Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők férfiatlannak tartják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők férfiatlannak tartják az érzelmes, ragaszkodó természetű férfiakat? Visszataszító a nők szemében, ha egy férfiban gyorsan alakul ki kötődés?

Figyelt kérdés

2021. okt. 9. 20:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Én sajnos ilyen vagyok. De volt már olyan is, hogy első találkozáskor lefeküdt velem a nő. Ez utóbbi mondatom a 8-as válaszolónak szánom.
2021. okt. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem értem, hogy miért kell lepontozni?? Az ember őszintén leírja hogy neki mi az ami tetszik, erre fel a sok fusztrált p..a szanaszét pontozza lefele... nem azt írtam, hogy a beteges borderline szindrómás, foggal-körömmel ragaszkozó férfiakért vagyok oda...🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. okt. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Itt nem a válasz hasznosságát nézik, hanem hogy szubjektívan mennyire értenek vele egyet.
2021. okt. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
m1, én vállalom hogy az érzelmes és törödő férfiak vonzanak :) és mindig is azok vonzottak. ennyi.
2021. okt. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom. Csak azt tartom gáznak amikor egy férfi érzelmeinek 90%a saját maga körül forog, és azt hiszi, hogy ettől valami empata.


Más iránt (pláne nők iránt) csak akkor képes bármiféle pozitív érzésre, ha kap valamit tőlük. Ha úgy érzi, hogy nem kapja meg, ami kijár neki, akkor mindenki megdögölhet, és a világ igazságtalan, mert őt, aki túl jó erre a világra nem becsülik meg.

Na az ilyen - nem is igazán ferfiatlan, inkább gyerekes, önző.

2021. okt. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!