Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon nehezen kötődöm érzelmileg. És egy idő után társkeresésnél ez egy igen komoly probléma, nem egy kapcsolatom ment emiatt tönkre.

Esetleg volt valakinek ilyen problémája? Mit tudtatok tenni ellene?



2020. jan. 22. 23:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezen nem lehet segíteni. Nem lehet azt mondani senkinek, hogy "Kötőggyé mán more!". Illetve lehet, csak nem sok értelme van...
2020. jan. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Páran írtak igazán szaftos leveleket. Fiú vagyok, mielőtt folytatódna ez a hullám..


És akkor ez "normális", hogy senkihez nem kötődöm érzelmileg?

2020. jan. 23. 00:01
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha nem voktál szerelmes?
2020. jan. 23. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerős kicsit a helyzet férfiként. Csak úgy lehet rajta változtatni, hogy közösségbe jársz, emberek közt, figyeled őket, magadat, próbálsz kapcsolódni feléjük, és amikor érzed a gátat, ami megakadályoz,, akkor elkezdesz ezen agyalni, hogy ez miért van, és igyekszel ezzel mégis szembemenni, kipróbálni valami újat.

Kb. mint a kutyaharapás szőrivel.

2020. jan. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pszichológust is megkérdezhetsz.
2020. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. jan. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
23
2020. jan. 28. 16:50
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress fel egy szakembert, fiatal vagy, ez simán változni fog. Még korán felismerted, ez jó. Nem késel le semmiről.
2020. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

diákmelósok ellenőrzik "kézzel" az adatokat.

A probléma ott lehet, hogy egyetemnél amikor beiratkozol ott is elkérik a bizonyítványt, és azt nem tudom, hogy tudod meghamísitani.

De szigoruan elméleti kísérlet ez, tényleg elég komoly bűncselekmény ilyet csinálni, illetve nem is fair. Szóval elítélem az ilyet, csak eljátszottam a gondolattal.

Szerintem kivitelezhető, csak a kérdés, hogy milyen áron..

2020. jan. 29. 13:35
 10/10 A kérdező kommentje:

Ezt nem ide akartam.. :'D


Szakembernél már voltam, sokat nem segített.

2020. jan. 29. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!