Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha azt írja a lány/nő egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt írja a lány/nő egy társkeresőn, hogy az az egyik kikötése, hogy ne legyél alacsonyabb nála, azt sértésnek veszed, vagy megérted?

Figyelt kérdés

2021. okt. 6. 15:30
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
0%

"A kérdésedre a válasz pedig, hogy az ilyen nyomoroncokkal kik foglalkoznak?


Senki. Mindenki foglalkozzon csak magával, ha pedig ez nem elég, akkor fizessen érte szakembernek. Nem vagyunk jótékonysági lelkisegély szolgálat."


Sok háború kezdődött már hasonlóan a történelem során. Ugyanis burkoltan ezzel azt mondod, hogy mivel ti semmit nem tesztek értünk, így nekünk kell valamit tenni. És mivel mi mentálisan sérültek vagyunk és egyedül nem tudunk kijönni a gödörből, ezért a végső megoldás irányába sodródunk...


De persze mindig lesznek olyanok, akik nem akarnak tudomást venni a problémáról, vagy elbagatellizálják. Elliott Rodgert is csak azok vették komolyan, akiknek most a hozzátartozója a temetőben van, vagy aki épp a helyszín közelében volt, csak bekötötte a cipőfűzőjét vagy lekésett egy buszt.


Ez már megszokható az emberektől, mindig az a probléma valós és nagy, amiben valamilyen téren érintettnek érzi magát. Legyen az covid vagy klímaválság. Utóbbit egyre jobban érezzük mindenhol, mindannyian, ezért kezdtünk el foglalkozni vele. Előbbi attól függ, hogy létezik-e, hogy van-e a környezetünkben olyan, aki belehalt vagy súlyos lefolyású volt nála, ha nincs, akkor azt se vesszük komolyan.


Vagy ott vannak a migránsok. Attól függően lesz valaki migránsellenes, migránssimogató vagy radikális migránsellenes, hogy miket tapasztalt az életében és ez azt is meghatározza, hogy milyen forrásokból tájékozódik vagy miket tart hitelesnek és hazugságnak.


De ezeknél jobban semmi sem bizonyítja, hogy annyira azért mégsem te teremted meg a saját univerzumodat és nem te írod a valóságot, hogy oltásellenes is halt meg covidban, covid rettegőn is ment át tünetmentesen a dolog még az előtt, hogy beoltatta volna magát, esetleg betegség miatt nem olthatják és emiatt retteg meg fertőtlenít, közben meg már az összes variáns átment rajta.


Vagy migráns... Migránssimogatót is erőszakoltak már meg és gyilkoltak meg brutálisan, akik eddig azt hitték, hogy mindegyik kedves és békés, mint Martin Luther King meg Gandhi.


De ért már radikális migránsellenest is fordított tapasztalat, amikor szégyellte magát, hogy előítéletes volt és megismert egy nagyon értékes és normális embert.


Ennél fogva nem kell hinnie senkinek a problémában ahhoz, hogy egyszer áldozatává váljon.


Annyival rosszabb az iszlám terrorizmusnál, hogy ott azért jobban ki lehet elemezni az esetleges elkövető karakterisztikáját, ha csak nem valami arab negyedben laksz.


Itt meg nem tudod, hogy ki mikor és hogyan kattan be. Én azért nem aggódom, mert egyrészt nekem nincs túl sok okom élni párkapcsolat nélkül, másrészt ritkán megyek emberek közé, pláne tömegbe.


De mikor még jártam szórakozóhelyekre, félelmetes belegondolni, hogy valaki akár itt Magyarországon, fegyvertartás nélkül is egy késsel milyen pusztítást tudna végezni. Sokan a fegyvertől félnek, mert az nekünk életidegen, közben meg ha kriminalisztikai szempontból vizsgálod, még a legszabadabb országban is komoly pszichológiai tesztek vannak meg ballisztika meg minden, ráadásul hangos és előbb-utóbb elfogynak a golyók.


Egy késsel viszont meg lehet szúrni egy zsúfolt tánctéren több embert, mire egyáltalán valaki - aki képes és elég bátor is lefegyverezni az elkövetőt - lokalizálja egyáltalán őt.


És még haláleset sem kell, elég szenvedés, ha valaki egy ilyen incidens miatt veszíti el valamelyik belső szervét vagy csak egy életre nyoma marad.


De kár is ezt is leírnom, mert most meg jön majd a hiszti, hogy én fenyegetőzök. Dehogy fenyegetőzök, csak tükröt tartok és kimondom a realitást, meg, hogy A-ból B következik, B-ből C, C-ből meg D. És nem kellene eljutni a tragédiáig. Mert utána lehet majd a rádióban meg a showműsorokban elemezni, hogy mi volt az indíték, csak éppen az a néhány ember, aki az elszenvedője volt az eseményeknek, azt már nem fogja ez vigasztalni...


Utána meg a politikusok szépen felhasználhatják az ilyen eseményeket is a rendőrállam megszilárdítására. Valójában most döbbenek csak rá, hogy a politikusoknak elemi érdekük, hogy ne foglalkozzanak ilyesmikkel és olyan környezetet teremtsenek, amik előbb-utóbb ilyen tragédiákba torkollnak, majd popcornt majszolva várnak, hogy bekövetkezzen és utána lehet lépni.


Mint az USA-ban, ott is minden ilyen esetben felmerül a fegyvertartás kérdése, amit már régóta komoly lobbicsoportok akarnak megszüntetni.


Úgyhogy nem az "elmebeteg" incelnek az érdeke, neki csak önkívületi állapotban lévő utolsó segélykiáltása, ami után általában meg is öli saját magát is, mert felméri a tettének a súlyát, vagy ezt tartja egyetlen megfutamodásnak, mert fél a szankcióktól.


Azoknak érdeke, hogy legyenek incelek, akik ezekből hasznot akarnak húzni.

2021. okt. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
100%
41. Add ki magadból :)
2021. okt. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
100%

De te fogd már fel, hogy az, hogy pár bolond vergődik, mert nincs kibe dugnia, nem társadalmi probléma.

Tehetetlen, életkèptelenek mindig voltak, mindig is lesznek, senkit nem érdekel.

Ne gondold már, hogy a hozzád hasonló nyomorultak problémái magatokon kívül bárkit érdekel pl úgy, mint a klímaválság?

Legalább nem szaporodtok, ami abszolút tökéletes megoldás.

2021. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
0%

"Tehetetlen, életkèptelenek mindig voltak, mindig is lesznek, senkit nem érdekel."


Csak nem volt internet, ahol rájönnek, hogy nincsenek egyedül és hozzá tudnak férni olyasmikhez, amivel egy ötödikes is tud otthon mondjuk robbanószert gyártani vagy fegyvert szerezni.


"Ne gondold már, hogy a hozzád hasonló nyomorultak problémái magatokon kívül bárkit érdekel pl úgy, mint a klímaválság?"


Nem gondolom, hanem tudom, tapasztalom. Egy Elliott Rodger vagy Alek Minassian mekkora hírverést tud kavarni még évek múltán is.


Ahogy itthon is volt egy Somogyi Ábelünk...


Ne engem utálj, én lefosom magasról, számomra úgysem tartogat már szerelmet az élet, akkor meg nincs miért élnem.


A sok életigenlő ember iránt aggódj, mert ha csak 1000 incelre jut 1 olyan, aki belelő a tömegbe, akkor az azért elég reális veszély szerintem. Bár nem vagyok matematikus...


Itt pusztán arról van szó, hogy ÖSSZTÁRSADALMI FELELŐSSÉG megakadályozni, hogy egy társadalomban túl sok egyed jusson oda, hogy NINCS VESZTENIVALÓJA. Főleg, ha még szuicid hajlamú is. Mert a kettő kombináció egy időzített bomba.


Ez nem csak az incelekre igaz, hanem mondjuk eladósodott, nincstelen emberekre is, lásd milyen "béke" van bizonyos dél-amerikai országokban.


És senki nem kérte tőled, személy szerint, hogy neked foglalkoznod kell velük, de akkor ne is hergeld őket feleslegesen. Lapozz és keress más kérdést, amit konstruktívan megválaszolhatsz.


Mert lehet, hogy felb...ott a főnök vagy nem volt jó este a szex, esetleg a kislábujjadat verted be a küszöbbe és az fáj 3 napja és ki kell adnod valahol a feszültséget és jó ötletnek tűnik online, névtelenül tombolni egyet és jól odamondani meg verbálisan megalázni az inceleket, csak aztán mikor legközelebb hallasz majd ilyen esetről, esetleg itt az országban, akkor jusson eszedbe, hogy lehet, hogy ez is hozzájárult ahhoz, hogy elpattanjon nála a cérna és valaki miattad haljon meg. Mert eszébe jutott, hogy ugyanezt a sértést kapta valamelyik volt randipartnerétől és mondjuk vele kezdi, bekopog hozzá és durr. És megy tovább és a sokadiknál fogják csak meg, ha addig nem ölte meg magát.

2021. okt. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

Itt aki az inceleknek beszól, nagyrészt azon b@ssza fel magát, ahogy megnyilvánulnak a nőkről.

Erről ennyit.

2021. okt. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
100%

Inkább sajnálom.

Több lányt láttam már társkeresőkön, akik tök szimpik lettek volna, de magasabbak voltak, mint én, ergo esélyem sincs náluk.


21F, 175cm

2021. okt. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
81%
Nemis ertem ezeket a hisztiket 😀 Erdekes en 170 vagyok es eleg sok csajom volt.. hoszabb, rovidebb kapcsolat, 1ejszakas, mindenfele. Mindig van vmi csaj kb. Nemertem mitmuveltek 😅
2021. okt. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a szerencsétlen, magán kívül mindenkit is hibáztató, mindent is kimagyarázó lúzer annyi energiát fektetne a csajozásba, mint ezeknek a szánalmas regényeknek a megírásába, már simán lett volna nője.
2021. okt. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
100%
Az tuti.. amig ezeket leirta addig rairhatott vna 25 csajra. Ha abbol csak 10 ir vissza es 3nak jon be maris sinen van
2021. okt. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

#47: Mert ha olyan az arcod, mint Tom Cruise-nak, Ian Somerhaldernek vagy Zac Efronnak, akkor ezzel a külső jegyeddel kompenzálod azt, amit az élet vertikálisan elvett tőled.


De ha egy tök átlagos fejű valaki vagy és még mellé magas se vagy, akkor nincs miért összejönniük veled.


Szóval neked annak ELLENÉRE volt sok csajod, hogy alacsony vagy. Mint mikor a kigyúrt, tetovált rosszfiúnak annak ELLENÉRE van sok csaja, hogy veri és csalja őket.


Szóval kár megint trollkodni, mi a hozzánk hasonló semmi extra, átlagos srácokhoz hasonlítjuk magunkat, nem azokhoz, akik valami miatt akkora előnyben vannak, hogy bizonyos hátrányokat is bőségesen kompenzálnak.

2021. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!