Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiakban nem merül fel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakban nem merül fel, hogy társkeresőre frissen regisztrált nőre rengetegen írnak egyszerre és nem bunkóságból nem reagál, hanem nem tud?

Figyelt kérdés
Még szinte a regisztráció folyamatában voltam, csak az alapparaméterek voltak fent, a bemutatkozó szöveget akkor akartam megírni és máris írtak a férfiak. Pedig még képet se raktam ki. Ez este volt és másnap délelőtt láttam a munkahelyemen, hogy sokan írtak. Csak arra volt idő, hogy kicsit beleolvassak néhány üzenetbe a telefonról és gondoltam munka után számítógépről itthon átnézem, de máris írogattak, hogy nem válaszolok, pedig esélyem se volt még átnézni őket. Azután még több levél jött és nem vagyok előfizető, így napi pár üzenetnél többet nem tudok írni. Tényleg nem gondoltok arra, hogy nem tudok ennyi üzenetet egyszerre átnézni/reagálni, főleg, hogy levélkorlát is van?

2021. okt. 7. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi 80 % csak dugni akar
2021. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Jesszus. Nem lennék nő. :D Pedig a többség azért tisztában van ezzel, hogy mennyien írnak egy-egy nőnek. Nem is értem, ha még képet se raktál fel, ki se töltöttél mindent, miért írtak ennyien? Melyik oldalon volt ez amúgy?
2021. okt. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%

#2 kb bármelyik. Ilyet én is tapasztaltam. Még csak annyira voltam aktív tag, hogy töltöttem ki az adatlapot, és már pittyogott a levelezés, volt amelyik "nagyon szép a mosolyod", kép sem volt fent....

Vagy spamelnek, vagy valami "beállítás" hogy az újaknak írjon egy bot, nem tudom. De volt aki pár perc! után szó szerint toporzékolt, hogy nem írtam még(valami öreg ipse volt).

2021. okt. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

#3

Nekem nagyon gyanús, hogy csak botok. :)

2021. okt. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha meg nem ír az a baj.
2021. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy incel kérdés? A valóságban férfiként meg nőként is ugyanolyan nehéz, nincs különbség a nemek között. Hogy ennyien irogatnak, biztos azt jelenti, hogy nagyon szép vagy (felső 10%)
2021. okt. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De, én ezért is nem foglalkozok már a társkeresőkkel, mert férfiként kb. esélytelen az egész...
2021. okt. 8. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is tapasztaltam ezt, méghozzá mindkét társkeresőn ahova regisztráltam. A vicc az, hogy mindkét helyen ugyanazok az arcok írtak :D Csak egyik profilomon nem volt fotó.
2021. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!