Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kap rengeteg átlagos nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kap rengeteg átlagos nő sok figyelmet társkeresőn, míg egy átlagos férfi semennyit? (professzori vélemény)


2021. okt. 3. 07:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert a pasiknak mindegy milyen a nő,csak szexelhessenek végre.
2021. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%

A férfiak is kapnak figyelmet. Ha csak annyit tudsz felmutatni, hogy van farkad, az tényleg kevés. Mutass határozottságot. Ha kidolgozott tested van, az azt jelzi van benned kitartás, vannak céljaid. Ha jó munkád van, ugyanez a helyzet. Nem a pénz miatt mennek a nők arra akinek jó munkája van, hanem mert látják, hogy az ilyen embernek vannak céljai és el is tudja őket érni.

Érted ezt?

2021. okt. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
A magyarázat egyszerű. A társkeresőkön az a kialakult szokás, hogy szinte csak a férfiak kezdeményeznek, a nők pedig csak várják a leveleket és azokra reagálnak. Mivel a vonzóbb nők hetente annyira sok megkeresést kapnak, hogy messze nincs idejük mindre reagálni, azok a férfiak, akik első körben csak ilyeneknek írnak (sikertelenül), pár héten belül rájönnek, hogy ha kapcsolatot szeretnének, lejjebb kell adniuk az igényeiket. Ezért második körben már az átlagos nőknek írogatnak. Ha tehát egy átlagos nő belép egy társkeresőbe, szinte biztos, hogy rengeteg olyan férfi is megnézi az adatlapját, aki már "a második körben van", azaz rögtön sok levelet fog ő is kapni. A legalább átlagos külsejű nők emiatt belépés után három napon belül rájönnek, hogy nem kell kezdeményező levélírogatással tölteniük az idejüket, hiszen enélkül is annyi levelet kapnak, hogy nem győznek rájuk válaszolni. Egyszóval a jelenségnek nem az a magyarázata, hogy az átlagos férfiak eleve nem kellenének a nőknek, hanem az, hogy a netes társkeresésben elsősorban a férfiak aktívak, s ez a nőket a passzív válogató szerepébe helyezi. Ez a passzív válogató szerep azután másodlagos tünetként azt is maga után vonja, hogy az átlagos nők a hetenkénti nagy számú megkeresés miatt úgy érezhetik, lehetőségük van magasra tenni a lécet. Ha egy ilyen nőnek egy tipikus héten mondjuk 10 férfi ír, akkor a nő nyugodtan mondhatja magának, hogy közülük csak a két legvonzóbbnak válaszolok, s ha nem jön össze egyik sem, akkor sincs semmi baj, mert az azt követő héten jönni fog újabb 10. (A társtalálás a nők döntő többsége számára nem annyira sürgős, hiszen őnekik az sokkal fontosabb, hogy jó partnert találjanak, mint az, hogy gyorsan.) Emiatt azok a férfiak, akik nem tudnak valami figyelemfelkeltő többletet mutatni rögtön az elején, amivel kitűnhetnének a többiek közül, általában kevés eséllyel keresgélnek. Kihullanak az első rostán. Nekik pedig szinte senki nem ír, kivéve talán néhány bepánikolt csúnyácska nőt, vagy náluk 10-15 évvel idősebb nőket, akik úgy akarják az elvesztett fiatalságuk illúzióját visszakapni, hogy fiatal partnert keresnek.
2021. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Én nőként azért nem kezdeményezek, mert nem akarok belefutni olyan férfiba, akinek nem én kellek igazából, de azért ha ott vagyok, megdugna. Fordítva nincs ilyen, ha valakivel nem tudnék kapcsolatot elképzelni, nem fogok vele feleslegesen lefeküdni. De tudom, hogy még a komoly kapcsolatot kereső férfiak is simán dugnának velem, amíg nem jön jobb, és ezt inkább elkerülöm. Ha már rám ír, ismerkedni akar, tudom, hogy legalább valamennyire érdekelhetem. Nyilván ha nem azzal kezdi a társalgást, hogy mikor szexeltem utoljára.
2021. okt. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Én ezt úgy oldom meg , hogy magammal törődök nem vagyok rossz pasi(szerintem) de én a közösségi médiát is alig használom. Esélyem és kedvem sincs lefárasztani magam amikor sok nő egója az egekben. Én inkább megyek anonym társksresőkre ahol nem rakok ki képet, és csak jól érzem magam. Nő így még nem jött össze azt bevallom.
2021. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
#5 Nem is fog, mert a tapasztalat szerint kép nélkül a kapcsolatban lévő pasik nyomulnak, én az ilyeneknek sosem válaszolok. Mert egyszer-kétszer megjártam, mindig az volt a lényeg, hogy válófélben, bonyolult kapcsolatban, meg nem érett házasságban volt. Köszi, nem. Amúgy kép alapján, ha valaki totál átlagos, esetleg enyhén azalatti, simán belefér.
2021. okt. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt sajnálom 6# én nem fogok tinderezni nem az én világom de talán nem is baj. Majd csak összejön valahonnan egy nő.
2021. okt. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Mert ti bárkivel dugni akartok.
2021. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%
#7 Nem is kell tinderezni, én sem tindereztem soha életemben. Randi vonal, első találkozás. Tegyél fel egy vállalható képet és próbálkozz ott.
2021. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert a nők hipergámok, így az átlagos nőket is csak az átlag feletti férfiak érdeklik.
2021. okt. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!