Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a szomszédban egy fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a szomszédban egy fiatal nő, mi a véleményetek a szituációról?

Figyelt kérdés

Igazából először azt hittem annyi mint én vagy kevesebb ( én 35 vagyok ) de már 38 ( igen a facebookon ki lehet nyomozni sok mindent ha ügyes nyomozó az ember ). Az anyjával él meg egy kiskutyával ( ezt a gondnok mondta el ).

Anyjával 38 évesen? Tudni kell hogy nagyon vonzó a nő, állítólag jönnek is az 'autós udvarlók'...

Mondjuk amióta megtudtam hogy 38 ( pedig 5 évet minimum letagadhat ) annyira már nem vonz de persze bejön.


Szóval vajon mi lehet nála a beütés? Nem egészséges ennyi idősen együtt élni az anyukával, főleg ilyen külsővel. Senki nem elég jó? Szeretői státusz a közelben és így oldja meg? Mindenre gondoltam már..

Van egy húga is ( kinyomoztam ) és szembe lakik nagy dögökkel az is...de annak van pasija ( megint csak facebook ).

Vélemények?



2021. okt. 8. 07:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
95%
Neked ez miért nem k...amindegy, hogy ő még az anyukájával lakik? 1000 oka lehet...
2021. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
11%
Hivatásos.
2021. okt. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 A kérdező kommentje:

Csak jóleső érzés hogy hiába illegette magát és kiderült idősebb is és az anyjával él...


Nem minden arany ami fénylik szokták mondani!


Amúgy meg nyilván mindegy nekem de hogy ez jelzi valami nincs rendben az 100. Mondom kifejezetten vonzó nőt képzelj el külsőre.

2021. okt. 8. 07:26
 4/114 anonim ***** válasza:
95%
3 - én nem ismerem a hölgyet, de nálad már ezerszer szimpatikusabb :D
2021. okt. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:
Nem is kell hogy szimpatikus legyek neked...
2021. okt. 8. 07:28
 6/114 anonim ***** válasza:
97%

Nálam is van egy szomszéd csaj. Jó ideig egyedül élt itt, aztán az anyja beteg lett, majdnem maghalt, és azóta felügyeletre szorul. Befogadta, mert nyilván, nem teheti az utcára.


Nem biztos, hogy abból érdemes kiindulni, hogy "az anyjával él". Nem ismered a körülményeket.

2021. okt. 8. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 A kérdező kommentje:

Nem ismerem de akkor sem annyira menő mindenki mint az ember kívülről látja ez a lényeg....


Sokszor nem merek leszólítani senkit mert azt hiszem esély sincs ( ami nyilván lehet igaz is ) aztán kiderül hogy ilyen bűzös szituban van ...

2021. okt. 8. 07:38
 8/114 anonim ***** válasza:
99%
7 - szerintem jól hiszed, nincs esély.
2021. okt. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
93%
Hát én sajnálom az ilyeneket. Gondolom nem önszántából lakik az anyjával 38 évesen, hanem mert ebben az országban önmagadtól lehetetlen lakáshoz jutni.
2021. okt. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 A kérdező kommentje:

a külseje alapján egy ilyen nőnek elképesztő férfiak jutnának. Tetszett volna jól választani....


Itt valami más van a háttérben de az legyen az ő gondjuk.


Amúgy sem szimpatizálok a kutyás nőkkel...

2021. okt. 8. 08:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!