Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt írja a lány/nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írja a lány/nő egy társkeresőn, hogy az az egyik kikötése, hogy ne legyél alacsonyabb nála, azt sértésnek veszed, vagy megérted?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 15:30
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
14%

6-7-9


Érdekes. Tehát a nő elutasíthat, mert alacsony vagyok.


De ha férfiként én meg nyíltan elmondom, hogy elfogadom őt, a hibái ellenére, az bűn.


Jeszenszky Zsolt halhatatlan szavaival élve: "Elmentek ti, a büdös picsCENZÚRÁZA!

2021. okt. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy te vagy a nő…

Az alacsonyak sértődnek meg ezen csak.

Márpedig nem kell neked alacsony pasi. Olyan sértődése meg mit érdekel, akinek sosem lesz esélye?

2021. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
11%

12.-nek.


Mi az alacsony? A hazai férfi átlag 175. SOK lány meg 180+ -os kanit akar, még a 160-as törpék is.

2021. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
17%

Azért erősen függ a részletektől. Ha társkeresőn írja ki csak így simán, akkor felszínesnek gondolom és sajnálom őt vagy egyfajta irigység van bennem, hogy ő nő létére ilyen feltételeket szabva is kapós, míg én egyetlen megváltoztathatatlan tulajdonságom miatt kiestem a rostán. Fájni inkább akkor fáj, ha egy normális leírású nő, akivel ez alapján tök jól összeillenék, mert olyan ritka.


Sértésnek kizárólag akkor veszem (de ez pont az élő ismerkedésnél dominál, nem a társkeresőn), ha emiatt utasít el, aztán mégis összejön egy alacsonyabbal, mert akkor úgy érzem, hogy a szemembe hazudtak és nem a valódi indokot kaptam meg, csak egy egyszerű, előregyártott kifogást, hogy még arra sem tartott méltónak, hogy elmondja, hogy "Igazából egyáltalán nem vagy az esetem, de ha magasabb lennél, akkor adnék egy esélyt, aztán ki tudja mi lenne belőle, valószínűleg semmi, de így még egy randira sincs esélyed, ellenben a Pizza Kinges Semir, aki még nálam is alacsonyabb az nagyon az esetem, az sem érdekel, hogy 14 évvel idősebb tőlem és asszonya van, neki még a szeretője is lennék bármikor."


Fájni pedig akkor fáj, ha volt már az exei között alacsonyabb, aki Napoleon komplexusos volt és emiatt az összes utána következő nála alacsonyabbat kizárja.


És az érzések mértékében az se mindegy, hogy ő mekkora. Mert kötötte már ki 155 centis lány is, hogy ő 180 alatt nem áll le férfiakkal, mert neki gondolnia kell arra, hogy ha fia születik ne legyen törpe - mindezt a mai világban, amikor a kapcsolatok nagy része el se jut addig a fázisig, hogy gyerekvállalás szóba kerüljön, főleg ha figyelembe vesszük az adott lányt, aki ezt mondta, hogy enyhénszólva nem a szűz lány kategória volt, aki tudatosan keresi leendő gyerekei apját.


Ha viszont a lány mondjuk 190, akkor tényleg furcsán néznénk ki egymás mellett, bár olyankor sajnálom a lányt, mert ilyen magassággal már nagyon sok bántást meg beszólást kaphat és még akkor is nehezebb neki párt találni, ha akár az 160 centis férfiakat se zárja ki. Fájni ez is akkor fáj - mivel tudatosan nincs magas nő fétisem, optimális az lenne, aki egymagas velem - ha amúgy összeillenénk és nagyon bejön nekem a lány és emiatt az egy szempont miatt esélyem sincs nála.

2021. okt. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
92%
Nem bűn, csak szánalmas azt hibának tekinti pl h 17 éves elmúlt, vagy hogy nem szűz :D De lehetnek elvárások, csak ne lepődj meg, ha senkit nem hat meg.
2021. okt. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
83%

Tök mindegy, milyen a magyar férfiátlag, ha az adott nőnek a 180 alattiak számítanak alattiak számítanak alacsonynak, akkor onnan kiestél.

Én mindig 185-öt jelöltem meg minimumnak, de inkább 180 volt az, csak tudtam, hogy mindig kuncsorogtak a pár centivel alacsonyabbak, és 178 nem fért már bele, de 182 még igen.

2021. okt. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
17%

"Kérdező: kapaszkodj meg! Én mikor még ismerkedtem, 15-20cm magasságkülönbséget jelöltem meg a férfi javára, mégsem sértődött meg senki."


Mondjuk szerintem sokat segítene, ha a társkeresők - bármennyire a koncepciójuk és a profitérdek ellen menne a dolog - egyrészt megkövetelnék, hogy valós adatokat adj meg magadról, másrészt csak azokat ajánlanák fel, akikkel megfeleltek egymás feltételeinek.


Aztán ha valaki túl szigorú feltételeket ad meg, akkor dobna ajánlásokat - nem kamu ajánlásokat, hogy fizess elő és látod, hogy hány bot lájkolt -, például, hogy


"Látjuk, már x ideje regisztrált vagy és aktívan keresel, mégse találsz. Összegyűjtöttük neked, hogy ha 3 feltételből engedsz (akár 1-ből is), akkor 109 további jelölt közül választhatod ki a leendő párod. Ezek a következők:

magasság (+58 jelölt)

diploma (+72 jelölt)

szemszín, hajszín, stb. (+22 jelölt)


De hát annyira hányinger világban élünk, hogy ilyesmire még fizetős változatban se lenne túlzott igény, hogy megérje bárkinek lekódolni...

2021. okt. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
88%

Ezekkel a nem 17 meg egyéb indokkal akkor van baj, ha ennek ellenére vele vagy.


Ha valaki első randira úgy jön, hogy elmondja, análmániás, akkor elbúcsúzunk, nem egymást keressük. Ha már kapcsolatban kezdi el mondogatni, hogy mekkora arc, meg nem erőszakol meg, az már gázos.


A magasság pedig azonnal látszik, nem összejönni egy 170 centissel, aztán sóhajtozni, hogy miért nem magasabb.

2021. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
93%

#11 Állítsd már le magad, te ostoba. Már tiszta égő,amit művelsz. Igen, mindenki maga dönti el, akar-e nála alacsonyabb férfival, magasabb nővel kezdni. Mindenki maga dönti el, bejön-e neki a duci vagy sovány alkat, és mindenki maga dönti el, hogy mennyire fontos neki a mellméret a nőknél vagy kopaszodás a férfiaknál.

Az nem elnézendő hiba, hogy valaki milyen magas vagy kopaszodik-e, hanem olyan dolog, amivel a másik vagy tud együtt élni, vagy nem. Ha neked egy nagymellű, análkedvelő nő kell, olyat keress és téma lezárva. Ne nézd el másnak, hogy ő nem ilyen és nem is akar ilyen lenni.

Nekem sem kéne nálam alacsonyabb pasi, de nem gondolom, hogy magasság fétises lennék, tekintve, hogy az exem 165 cm magas volt, és ez nem zavart, a számomra vonzó magasság pedig valahol 170-180 között van. De nálam ne legyen alacsonyabb, és ez szerintem 162 cm magassággal nem egy ördöngős teljesítmény. Nem nézem le azt a férfit aki nálam kisebb, de nem vonz, ennyi. Cserébe a 180 cm fölöttiek sem vonzanak igazán.

2021. okt. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%
Aki pasiként 158 centinél alacsonyabb-ilyen "magas" vagyok-, ott valami eü gebasz szépen befigyel, pardon.
2021. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!