Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számotokra mi a legfontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra mi a legfontosabb h magatokban rendben legyen mikor nekiálltok társkeresni?

Figyelt kérdés
2021. okt. 5. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Sokáig nem kerestem senkit szingliként akkor annak két oka volt:


-Ne pótlék legyen mert még nem hevertem ki a régi kapcsolatot. Megalázó s nem fair s inkább egyedül fekszek még ilyenkor.


-Legyen rá időm mert ha folyamat nincs csak heti egy nap akkor minek vesztegessem más és magam idejét.

2021. okt. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%

Hogy addig is legyen szeretőm vag' valaki.

Es akkor nem érzem magam annak a szánalomnak amit rám akarnak vetíteni a pasik amit teljes szingliként rámszoktak, hogy biztos nem kellek senkinek csak azert vagyok egyedul azert vagyok tarskerin, meg biztos örülök ha csak szakírkodik is vki, meg biztos szórakozhat velem, mert nekem ugysincs jobb, lekezeloek bunkok.


De amikor ugy netezem hogy kozben van valakim aki raadasul gazdag jokepu es sehol nincsenek hozzáképest azok akik a neten gyökérkednek, akkor valahol siman tudom kezelni magamban hogy csakugy szórom kifelé őket ahogy megérdemlik es nem szívom mellre.



Míg ellenkezo esetben ha nincs senkim mintha teljesen kiszolgálatott lennék annak hogy bimbázzanak alázzanak.es rosszul esik nagyon.

2021. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

*szatírkodik


Meg ezek a kérdések is, hogy mikor voltam pasival utoljára, hogy mennyire lehetek "kiéhezve", higy helyből megd.ghatna e.


Külön gyomor kell a tarskereséshez sajnos.

2021. okt. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Amit nagyban kompenzál az ha épp valaki a tenyerén hordoz, messze überelli is a azatirkodo gyökereket, es ugy keresek társat ilyen mellett.

2-3.voltam

2021. okt. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minél több dolog. Ideális esetben minden.
2021. okt. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Legyek boldog egyedül, tudjam eltartani magam, vagy legalábbis ne szoruljak rá a potenciális jelölt pénzére és legyek tisztában azzal, hogy mit érdemlek, meg azzal, hogy mit keresek, milyen jellegű kapcsolatot és abban a kapcsolatban mit várok el. És fontos, hogy elég tökös meg bátor legyek ahhoz, hogy ha ezeket nem kapom meg valakitől, akkor le tudjak lépni.
2021. okt. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!