Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a neten néhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a neten néhol miért ez a helyzet a sikertelenekkel?

Figyelt kérdés

Néhány face csoportban és itt is megfigyeltem, hogy többször van hangoztatva, hogy mennyi lúzer/sikertelen férfi van és mennyi nőgyűlölő, viszont valahogy a válaszok és az azokra írt reakciók pont az ellenkezőjét mutatják. Pl. volt egy kérdés 2 napja, ami arról szólt, hogy mi az oka annak, hogy egy nőnek nem lesz férje. Jöttek olyan válaszok, hogy okos és szerencsés, amik 100%-on álltak és jöttek tényleg használható válaszok is, amik nem álltak ennyin. Lényegében a férfiakat negatívan feltüntető válaszok kapták a jobb pontozást... Ha valóban annyival több a nőgyűlölő, mint ahogy sokan állítják, akkor vajon miért?

És jellemzően ezeken a helyeken és itt is rengeteg olyan véleménybe lehet futni bizonyos témákkal kapcsolatban, amilyenekbe csak ilyen felállású helyeken és amiken a hétköznapi nők is meglepődnek. Szerintetek ennek mi az oka?



2019. aug. 24. 00:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%

Ez a fene nagy demokrácia .


Ha nem azt mondod amit hallani akarnak vagy nem tetszik a képed akkor kicsinálnak . Lepontoznak jelentgetnek kitiltanak. Akik meg adják a nők alá a lovat azok kapják a 100%-ot....

2019. aug. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Yes. A demokrácia szerintem király, engem a dolog logikátlansága zavar. Folyamatosan az van mantrázva, hogy milyen és mennyi rossz férfi van, de valahogy mégsem annyira látni az ő megnyilvánulásaikat. Van 1-2 tényleg megkeseredett férfi, de valahogy mégsem ők hozzák össze azt a lepontozást, ami rámutat a tényleges arányokra...
2019. aug. 24. 00:48
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Abban a topikban a házasságról volt szó. Na most attól, hogy valaki házasságellenes, még nem lesz férfiellenes. Vagy akkor a házasságellenes férfiak automatikusan nőgyűlölőnek tekinthetők, vagy mi?
2019. aug. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
#3: Így van, a házasságról... Aminek keretében a férfiak negatívan beállítása lett felpontozva. Volt régebben (talán 1-2 hete) egy kérdés, ahol hasonló volt a dolog, csak férfiszemszögből. Hát, ott valamiért az olyan szintű hozzászólások közül semmi sem állt 100%-on...
2019. aug. 24. 00:57
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem kevered te véletlenül a házasságos kérdést a női szerepről szólóval?
2019. aug. 24. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5: Nem. Mire gondolsz?
2019. aug. 24. 01:22
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Be tudnàd linkelni a kerdest legyszi amire a kerdesben utalsz?
2019. aug. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Annyiszor olvastam már itt ezt a gonosz nők lepontozzák a szegény ártatlan férfiakat dolgot. Szerintem az van lepontozva aki bunkó (az esetek többségében legalábbis). Nem egyszer lettem én is 0-ra húzva mikor arról volt szó hogy annál hogy kuki nőtt a lába közé több kéne egy kapcsolathoz egy férfinak is. Ugyanakkor lettem lepontozva azért mert a női oldallal nem értettem egyet. Viszont akit minden kérdés alatt lepontoznak az csak-csak okkal történik. Nem egy felhasználó van (szinte az összes 60% alatti) akinek már a stílusából megmondod hány százalékos. Akik csak kekeckednek és/vagy direkt bunkón vagy erősen általánosítva szólnak hozzá olykor nem is a témába vágva azok meg is érdemlik még akkor is ha az értékelő kezeket ezen az oldalon nem rendeltetésszerűen használja a jó nép.

Én úgy gondolom semmivel nincs több megkeseredett nő mint férfi viszont a pasik sokkal hangosabbak ami szerintem irritálóbb mint a pontozgatás. Engem is zavar hogyha lehúznak ok nélkül (és ezen logika szerint a férfi oldal teszi mert többnyire azok a kommentjeim kapják a nullázást amikben a "szegény kicsi én ülök a kakaiban de legalább finom langyos úgyhogy inkább maradok" felé hiszti kerül elő. Viszont azzal konkrétan az oldal életét nehezítik hogy 10 éve minden nap 10x olvashatunk a nehéz sorukról és saját bevallásuk szerint is csak sírni jönnek nem segítségért. Mert ez az oka annak hogy vicc oldal lett a gyakori felnőtt részlege és sok esetben szerintem ezért is megy a piros kéz. Engem már nem zavar de eleinte mikor mélyrepülésbe kezdtünk még őszintén morcos voltam emiatt. Mostmár én is csak azért vagyok itt hogy szórakozzak és jókat vitatkozzak.

De kissé elkanarodtam. Annyit akartam ebből kihozni hogy azért van több panasz a megkeseredett mindenki hibás csak én nem meg nekem nő kell és jár felé pasikra mert hangosak. Meg mert rossz belegondolni hogy hányan lehetnek a nagy világban (sokuk a stílusa alapján akár veszélyes is) és rontották (már nincs hova rontani) az oldal imidzsét.

A másik hogy mindkét nemnek a másik jelenléte a feltűnőbb. Én több olyan posztot tudok felidézni ahol a férfiak kezdtek bunkó vagy agresszív hangvétellel írni mint amennyiben indokolatlan lehúzást láttam. Nekem az szúr szemet neked a másik oldal. Ez jellemző emberi tulajdonság szerintem.

2019. aug. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, van ebben a témakörben egy femi csapat, akik mindent lepontoznak, ha nőkről kicsit is negatívat mond, sőt jelentgetik, és ha a sok jelentgetést megunja a moderátor, törlik akkor is, ha nem ütközik szabályba.


Persze mindig azt mondják, hogy gyűlölködő, bunkó hozzászólása volt, pl egy ilyenre "a nőkre nagyon sok jelentkező van, válogathatnak, de senki sem elég jó nekik"

Vagy "társkereső férfiként kudarc forrás, de nőként bármelyik aranybánya".

És persze ferlpontozzák egymást, és a férfiakat ócsárló üzeneteket.

Ez már régóta ilyen, itt simán lehet sok %-ot veszteni ha igazat írsz, de ha nyalizol ennek a csapatnak, vagy hozzájuk hasonló nőnek adod ki magad, sokat lehet is szerezni vissza ;)

2019. aug. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"a nőkre nagyon sok jelentkező van, válogathatnak, de senki sem elég jó nekik"

Mert ez bár ebben a formában nem bunkó de olyan általánosítás ami sértő azoknak akik tényleg párt keresnek. Miért nem hangozhat úgy hogy: nagyon sok nő akit ismerek simán találhatna párt de túl sokat válogat túl magasak az igényeik és senki nem felel meg nekik. Szerintem sok ilyen nő van és az ilyen feleslegesen hisztizik.

És akkor máris nem veszik magukra és nem vagy lepontozva. Oké ez persze erősen túl cicomázott így de jól látható a különbség. Nem tudhatod hogy minden nő mit csinál vagy mit nem. Legfeljebb az ismerőseid láthatod.

2019. aug. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!