Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kedves felnőtt nő társaim, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves felnőtt nő társaim, Ti is voltatok már úgy, hogy nem tudtátok, hogy a pasi akar-e valamit, vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgyértem, hogy mikor beszélgetni akarsz vele messengeren, akkor nagyon passzív, (igennel és nemmel felel és semmit sem érdeklődik) de mikor rákérdezek, hogy akar-e tőlem valamit, akkor igent mond. Találkozni egyelőre nem szeretne, csak ez agy egy módja a beszélgetésnek. Meddig kell ezt folytatni? Mindig csak én keresem. Ti voltatok ilyen helyzetben? Elmesélnéd? Mi lett a megoldás? Köszönöm!

Kérlek, hogy a válaszba nemet és életkort írjatok.

Én 35 éves nő vagyok.



2021. okt. 19. 14:05
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Persze, sokszor találkoztunk, az illatát 1000 közül is megismerném. Nem vagyok társfüggő, tudok egyedül lenni, élveztem is szingli lenni, de már magányos vagyok.
2021. okt. 19. 14:55
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok: akkor félreérthetően fogalmaztál, mert az írásodból az jött le, hogy nem találkoztatok!

"Találkozni egyelőre nem szeretne"

Neki elmondtad, hogy ezek a dolgok neked rosszul esnek? Ha igen, mit reagált rá? Ha esetleg beszéltél erről vele, és ez őt nem érdekli, akkor én nem erőltetném a dolgot.

Le kell ülni egymással és személyesen megbeszélni ezeket, nem a messengeren! Ha fontos vagy neki, megteszi!

2021. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Találkozni egyelőre nem akar

Persze, sokszor találkoztunk.

Egy ideje nem akar találkozni...?

Talonban tart, azért válaszolja, hogy persze hogy akar tőled bármit. Hátha egyszer valamikor még valamire jó leszel.

Nem ír, nem hív, egy szavas válaszokat ad, személyesen nem szeretne. Szerinted érdekled...?

2021. okt. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Bár megoldaná valaki helyettem, bár tudnám mi a helyes. Olyan sok embert visszautasítottam miatta. Azért utasítja el elvileg a személyes találkozót, mert valami miatt depressziós, nem talál megoldást és jelenleg csak ez foglalkoztatja. Meg ő amúgy is szorongó. Szüleivel él. És ha megoldódott, akkor így fogalmazott: térjünk rá vissza és mikor mondtam neki, hogy megértem, akkor megköszönte. Azóta csak köszönök neki messengeren, mert lehetetlen kommunikálni vele, mert csak 1-2 szóban válaszol. Viszont a problémája lehet, hogy évekig is eltarthat. És ezért nem tudom, hogy mit tegyek, mi a megoldás, mikor engedjem el, SEMMIT NEM TUDOK. :( :(
2021. okt. 19. 15:13
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

#10 vagyok: Látod, ha a kérdésben kiírtad volna, hogy egy depressziós, szorongó emberről van szó, akkor ezt a sok találgatást megspórolhattuk volna!

Ha valóban depressziós akkor ahhoz szakember kell!


"nem talál megoldást és jelenleg csak ez foglalkoztatja."

Amíg őt ez foglalkoztatja, nemigen hiszem, hogy fog veled törődni!

2021. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

hagyd, ő most nyalogatja a sebeit, értsd meg, hogy nincs kedves, depis.

Ha te lennél ilyen helyzetben akkor mit várnál el a másiktól?

Aki instabil élethelyzetben van, az nem érzi, hogy hódításra alkalmas, és te az imádatoddal csak löksz rajta egyet, mert sürget az idő stb stb., mert ránézel az órára, hogy már sokat voltál egyedül...

itt magadat nézed, és nem a másik élethelyzetét...

2021. okt. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

És ha megoldódott, akkor így fogalmazott: térjünk rá vissza és mikor mondtam neki, hogy megértem, akkor megköszönte.


Talonban tart. Mire vársz...??

2021. okt. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Talonban vagy rakva,ha ló nincs jó a szamár alapon.
2021. okt. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő már nem akar tőled semmit és mindenféle kifogásokat gyárt, hiteget. Talonban tart, vagy csak annyira gyáva, hogy azt várja, hogy szakíts vele. Egyik variáció sem jó neked.

Ne hagyd, hogy rabolja az idődet!

2021. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy csöpp eszed van, lezárod. De itt mondhatunk bármit.
2021. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!