz egyetlen nővel se hetekig.

2016. jún. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!