Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves felnőtt nő társaim, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves felnőtt nő társaim, Ti is voltatok már úgy, hogy nem tudtátok, hogy a pasi akar-e valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy mikor beszélgetni akarsz vele messengeren, akkor nagyon passzív, (igennel és nemmel felel és semmit sem érdeklődik) de mikor rákérdezek, hogy akar-e tőlem valamit, akkor igent mond. Találkozni egyelőre nem szeretne, csak ez agy egy módja a beszélgetésnek. Meddig kell ezt folytatni? Mindig csak én keresem. Ti voltatok ilyen helyzetben? Elmesélnéd? Mi lett a megoldás? Köszönöm!

Kérlek, hogy a válaszba nemet és életkort írjatok.

Én 35 éves nő vagyok.



2021. okt. 19. 14:05
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobban jársz, ha nem kínlódsz vele. Ez így elég megalázó helyzet, konkrétan egy kifogás mögé bújva le sem sz.. r.
2021. okt. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van.

1. Vagy valóban depressziós. Beteg ember. Szeretnél együtt lenni egy beteg emberrel? Tudom, hogy bárki, bármikor megbetegedhet, de alapvetően az ismerkedés fázisában a boldogságot keressük a másikban, és nem egy problémát a nyakunkba venni. Ne te akard ezt megoldani, ráadásul, ahogy tűnik, ő sem kér a segítségedből.

2. Kifogás, és le akart rázni. Szemmel láthatólag nem jött be neki, mert te még mindig nem vetted a lapot.

Szerintem online bármikor bárki tud ismerkedni. Ha ilyen levelezős kapcsolatot akarsz, akkor kb. ezret tudsz találni, miért ragadsz le egynél?

2021. okt. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el.. Soha nem volt a tiéd, de szerintem nem is lesz.

Mit szeretsz benne?


Meg ha élete rossz korszakát is éli, sok ember örülne ha egy lány mellette lenne.


Kifogások hegye...


Ne fuss senki után. Nem érdemes.

S ne Band hogy nem lett vele semmi,mindennek oka van.


Ha van kedved beszélgethetunk.

2021. okt. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Nagyon elszomorított. És legbelül tudom hogy igazatok van, és el kellene enged nem de mégis annyira félek. Soha nem voltam még ilyen helyzetben. Mi van hogyha egész életemben bánni fogom, hogy nem csináltam végig? Rengeteg kérdés van bennem. Vajon észrevenné, ha nem írnék neki többet? Ő gondol rám? Mit érezne, ha többet nem írnék neki? Lehet úgy érezné, hogy cserbenhagytam? Nem tudom miért történik ez velem. Egyébként tényleg nagyon jól megvoltam egyedül, míg őt meg nem ismertem. Azt még hozzáteszem, hogy munkatársak voltunk, csak őt kirúgták, pont azért, mert nagyon szorongó, és ezért képtelen volt az önálló munkavégzésre… Aztán miután kirúgták, én ráírtam. Másfél hónapja beszélgetünk és most itt tartunk. A problémája pedig az hogy munkát szeretne találni, de neki. A szaromgás miatt, nagyon nehezen megy ez (mindketten jogászok vagyunk).
2021. okt. 19. 20:24
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te nem irnal neki le se szarna... Ne remenykedj.

Ne agyald ennyire túl.

Ha keresne is max azért mert valakivel beszélgetne, vagy épp nincs senki az életébe.


Majd amikor már a 25. Ilyenben lesz részed, hogy találgatni kell, agyalni, neked kell futni a csávó után stb akkor majd megunod, és rajossz hogy akinek kellesz az tesz érted.

S nem kell utána futni meg talalgatni, hanem minden magától alakul.

2021. okt. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%

Volt már igazi, szeretetteljes kapcsolatod?

Ha volt, akkor tudod, hogy egy férfi, ha akar egy nőt, akkor megszerzi. Nem kell ennyit agyalni rajta, elég egyszerű a dolog.

2021. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Mondjuk hogy szeretetteljes volt, és ott engem keresett a férfi, ez igaz. Nagyon sokat segített a sok válasz amit kaptam… és lehet hogy végleg abbahagyom az írást neki…!
2021. okt. 20. 21:11
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tennéd és megkönnyebbülnél... aztán idővel fogsz tudni nyitni is másfelé.
2021. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Tehát ennyit mond, hogy igen, nem, találkozni se akar, és erre akarsz építeni?

Ehhez már öreg vagy.

2021. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!