Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt írja a lány/nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írja a lány/nő egy társkeresőn, hogy az az egyik kikötése, hogy ne legyél alacsonyabb nála, azt sértésnek veszed, vagy megérted?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 15:30
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
0%

#15: "Nem bűn, csak szánalmas azt hibának tekinti pl h 17 éves elmúlt, vagy hogy nem szűz"


Igazából attól függ, hogy kinek mennyire van lehetősége válogatni. De szempontrendszer alapján semmivel se felszínesebb választási szempont a magasság, mint a férfi oldaláról az, hogy legyen nagyon fiatal vagy szűz.


Sőt, ha a pszichológiai, logikai szempontokat is vizsgáljuk, akkor a Napoleon komplexusosakat leszámítva a nő többet veszít vele, hogy kizár az ismerkedésből alacsonyabb srácokat, mint a férfi, ha neki ténylegesen van egy olyan becsípődése, hogy neki szűz kell vagy már a 25 évest is öregnek tartja.


Vagyis visszakanyarodtunk oda, hogy mindkét esetben az illető fejében van a gond. A nőnél is, ha őt szűnni nem akaró rossz érzéssel töltené el, ha a férfi alacsonyabb lenne nála vagy csak egymagasak lennének. Hiszen semmilyen logikus oka nincs, hogy a férfinek magasabbnak kell lenni, ugyanolyan beteg HAGYOMÁNY, mint a másik oldalon, hogy a jó asszony szűzen megy férjhez meg a konyhában a helye, meg hogy a férfi lehet sokkal idősebb is az egzisztencia miatt a nő meg fiatal a szülés miatt stb.

2021. okt. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
0%
És 100, 20-40 év közti pasiból, hány 180+ -os, és pláne hány 185+ -os van?
2021. okt. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a férfi átlag magasság 10 centivel meghaladja a női átlag magasságot. Ez nem hagyomány, hogy egy nő egy nála magasabb férfi mellett érzi jól magát. Amúgy nem értelek, miért kardoskodsz annyira amellett, hogy egy magas nő jöjjön össze nála alacsonyabbal, miért nem jó neked egy 150 centis nő?
2021. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
3%

#22: Ott a pont! És ha még hozzávesszük, hogy feléjük lejt a pálya, hiszen még az alacsonyabb és nem magasságmániás nők se zárják ki őket, akkor eljutunk oda, hogy a magasságmánia BIZONYOS NŐKNÉL lehet annyira extrém ÖNSORSRONTÓ SPIRÁL, hogy ezen EGYETLEN szempont annyira fontossá növi ki magát, hogy képes már a JÓZAN ÉSZT is beáldozni és összejönni egy (a teljesség igénye nélkül): gengszterrel, nőverővel, házas férfivel, notórius hűtlennel, kitartott selyemfiúval, stb... Mert ha meglátja, hogy magas, akkor az már legalább 50%-ot dob a rózsaszín ködön, ami elönti az agyát.


És lehet lepontozni, a saját szememmel láttam, hogy BIZONYOS nők hogy képesek ilyen apróságokra rápörögni.

2021. okt. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
95%
#24 Te magaddal beszélgetsz?
2021. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 BeefEater ***** válasza:
100%

Alacsony vagyok, de nem sértődök meg rajta, így legalább tudom, hogy egy "Szia!" -t sem kell írnom.

Mindenki az alapján szelektál ami alapján akar, függetlenül attól, hogy mások szerint ennek mennyi értelme van.

2021. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
94%
Húha haver neked van baj a fejedben. Számomra szánalmas továbbra is elvárni a nőtől, hogy szűz legyen, de minden jogod megvan hozzá. Ahogy nekem is eldönteni, hogy összejövök e egy alacsonyabb pasival vagy sem. És ha a "nőverő gengszert"(XD) választom, ahhoz sincs semmi közöd. Az én döntésem, én hibám, én leckém. És egyébként nem azzal volt a gond, hogy ilyen elvárásaid vannak, mert legyenek. Vagy teljesülnek, vagy nem. De random emberekre írogatni, hogy fogadja el a magasságod és te is elfogadod, hogy nem szűz stb az a szánalmasság ne továbbja, úgyanis ő nem kérte tőled, hogy fogadd el, valszeg le se szarja hogy te mit fogadsz el és mit nem. Ennyike.
2021. okt. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
92%

Akinek nem tetszik hogy ezt szeretnéd akkor az eleve nem is áll veled szóba. Tehát ne is érdekeljen hogy megsértődik egy idegen ember a gép előtt. Mindenki úgy szűri az embereket ahogy akarja. Ha én a sötét hajú férfiakhoz vonzódom akkor ne sertődjon már meg egy vörös hogy ő nekem nem kell. Ha a nálam magasabb férfiakhoz vonzódom akkor ugyan ez. De fordítva is. Ha egy férfi sportos testalkatú nőt akar akkor nyilván nem engem fog választani, nincs ezzel baj. Inkább az elején derüljön ki.

Ne arról van szó hogy baj ha valaki ilyen, hanem arról hogy valaki mit talál vonzónak.

2021. okt. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
0%
Megértem. Még nem tudja miről szól a világ. Fejletlen és üres belülről. Én is ilyen voltam 600-700 éve.
2021. okt. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKINEK joga van válogatni BÁRMI alapján. A kapafogú, 120 kg-os, ronda bőrű, ocsmány arcú, ápolatlan Gizike is kikötheti, hogy csak Adoniszokat keres. Más kérdés, hogy valakinek vagy reálisak az elvárásai és talál valakit vagy nem és akkor vagy vár még tovább vagy lead belőlük. Ennyi.

Lehet hisztikézni, de magassággal kapcsolatban is van joga elvárni valamit egy nőnek, igen, alacsonynak is és nyilván ez reális is, hiszen rengetegen kikötik. Nem tennék, ha nem találnának párt, higgyétek el. Ez van. A párkapcsolat még mindig nem lelkielsősegély-szolgálat, hogy azért jöjjön össze veled, mert sajnál. Nem a 150 cm-esnek sem kutyakötelessége összejönni a 170 alattival, baromira nem. Nem mellesleg a férfin legalább annyira múlik a választás, miért csak a nőket meritek leugatni újra és újra? A magas palikat miért nincs vér a pucátokban számon kérni, hogy hogy képzelik, min. 170 cm-es partnert KELL választaniuk, mert TI azt mondtátok?

Egy dolgot aláírok, semmilyen paraméterrel kapcsolatos elvárást NEM közlünk a világmindenség felé úgy, hogy az bántó legyen olyanoknak is, akik semmit nem ártottak nekünk. Magyarul nem, nem írjuk ki, hogy “kertitörpék, zsírdisznók, botsáskák stb kíméljenek”, hanem emberhez méltó hangnemben fogalmazzuk meg az elvárásainkat. Ha valaki ezeket nem képes tiszteletben tartani és erőszakoskodik, bunkózik, na akkor lehet leszerelni.

2021. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!