Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meddig tartható még ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartható még ez az extrém férfi többlet, így egy sima melósnak semmi esélye sincs ismerkedni?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 05:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
90%
#50 azt látod meg amit látni akarsz. Te azt látod hogy itt napi szinten gyulolkodnek a nők, én meg azt látom hogy napi szinten gyulolkodnek az incelek, targyiasitnak minket stb.
2021. okt. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
88%

Tessék 50es itt egy diszpeldany:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


De igen, ez az oldal a vérfeministak gyűjtőhelye, véletlenül se a nőgyűlölőké

2021. okt. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
18%

Hát itt a gyk-n egy szimpla férfi is nőgyűlölővé válik igen gyorsan. Tudod miért? Mert annyira egyoldalú az egész, én már sokszor sajnálom azokat is akik nem találnak barátnőt valamiért. Azért figyelembe kellene venni azt is, hogy emberek vagyunk, más és más érzelmekkel, adottságokkal, háttérrel. Itt úgy beszéltek ezekről, mint valami fogyatékos ember alatti férgekről. Na, nálam ez nyitotta ki a bicskát. Hol jön ahhoz egy ember, még ha nő is, hogy ilyen stílusban minősítsen? A másik meg az, hogy amikor látom hogy a női bugyuta véleménekre 90%-ok mennek, legyen annak tartalma bármi is, akkor én doszt azért is lepontozom, az általatok lepontozottat meg fel. Az alap igazságérzetem, meg az emberi érzésem nem viseli el.


Egyébként többdiplomás családapa vagyok, még ha ez hihetetlenül is hangzik. Volt már a "kezem" alatt olyan cigánygyerek is, akit maga környezete nyomott el, én meg láttam benne a tehetséget. Ma mérnök. Húúú, nem fura? Egy cigány, akit gyúlölt a többség mert cigány, aztán gyűlölték a cigányok is, mert tanulni akart. A cigány jelzőn ne akadj ki, ez a normális és évszázadokon elfogadott nevük, a modern PC maszlag nem érdekel.


Beszéltem olyan általatog féregnek és pondrónak titulált "incellel" is, aki tényleg nem találta az utat, mert senki nem volt akit jó példaként követhetett volna, mellesleg érzelmileg is tönkretették gyerekkorában. Ő nem ember? Az hogy mit ír ide valaki, az olyan nagy dolog? Ti miket írtok? Ugyanazt pepitában, uganezt volt mindig is a történelemben. Az emberek egóból csak azért sem, legyen inkább háború! Erre vagy büszke? Erre büszke itt a nagy álhatatos női sereg? Tisztelet a kivételnek, hozzáteszem!


Majd először nézzetek magatokba, majd amikor észreveszitek hogy a reakciótok a saját kudarcaitokból fakad, átléptek az egótokon, akkor talán fejlődtök. Addig nem, addig megy itt a kamukéró 90%, ami tulajdonképpen egy büdös nagy semmi!

2021. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
88%

#53 nem kell magyarázkodni hogy de a tyúk volt előbb és nem a tojás. Hogy a ferfigyulolo kommentek voltak előbb és nem a nogyulolok. Tök mindegy. Attól ez még nem jogosít fel senkit arra hogy ilyen undorító kérdéseket tegyen fel/kommenteket írjon mint amit belinkeltem.

Ez a kérdés meg azért kapja az ívet mert az emberke napi szinten tolja a kepunkbe a ferfitobbletes kérdéseit. Majd ha lesz időm megsajnalom.

2021. okt. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

Csak rosszul teszi fel a kérdést! Nagyjából ugyan annyi a ffi mint a nő. A nők válogathatnak, a férfiak meg csak akkor, ha jól néznek ki, jók az egyéb tulajdonságaik. Vannak gyatra külsejű párok is, ők reálisan választottak, vagy szerencséjük volt. A társkeresőkön az fix, hogy a nők csemegéznek, a férfiak csaholnak. Ez vitán felül áll, érdemes kipróbálnos egy átlagos férfi regisztrációjával hogy megértsd. Ha szexkapcsolatokról beszélünk, ott meg aztán tényleg a nők dominálnak, ott már csak a ténylegesen dögös pasik viszik a prímet. Ha nem hiszed, irány pl. a viszony.hu, próbáld ki női, férfi átlag, férfi macsó regisztrációkkal. Én egy bolond állat vagyok, házas férfi létemre a már összes említett variációt kipróbáltam, mert társadalmilag túl érzékeny vagyok. Tényleg az van, amiről beszéltem. Egy átlag férfi azzal szembesül, hogy minden egyes nőnél 10-20-50-100 férfi kopogtat be. Mivel internet, a ffiak és a nők is felülről kezdik a válogatást. A jobb nők persze hogy a legjobb pasikat választják. Tehát eleve már itt van egy lépcsőfoknyi különbség. Ma már ott tartunk, hogy egy átlag nőnél is rengetegen próbálkoznak a lesz ami lesz alapon. Sokan már azért nem írnak egy mondatnál többet, mert nincs értelme. Ezt a női regisztrációmon keresztül tudtam meg. Persze bunkók levelei akkor is ott vannak még. Aztán az adott féfi hordából minden nő megpróbálja kihalászni a legalkalmasabbnak tűnő egyedet. Mivel a net egy hamis illúzió, így sokan azt hiszik egy csettintésre van az ingyenszex.


A férfitöbblettről még pár észrevétel(női regen keresztül): a próbálkozó férfiak fele házas vagy kapcsolatban van. Hoppá, na ez a nem mindegy! Ők már ki ikszeltek a játékból egy nőt(ő a párjuk), de kellene még egy szexre is! Aztán ott vannak azok a férfiak akiknek nincs senkijük. Ők valójában azt látják, hogy az adott női létszámhoz viszonyítva sokkal többen vannak a férfiak. Ugyanis a párkapcsolatban élő nők közül elég kevesen merészkednek társkeresőzni, ez is tapasztalat. Ma már ott tartunk, hogy boldog-boldogtalan valamelyik platformon ott csüng álcázva magát, hátha összejön egy ingyen numera. Ja igen! Nőként előadva magam, pontosan tudom mit akar hallani egy férfi. Sokan ha szituáció van, elmenekülnek.

2021. okt. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
88%
#55 nem unod még? Az élet igazságtalan, de legalább mindenkivel ugyanolyan igazságtalan. Ha valamit akar valaki, azért tenni is kell. Ha valaki sikeres párkapcsolatot akar, akkor legyen olyan ember, akivel megéri lenni. Ha PhD-t akar, akkor fektesse bele az idejét. Ha vállalkozást akar, azért is meg kell dolgozni, az sem pottyan senki ölébe se (kevés kivételtől eltekintve, akik mondjuk örökölnek). Mindenkinek van valami, amit szeretne, és tenni is kell érte. Ennyi. Nem itt hisztizni. Aki meg nem hajlandó tenni semmit sem érte, az meg ne csodálkozzon, hogy nem lesz sikere.
2021. okt. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
100%

#56 pontosan, csak az olyanok mint az 55os nem gondolják hogy mindenkinek megvan a maga problémája. Szerintük a jó nőknek és a jó pasiknak az ég világon semmi gondjuk nem lehet. Vagy legalábbis tizedannyi mint nekik.

És ezért jogos hogy naponta teletomik az oldalt a siramaikkal.

2021. okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
18%

56-57. Annyira incel vagyok és sikertelen, hogy a lányom fellépésén voltam a héten, szerdán megyek az ügyvédemhez elintézni a formaságokat a 4. lakásunkhoz. +3 családi ház is ott van. A feleségemmel sincs semmi problémánk az érzelmek terén. Azért annyira ne sajnáljatok már le, de bevallom jó érzés látni hogy az általatok vázolt szánalmas alak és a valóság között fényévek vannak.


Na figyelj csak: ha valaki tett a jövőjéért az én vagyok. 18 éves koromban nem a discókba jártam, hanem melóztam. Viszont a sztorimat már évek óta leírtam párszor. Amikor barátnőm lett, nem anyámék pénzén éltem, a diplomáim saját erőből lettek meg. Emelett versenysportoltam, konkrétan verhetetlen voltam, amíg baleset nem ért. Ha valaki küzdött az én voltam, ha valaki tudta hogy üres zsebre meg egy f*szra nem lehet nőt "tartan" az megint én voltam. Sosem engedtem meg magamnak hogy ne képviseljek egyfajta férfias kiállást, védelmet, biztonságot adó aurát. Én 4X évesen azért érzem magam úgy mint hal a vízben, mert megdolgoztam érte, anyagilag, erkölcsileg, szellemileg, fizikailag. Szóval velem nagyon mellé fogtatok.


Ilyenkor szoktátok feltenni a legütődöttebb kérdést, hogy ha nekem ennyire jó, akkor miért verem itt a nyálam(én nem így kérdeztem volna, csak igazodok a helyhez). Pont azért vagyok itt, mert megtehetem! :) Ha ez baj, hát nem nekem! :)


Azért azon meg ne vitatkozzunk, hogy aki jó nő vagy jó pasi, azokkal aztán mennyire kitolt az élet! A gyk 90%-a leginkább csak a szex miatt vergődik pro és kontra, nos ebben a jó nők meg a jó pasik nem szenvedhetnek hiányt.

Én gyakorlatilag olyan férfi voltam vagy vagyok, akinek nem igazán kellett törni magát azért, hogy legyenek barátnőim. Persze én is vadászgattam. Viszont voltak olyanok is a környezetemben, akik csoporttársaim voltak az egyetemen, ergo ugyanazokkal a feltételekkel mentünk ki az éjszakába, mégsem volt sikerük. Nem volt olyan külsejük. Ezt a külső témár ugyancsak felesleges bagatelizálni. A jó duma, a jó stílus, a többi tulajdonság másodlagos abból a szempontból, hogy a kezdeti 5 másodperces szimpátiát eldöntse. A nők sosem őt választották hanem engem, vagy másokat. Onnantól kezdve így járt, ugyanis nekem volt szövegem meg stílusom. Én most sem incelezem őket, hanem gyakorlatból láttam hogy mi a helyzet. Persze ők is találhattak, de lényegesen neccesebb volt a dolog nekik. A másik kérdés meg az, hogy ha érzékenyebbek, akkor az effajta kudarc beivódik az emberbe.


Csak hogy értsd, nem magamról beszéltem az előző kommentjeimben sem. Nem lesznek attól sem álmatlan éjszakáim, hogy elhiszed-e vagy sem. ;)

Vitatkozni sincs kedvem, volt amikor valami nőszemély 20 pro és kontra kommentben oltogatott, majd mondtam hogy találkozzunk, szeretném látni az arcát akkor, amikor meglát, jééé tényleg igazi ember, tényleg igaz amikről beszélt. Nem merte bevállalni. Szóval a szájkaratét ne erőltesd, mert az már bizony lefárasztana. Fogadd el, ez van. Egyébként már kaphatnék valami díjat is a gyk üzemeltetőitől, mert szerintem én írok egyedül ennyi személyes dolgot. A pár soros fikázásokon, ultra általánosításokon, a kedvenc "beszéljétek meg", válj el, hagyd ott, idi*ta vagy, incel vagy "jótanácsokon" kívül alig olvasni valami érdekeset, olvasmányosat, tanulságosat, elmélyültet. Vagy legalább hasonlót.


Ha már belém állsz, tűrd fel az inged, fogalmazz, érvelj, állíts szembe A-t a B-vel. Ja, hogy ez felesleges. Na ez az... :) Várj, várj, várj!!! A személyeskedés mindenek előtt, persze látatlanba! Engem nem bosszant, de sok mindent elárul az írójáról. ;)


Na jó, befejezem, mert ez már sokaknak megüli a gyomrát... :D Főleg akik az előemésztett moderkori hulladékokon élnek.


Nekik is kedveznék, itt a rövidített verzió:


ILU2 OXOXO J/K


IK TL DR ... OK

GBU


:)

2021. okt. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy akármennyit bizonygatod h jól élsz, kilóg a lóláb. Normális elégedett ember nem megy fel társkeresőre házasként még kísérletezni sem (a téma se erdekli, na meg ez valahol bújtatott "vadászat" ami veszélyezteti a házassagot). Amúgyis,a kísérleti profilokkal bezavarsz a reguláris társkeresőknek is, mert az ilyen csaliprofilok aláássák a bizalmat a tk oldal iránt.


Amit meg itt fröcsögsz megbántottságodban a nők ellen az is sokat elmond... rólad.

Amúgy adtam neked pár feljebb pontozást mert néha tök jókat is írtál, ami a társadalmi mechanizmusokat illeti. De összességében jó lenne ha magadba néznél, mielőtt másokat kioktatsz. Nem fogsz tudni úgy inceleket védeni hogy a nőket hibáztatod. Amit itt fröcsögsz a vitapartnereidre, mindent diszkreditál amit mondasz.

2021. okt. 17. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
85%

Lőtéri kutyát nem érdekel az életed de te regényeket írsz ide.


A lényeg viszont benne volt amit én is mondtam - - > az itteni pasik szerint (nevezzék magukat akaeminek) a jó nőknek és jó pasiknak nem lehet problémajuk csak nekik.

2021. okt. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!