Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 feletti egyedülállók. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 feletti egyedülállók. Nem féltek attól hogy magányosan fogtok megöregedni?

Figyelt kérdés

A kérdésem a 30 feletti egyedülállókhoz szól, akik nem találnak olyan társat aki passzolna hozzájuk vagy családot tudnának vele alapítani és megalkudni sem szeretnének.

Nem féltek attól, hogy egyedül fogtok megöregedni és senkitek sem marad? A szölők egy idő után ugye meghalnak és a testvérek ha vannak is saját életük lesz/van, illetve a barátok haverok sem lesznek ott örökké. Illetve általában igaz, hogy minnél idősebb az ember annál kevésbé tud alkalmazkodni. Én kezdem ezt érezni pedig még csak 36 éves vagyok. Egyenlőre el tudom magamban folytani ezt az érzést, mert lekötöm magam hobbikkal illetve még vannak barátaim, családom, de nem szívesen gondolok a jövőre.



2021. okt. 12. 15:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%

De, ezert se merek szakitani.

Ahogy elnézem a pasikat hát..kegyetlen a felhozatal meg amiket irnak meg stb.


A társkeresés az egy pokol.

2 szer is meg kell gondolni.

2021. okt. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Én elváltam, 44 vagyok és nem félek az egyedülléttől. Azért váltam el, mert tudom, hogy egyedül jobb, mint egy rossz kapcsolatban. Ráadásul nő vagyok, a nálam idősebb pasik vonzanak. Nagy eséllyel 60 fölött így is úgy is egyedül leszek.
2021. okt. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
Nem, mindig lesz valaki, aki keres az talál is.
2021. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

most válok 32 évesen és nem vagyok hajlandó elásni magam!

inkább mint maradni a szarban :D

2021. okt. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Addig féltem, amíg el nem váltam. Ha nem teszem, garantáltan magányosan öregedtem volna meg. Így a családdal és a barátokkal már most javult a kapcsolatom és van még esélyem egy normális párkapcsolatra is. De ha nem találok újat, akkor sem bánom meg a válást.
2021. okt. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem félek. Erős vagyok lelkileg!
2021. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól érzem magam egyedül. Anyai nagyanyám 3 gyereket szült, most mégis egyedül van, mert mindenkivel kötekedik, ezért senki nem találkozik vele szívesen.
2021. okt. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pont harminc vagyok, már kb 10 éve ezt érzem, hogy nehéz alkalmazkodnom. Nem gondolom, hogy később jobb lenne, elég változó, mikor épp mit gondolok/érzek, nemrég egészen megleptem magam, mikor sikerült eltekintenem olyan dolgoktól, amiket máskor alapból kirostáltam volna..


De igen, leginkább egy olyan embert szeretnék magam mellé, olyanba tudnék beleszeretni, akivel hasonlóan gondolkizunk, érzünk dolgok iránt és van hasonló tapasztalatunk az élet különböző területein. Minél tovább élünk, annál kisebb az esély ilyenre, mert annál összetettebben gondolkozunk és annál több dolgot ismerünk. Kegyetlen ez az idő.


Álmomban egyébként hosszú idő óta először voltam szerelmes valami random, ismeretlen férfiba, és ott is az ismerős dolgokba szerettem bele. A könyvekbe, amiket ő is olvasott, a gyerekkori dolgokba, amiket átélt, illetve a jelenkor hasonló problémáival küzdöttünk és ugyanúgy gondolkoztunk azokról. Úgy éreztem egyformák vagyunk, mellé helyes is volt.. Klassz volt, remélem lesz ilyen azért az életben is

2021. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5%
27 feletti egyedülálló férfiaknak már elment a hajó.
2021. okt. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
78%

#9 😄😄😄


Azért ez vicces, tekintve hogy egy rakás negyvenesnek van fiatal barátnője.

2021. okt. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!