Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig tartható még ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható még ez az extrém férfi többlet, így egy sima melósnak semmi esélye sincs ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
100%
Haver nem jön ki a matek 😂
2021. okt. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
7%
#41 Vartam, hogy belekoss ebbe. De kijon a matek, csak egyagyu vagy. Volt 3 ev, amikor parhuzamositottam a tortenetet. Na igy mar kijon...
2021. okt. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze 😂
2021. okt. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
19%
Jol van, en asszem megint elkoszonok az oldaltol 1-2 evre, a juzerek tovabbra is luzerek.
2021. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
92%
Menjél csak isten hírével, csókoltatom a rengeteg nőt!
2021. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy másik táblázat. Látható, hogy nincs extrém eltérés népességben életkorokra lebontva. Ott a bibi, amikor a 30 éves férfi 20 éves csajokat akar megdugni, mert a saját korosztály nem tetszik neki .

[link]

Na azt meg külön kikérem magamnak, hogy agybetegnek titulálj (5-ös vagyok ).

Tudod, létezik természetes szelekció, és bizony jobb is, ha ilyenek mint te, nem szaporodik.

2021. okt. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
100%
Azt még mindig nem tudja senki megmondani a takarítónő kolléga nőmnel aki túlsúlyos és gnóm arcú de huszonéves miért nem próbálkozik senki ha akkora a nő hiány?!
2021. okt. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
100%
#47! Szerintem az előbbi incel alapján azért, mert ha a férfi válogat, az jogos, hát istenem, vannak igényei, de ha a nő csinálja, az csúnya dolog és kirekesztő. Szerintük, ha az “átlagos, vagy az átlag alatt egy kicsivel lévő” pasika alá nem fekszik be önként a fehérnemű modell, az igazságtalan, de ha a nő a kinézete miatt nem talál párt az meg a természet rendje. Semmi önkritikájuk nincsen.
2021. okt. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
57%
Több nő van ez biztos.
2021. okt. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
17%

Ez itt a she.hu. Férfiaknak kuss. A 444.hu-n sem érdemes a fideszt dícsérni, ott is hamar bebizonyítják hogy egy ütődött vagy. A gyk ezen fóruma tökéletesen feminim, bármilen értelmes magyarázatot is próbálsz felvázolni, lehúznak. Nos, ez a lehúzás zsigeri, innentől kezdve nem is kérdés ki a frusztrált. Azt már meg sem említem, hogy a privát levelező partnereim akik nők, mind valamilyen gátlással, gyerekkori sérelemmel, frusztrációval küzdenek. Innen a folyamatos incelezés, ugyanis ebben élik ki magukat. Ha már nekik sz*r az életük, gúnyosan élvezkednek. Tényleg nevetséges ez a pontozósdi, ennek objektív értéke NULLA, arra jó amire szánták! Hergelni a népet, ezáltal megy az adok kapok, népszerű az oldal. Itt nem a válasz számít, hanem hogy azzal az olvasó mennyire tud azonosulni. Vicc az egész! Ennyi erővel egy e-autós oldalon az összes hagyományos autós le lenne húzva, bizonyítva hogy értéktelen emberek. Pontosan úgy mint itt. Mert itt is csak a kötekedés, a beszólogatás meg a hergelés megy. Persze a feminim oldal ebből él, innen a 80-90%. Most komolyan! Erre vagytok büszkék? Egymást pontozzátok fel, olyan válaszokra aminek semmi értelme, csak hogy beszól egy férfinak? Van női regisztrációm, szoktam bugyuta válaszokat adni, érdekes, minden esetben 75% feletti a %.


Akiket meg ti annyira gyúlöltök, azok meg nem itt fognak normális körmondatokban fogalmazni, érvelni... Szóval keressétek meg a démonaitokat kint az életben, ott kell megmutatni, bár azért nem jár %, meg nem lesz ott egy feminim különítmény a hátatok mögött.

2021. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!