Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy nagy nyomást gyakorol a nyugati világra a doomerek és blackpill által rázúdított szexizmus és a feminácik ?

Figyelt kérdés

A New York Times említést tett a neoliberalizmus és alternatív jobboldal hatásáról is. Vagy csak az Oomerek és coomerek próbálnak újjabb nihilizmusi vitát szítani ? Az incelek is közrejátszhatnak valahol a folyamatban?


Mit gondoltok erről a helyzetről?



2021. okt. 4. 22:27
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
És szerinted mi lesz annak a következménye, hogy a férfi spermium egyre kevesebb női kromoszómát tartalmaz ezáltal kénytelenek lesznek a férfiak egymást megtermékenyíteni és szülni, aminek már meg is teremtették az alapját, hogy ne ütközzön törvénybe ?
2021. okt. 4. 22:49
 22/43 anonim ***** válasza:
89%
Nagyobb nyomást már csak a floomerek, gisperek gyakorolnak, de m indenek előtt az idioterek.
2021. okt. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
91%

#21 ezt legalább értettem xd


Szerintem kezdd te a férfiakkal való megtermékenyülést. Hiszen milyen szónok az, aki maga tanait nem követi😉

2021. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
83%

#21: Egyre kevesebb férfi kromoszómát :D


"Pár évszázadon belül kihalnak a férfiak – állítja egy oxfordi genetikus kutató. Bryan Sykes elmélete szerint a férfi nemi jelleget örökítő Y kromoszóma, mivel képtelen megjavítani önmagát, generációról generációra mutálódik, átalakul, míg végül egyetlen ép kromoszómájú férfi sem marad. Márpedig az Y kromoszóma nélkül nincs férfi. – A férfiak valójában genetikailag módosított nők – mondta a professzor. – De mivel az Y kromoszóma nem képes regenerálódni, a sorozatos mutációk során eltűnik. Így végül nem marad nemzőképes férfi, aki átadva Y kromoszómáját újabb férfit nemzzen. "

2021. okt. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
90%
#21 felőlem termékenyítsétek meg egymást nyugodtan ☺️ A belépés ingyenes vagy pénzért vehetünk rá jegyet? Mert ki nem hagynánk semmi pénzért :D
2021. okt. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
90%
Aztaszentjit, nem tudom nit szívtok, de adjatok nekem is!
2021. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Most már az eredeti kérdésre is kaphatnék választ, ha ezt ilyen jól kielemeztétek ?
2021. okt. 4. 22:56
 28/43 anonim ***** válasza:
94%
#27 tán elkerülte a figyelmed, drága incel barátom, hogy aztat biza senki se érti 🤦😆
2021. okt. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
18%
Dobrevvel és Karácsonnyal folytatódik a Gyurcsány show.
2021. okt. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
Nem értem, hogy jön ide magyarország politikai helyzete, amikor egy globális problémáról beszélünk.
2021. okt. 4. 23:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!