Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rajtad múlna, hogyan próbálnád megoldani az incelek azon problémáját hogy nem találnak társat? Vagy esetleg elérni azt, hogy ne a világot és mindenki mást hibáztassanak a sikertelenségükért mindenféle konteó kreálásával?

Figyelt kérdés

2021. okt. 8. 15:11
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
10%
52 És a nők kinek képzelik magukat hogy átnéznek jóra való de átlagos férfiak ezrein és csak lapát állú élre borotvált szakállú szép fiúk kellenek nekik vagy a slussz kulcs pörgető új gazdag bunkók?
2021. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
94%

"Én megértem az elkeseredett pasikat"


Nőkből is van. Mégsem rinyálnak.

2021. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
80%
#54 Akik itt magatokat jóravaló és átlagos fiúnak nevezitek, ti értéktelen, himsoviniszta, mocskosszájú nőgyűlölők vagytok akik nem társat, hanem cselédet és mindennap análozó szopógépet akartok aki tudja hol a helye, ha nem felképelitek. Bocs hogy mindenki átlát rajtatok az életben is, és okosan távoltart magától titeket.
2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
84%

" jóra való de átlagos férfiak ezrein"


Az te lennél? Hülyegyerek.


Mindneki azt választ, akit akar. Júóravaló, ja! Agresszív pötsök, akik rabszolgasorsba akarják tenni a nőket. Kussoljatok már el.

2021. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
1%
Hiába tereltek a tapasztalat akkor is engem igazol. Elég felmenni egy Tinderre hogy bizonyítást nyerjen.
2021. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
95%
Sz.rok a tinderedre. Én élek!
2021. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
75%

#15

Lányom van, másodiknak is lányt szeretnék szülni.

Az, hogy te egy fiú magzatban potenciális ellenséget látsz, szánalmas.

Míg a lány magzatban meg egy önálló gondolatok nélküli, házi cseléd és ingyen prosti személyét látod.

Szerintem téged a saját anyád se szeretett, azért vagy ilyen érzéketlen.

A méhemhez neked és a sorstársaidnak semmi de semmi közötök sincs, és nem is lesz.

2021. okt. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
82%

#21

Böbe kuponnal akarsz nőt venni? Hát végem. Rezsi utalvánnyal még szilikon mell is kiváltható!

Na de mi van ha a cafeterián vett nőd nem akar kielégíteni? 🤔

2021. okt. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
92%

#45

Meg a sült galamb is repüljön a szádba nem?

2021. okt. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
Sorba állítanám őket és ratatatata.
2021. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!