Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtad múlna, hogyan próbálnád megoldani az incelek azon problémáját hogy nem találnak társat? Vagy esetleg elérni azt, hogy ne a világot és mindenki mást hibáztassanak a sikertelenségükért mindenféle konteó kreálásával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
97%
#21-#22 de hisz ez most is így van , csak utazni kell egy kicsit. Javaslom a marokkótól indonéziáig terjedő területet, valamint minden isztánt. Indiában azért óvatosan , mert ott kasztrendszer van és fehérként ti lesztek az alja ott is.
2021. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
85%
Jobb is, ha nem találnak. Az itteni felhozatal rohadt belülről.
2021. okt. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
93%
#21 ha nem ilyen alacsony százalékos írta volna, lehet iróniának gondoltam volna. De így, hogy ezt te komolyan gondolod... Kényszerzubbony jár neked, nem nőjegy 🙊🙈
2021. okt. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
20%
21 vagyok. Én utálom az iszlámot, de egyben azért igazuk van a turbános kecskebszóknak. Ott rövid pórázon vannak a nők és nincs is ilyen gondjuk.
2021. okt. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
95%
#26 hát sajnos akkor téged rossz helyre pottyantott le a gólya. Lehet migrálni a Paradicsomba. De szerintem sz.rrá röhögnék magukat még ők is, mert ilyen bolondot még ők se láttak. De azért sajnálatból adnának neked egy kecskét.
2021. okt. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
12%
#27 Meg lehet nézni a történelmet hogy mikor mennyi joga volt a nőknek Európában is. Lehet nem véletlenül. A régiek bölcsebbek voltak.
2021. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
87%
#28 drága ostoba incelkém. Azzal nem mész semmire ha a régi időkön keseregsz. Aki nem tud adaptálódni a mába, az életképtelen, kiszelektálódik. Ez történik veletek. És jól van ez így.
2021. okt. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
19%
#29 Nem lennék ebben olyan 100%ra biztos. A liberális részről való túlkapások (woke, blm, transzgeneració, 4.hullámos feminizmu, stb) szükségszerűen eredményezni fogják a másik oldal túlkapásait is és ezt a nem europid rasszokon kívül a nők fogják megszívni legjobban. Szóval esélyes h lesz itt még más világ mint amit ismersz.
2021. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
95%
Ugyan már. Most fenyegetőzől? Honnan, a kisszobából? A fajtád legtöbbje csak ostoba, frusztrált szájhős. A gyerekszobából követelőztök. Nagyon félelmetes 😀
2021. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
25%
Csak tényeket közöltem. Minden általam felsorolt jelenség valós, ahogy az inga is, ami most kilengett a liberálisok felé elég szélsőségesen.
2021. okt. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!